261 sport üü'"!!L Ferry Alfons heeft een nieuwe Zeelandia Middelburg veel te sterk voor IJzendijke Terneuzen is betere HW'24 heeft weinig moeite met DFS Aardenburg buigt 2-3-achterstand om RCS heeft weinig moeite met Unitas'30 Kloetinge met moeite langs Dinteloord: 1-2 maandag 24 augustus 2009 Z arnemuiden BEKERVOETBAL Zeeuws-Vlamingen verslaan GPC Vlissingen met 4-1 duel met Arnemuiden de betere f0 ploeg was, gingen de Zeeuws-Vla mingen toch met 2-1 onderuit. Na een kwartier opende de thuis ploeg via Maarten Brasser de score. Daarna verrichtte Arnemui- den-keeper Lennard Meulmeester enkele prima reddingen. Hij was echter kansloos op een strafschop van Dominique Verlinde (1-1). De beslissing viel kort voor tijd. Corné van Belzen nam de bal in één keer op zijn slof en bezorgde de thuisclub daarmee de winst: 2-1. hulst DFS kwam er voor de beker in Hulst tegen HW'24 niet aan te pas. De ploeg uit Burgh-Haamstede mocht van geluk spreken dat het slechts bij 4-0 bleef. Evert van den Berg zorgde voor 1-0 en de Poolse aanvaller Michael Szc- zavvinski bepaalde de. ruststand op 2-0. Na rust kreeg DFS, mede om dat HW'24 geen groots voetbal liet zien, enkele kleine kansjes. In de 82e minuut gooide Kieran O'Shea met de 3-0 de wedstrijd op slot. Tom Nieuwelink trof daarna ook nog doel. aardenburc In een doelpuntrijk bekerduel won Aardenburg met 5-3 van De Noor mannen. De bezoekers boden voor rust behoorlijk tegenstand en bo gen in de tweede helft een 2-1-ach- terstand om in een 2-3-voorsprong. Daarna stelde Aardenburg orde op zaken. Robbie van de Wijnckel maakte twee treffers, Jeffrey Tang- he, Niek van Sprundel en Dwight van Hulle ieder één. Bart Dekker, Mare Minderhoud en Thomas Wuij- te scoorden voor De Noormannen. oost-souburg RCS liet er gisteren in het beker duel met Unitas'30, ook een tegens- stander in de competitie, geen mis verstand over bestaan wie de sterk ste was. De ploeg van trainer Mi chel Leonhart won met 4-0. Daar mee kwamen de bezoekers uit Et- ten-Leur er nog genadig van af. De ruststand was 1-0 via een tref fer van Alfaro Pentury. Nadat daar na veel kansen om zeep werden ge holpen, schoten Dennis de Nooijer (strafschop), Morad Bobouh en we derom Dennis de Nooijer RCS naar een ruime 4-0-overwinning. dinteloord Kloetinge toonde twee gezichten in het bekerduel met Dinteloord. Voor rust speelde de Bevelandse eersteklasser te slap, na rust herstel de de ploeg zich. Dinteloord kwam via Van Est op t-o, waarna Wouter de Craene vlak voor rust voor 1-1 zorgde. Na de pauze was Kloetinge oppermachtig. Corné Schilperoort liet de 1-2 aantekenen. Scheidsrech ter Van de Rest kreeg in de 80e mi nuut een klap van Dinteloord-spe- ler Ferry Sparreboom en staakte de ontmoeting. TERNEUZEN - Zeelandia Middel burg was een maatje te groot voor Uzendijke. De Walchenaren won nen gisteren voor de beker met 6-0. Hoewel de 4-2-eindstand an ders doet vermoeden, had Bres- kens weinig moeite met Biervliet. Poule 45. Biervliet-Breskens 2-4. Breskens kwam tegen Biervliet geen moment in de problemen. Jo hnny de Jaeger en Eric de Rechter zorgden in de eerste helft voor 0-2. Na de rust was De Rechter op nieuw trefzeker. Door een treffer van Jordi Verstraeten werd het 1-3. Nadat Niek Haartsen de marge weer op drie doelpunten had ge bracht, was het Martin Koekkoek die de 2-4 maakte. Poule 46. Oostburg-Hansweert- se Boys 5-0. Oostburg maakte al voor de rust het verschil. Davy Maes opende na acht minuten de score. Angelo Wieme en Peter van der Linde tekenden voor 2-0 en 3-0. De laatste twee scoorden in de tweede helft nogmaals. Poule 47. IJzendijke-Zeelandia Middelburg 0-6. IJzendijke had weinig in te brengen tegen Zeelan dia Middelburg dat in alle opzich ten beter was. Niels Kortenhoeff en Alberto Conde Morgado (2x) troffen in de eerste helft doel. Na de hervatting werd de score ver dubbeld door doelpunten van Pa trick Joossens, Ivo Kuijpers (in ei gen doel) en Jeremy van Aalst. Poule 48. Axel-ZPR'84 2-2. De Zeeuws-Vlamingen lieten veel kan sen onbenut. Bart Rijckaert open de in de eerste helft de score, maar kort na de rust kwamen de bezoe kers uit een strafschop langszij. Na dat Daryl Rawidjan Axel opnieuw op voorsprong had gebracht, be nutte ZPR een kwartier voor tijd een tweede penalty. Daarna miste Rawidjan nog van elf meter. Poule 49. Robur-Sluis 2-3. Robur was qua kansen de beste ploeg, maar Sluis bleek slagvaardiger. Coen Quaak bracht de bezoekers al vroeg op voorsprong, waarna Bennie Scholten voor 1-1 zorgde. Bas van Hoeven bepaalde de rust stand uit een strafschop op 1-2. In de tweede helft werd het door Coen Quaak eerst 1-3, voordat Roy Harkes Robur's tweede treffer voor zijn rekening kon nemen. Poule 50. Kwadendamme-Honte- nisse 1-2. Kwadendamme kende een sterke start, maar zag alleen Mariusz Mosiej raak schieten. Op slag van rust werd het 1-1 door Peter van Dijk, waarna Sam de Theije uit een al te gemakkelijk ge geven strafschop de ruststand op 1-2 bracht. In de tweede helft was het duel in evenwicht. Poule 51. Odio-Koewacht 4-1. Odio won verdiend." Koewacht kwam nog wel op 0-1 via een door Reinbert Broos benutte straf schop, maar nog voor de rust was het 2-1 door twee doelpunten van Maikel van der Poel. In de tweede helft werd het 3-1 en 4-1 via Erin van Schilt (uit een strafschop) en Wesley van Aelst. Poule 52. Hulsterloo-Meto 0-5. Hulsterloo verloor het contact met de tegenstander in de tweede helft. Van 0-1 werd het toen ook vrij gemakkelijk 0-5. Voor Meto scoorden Tom Brouwer, Steven van Hooijdonk, Joey van Hooij- donk en Rowdy van den Bosch (tweemaal). Poule 54. Nieuw Borg- vliet-Graauw 8-0. De thuisploeg had geen kind aan Graauw, dat na een 3-0-ruststand tegen een 8-o-nederlaag opliep. Zohil Kar- lan, Murad Bouhoudane, Danny Oerlemans, Kees van de Velde (3x), Zohil Karlan en Franklin Ma- rijnissen waren trefzeker. Poule 55. SDO'63-Jong Ambon 0-6. Jong Ambon nam voor de rust een 0-5-voorsprong en vond daarna de inspiratie niet meer om SDO'63 naar een nederlaag met dubbele cijfers te spelen. James Beye (2x), Harry Versteeg (2x), Dazz Hitijahubessy en Martin Wai- sapy waren de doelpuntenmakers. Koen Versyp wordt getorpedeerd door Leo de Groot van GPC Vlissingen. Stijn Mahieu en Hoessein Bouzambou kijken toe. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44