Familieberichten DujikbürutèifiP, uit-VCinrdip 1,exaridrarnarkusse 14 j Maandag 24 augustus 2009 kük ook op fD9ns9niinq.nl Na een dienstbaar leven is, in de overtuiging dat het zo goed was, op de mooie leeftijd van 101 jaar, van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Elizabeth Meeuwse Oud-Sabbinge 19 mei 1908 's-Heer Arendskerke 21 augustus 2009 Wij zijn bedroefd, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekent heeft. C.S. van Antwerpen-Meeuwse F.W. Meeuwse-van Wifferen Neven en nichten Wij zijn het personeel van 'Poelwijck' erkentelijk voor de bekwame en toegewijde zorg in de afgelopen jaren. Correspondentieadres: A. Meeuwse J.W. Schuurmanstraat 112 4357 EM Domburg Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 26 augustus van 13:00 tot 13:15 uur in gemeenschapshuis 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om 13.30 uur de dankdienst voor haar leven worden gehouden in de 'Nicolauskerk', Oostkerke straat 1 te Wolphaartsdijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud Sabbbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug'. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. •ill Draag me mee, nu de dood ons scheidt weet ik: "We zijn elkaar nog niet kwijt. Draag me mee op een plaatsje apart, draag me mee in jullie hart. Mijn taak is hier voorbij, denk met vreugde terug aan mij. Blijf niet om me treuren, het leven is mooi, vol met kleuren. De zon zal steeds voor jullie schijnen en al jullie zorgen zullen verdwijnen. Draag me mee op een plaatsje apart. Draag me mee in jullie hart. Heel verdrietig zijn we dat zo kort na het overlijden van onze pa we nu ook thuis afscheid hebben moeten nemen van onze lieve ma, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Florentina Maria Slot Flora weduwe van Hubertus Soulimans 29 april 1932 f 22 augustus 2009 te Terneuzen te Hoofdplaat Hoofdplaat: H.P. Soulimans t Hoofdplaat: Anita en Bennie Timmy en Natasja, Lotte Niels en Corine Waterlandkerkje: Stanny en Marian Ricardo en Anouk Hoofdplaat: Mare en Anja Rachelle en Kenny Glenn Philippine: Loes en Enrico Nadine en Konrad Evi en Joop Nino Lieve ma, ook jou hebben we mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit samen voor je te mogen doen. Correspondentieadres: Oostlangeweg 3 4513 KB Hoofdplaat Een speciaal woord van dank aan dokter Dusslier en eenieder die bij de verzorging van onze ma betrokken is geweest. De dienst van woord en gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 27 augustus om 10.30 uur in de r.-k. kerk H. Eligius te Hoofdplaat. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Voorafgaand aan de dienst bent u vanaf 10.00 uur in de gelegenheid om de familie te condoleren achter in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Vroeger vogels bij het raam, nu vliederdunne vlinders zonder gerucht en van materie haast ontdaan. Het is wel tijd wel tijd om weg te gaan. M. Vasalis Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de-vele mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Willem de Reus Wim sinds 9 oktober 2002 weduwnaar van Tine Hannewijk 14 november 1921 t 21 augustus 2009 Nuis: Lia de Reus Debby en Roel Danique Larissa Yasmine Yvonne en Erik Nieuwerkerk: Els de Reus (in herinnering) Wijster: Henk de Reus Ellen van Roosmalen Emma Willem Nieuwerkerk, U.N.A.straat 49 Correspondentieadres: Nieuweweg 46 9364 PD Nuis De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal woensdag 26 augustus om 13.30 uur gehouden worden in de Johanneskerk aan de Ring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de nieuwe begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3", bij de kerk. Onverwachts is overleden onze broer, zwager, oom en neef Willem de Reus Wim weduwnaar van Martina Hannewijk Tine Uit aller naam: N. de Reus-Stoutjesdijk 21 augustus 2009 je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd delen wij u mede dat, gesterkt met het Sacrament der Zieken van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve ma, schoonma en oma Agnes Amelia Marie Raes echtgenote van Leonard Theophile Wauters ^17-04-1932 Zuidzande 1 22 - 08 - 2009 Temeuzen Philippine: Leonard Wauters Philippine: Paul en Linda Wauters-Notschaele Westdorpe: Frank en Chantal Wauters- van Hecke Dionne Jori en Arnoud Cadzand: Mimi en Ron Goossen-Wauters Tom Klaas en Debbie Familie Raes Familie Wauters Philippine, 22 augustus 2009. Ankerhof 25,4553 BJ. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 26 augustus om 10.00 uur in de kerk van de heilige Maria Hemelvaart te Philippine, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend in besloten kring plaatshebben te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De Heere zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121:8 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Pieternella Maatje Mol weduwe van Adriaan Kik 21 augustus 2009 1 juni 1915 Wij zijn dankbaar voor de liefde en zorg, die wij van haar, zoveel jaren, mochten ontvangen. Bruinisse, H.C. Okkerse-Kik W. Okkerse Petra en Peter, Sara, Esther Mieke en Marcel, Martijn, Lisa, Ruben Anneke en Martin, Thomas, Jacob, Adriaan Tijnje, P. Kik K.E. van de Biezen Klaske en Jeroen Arjen en Krista Pieternella Maatje Pike in liefdevolle herinnering Bruinisse, N.J. Roth-Kik J.W. Roth Ellen en Leo, Lars, Sander, Thomas Esther en Niels, Stan, Job Han Anne Bruinisse, J. van den Berg-Kik J.W. van den Berg in liefdevolle herinnering Maria en Niels,Anna, Eva Willem en Marika Adriaan en Erika Correspondentieadres: Deltastraat 21,4311 GL Bruinisse Gelegenheid tot condoleren dinsdag 25 augustus van 19.00 tot 20.30 uur in het "Stiltecentrum" van zorg centrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. woensdag 26 augustus gehouden worden in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de oude begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. Wij bedanken het personeel van zorgcentrum "In 't Opper" voor de liefdevolle zorg, die onze moeder en oma Pieternella Maatje Kik-Mol heeft ontvangen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Heden is in de leeftijd van 94 jaar overleden onze lieve tante Pieternella Maatje Kik-Mol Familie van de Kreeke-Mol Familie van de Berge-Mol Familie Fluyt 21 augustus 2009 Uw hartverwarmende blijken van belangstelling en mede leven -in welke vorm dan ook- zijn ons tot grote steun en troost geweest na het overlijden van onze moeder en oma Engelina van Nieuwenhuijzen-de Jonge We willen U hiervoor hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren wat zij ook voor anderen heeft betekend. Familie van Nieuwenhuijzen Veere, augustus 2009 Colofon Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 VI I C T v< VII VJ ^^^uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 14