kijk ook op fH9nsenlinq.nl Lars Overly dsn 12 i Maandag 24 augustus 2009 zoon van Vera de Blaeij Gerben Menheere 19 augustus 2009 Buizerdhof 12 4451 CZ Heinkenszand Onze oudste medebewoonster, mevrouw Simona Bastiaanse-Berrevoets is overleden op de mooie leeftijd van 96 jaar. Wij wensen de familie alle sterkte toe. Bewoners en medewerkers van Poortershof, Brouwershaven be rust is gekomen. Voorbij, het verdrieten de pijn. Weet dat je in onze gedachten altijd bij ons zult zijn. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij kennis van het heengaan van mijn grote liefde en maatje, onze lieve mama, schoonmoeder en trotse oma Margaretha Hordijk-Caljé Gretha 29-03-1948 t 22-08-2009 Koudekerke: Jaap Hordijk Goes: Mirjam en John Kievit Lisa Anouk Evi Hoofddorp: Pauline en Paul Wolters Oost-Souburg (dochter van:) P. Caljé-Vos Lange Voorhout 3,4371 TB Koudekerke Gretha is overgebracht naar het rouwcentrum aan de Bachweg 2, 4337 XD, Middelburg. Waar er gelegen heid is tot afscheid nemen op woensdag 26 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. Voorafgaand aan de crematie willen wij Gretha herdenken op donderdag 27 augustus om 13.00 uur in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Want alle vlees is als gras, en alle heerlijkheid des mensen is als een bloem van het gras. Het gras is verdord, en zijn bloem is afgevallen; Maar het Woord des Heeren blijft in der eeuwigheid; en dit'is het Woord, dat onder u verkondigd is. 1 Petrus l24 en 25 Met droefheid delen wij u mee dat, na een geduldig gedragen, ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame vader en schoonvader Hubrecht Hugense sinds 17 januari 1998 weduwnaar van Magdalena Koppejan Overleden te Aagtekerke 21 augustus 2009 Geboren te Aagtekerke 28 juli 1923 Bleskensgraaf: Piet en Annemarie Hugense-G.oedee Aagtekerke: Adrie Hugense Aagtekerke: Huib Hugense Aagtekerke: Anja Hugense Schoolstraat 2b 4363 AE Aagtekerke Op dinsdag 25 augustus is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal D.V. de rouwdienst gehouden worden op woensdag 26 augustus om 10.00 uur. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen. Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde broer, zwager en oom Hubrecht Hugense weduwnaar van Magdalena Koppejan Sterke de Heere de kinderen Domburg: Joz. Hugense - Meliskerke: M. Dingemanse-Hugense C. Dingemanse Neven en nichten 21 augustus, 2009 Tot onze droefheid is overleden onze geliefde zwager en oom H. Hugense in de leeftijd van 86 jaar Zoutelande: J. Koppejan-Koppejan J. Koppejan Zoutelande: M. Koppejan - den Herder neven en nichten Zoutelande, 21 augustus 2009 "A fscheid nemen is me t beide handen dragen wat herinnering is" Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn dierbare dochter, onze zus, schoonzus en tante. Sretha Hordijk - Caljé Liefdevol en met toewijding heeft Jaap haar de laatste maanden verzorgd. Het gemis zal groot zijn. J. Caljé t P. Caljé - Vos Jenny Mesu - Caljé Kees Mesu Carlo enLeonie, Fenne Ramón Joop Caljé Lenie Caljé - de Visser Jakob Jordi 22 augustus 2009 Heden behaagde het de HEERE van onze zijde weg te nemen mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en overopa Jacobus Joppe echtgenoot van Helena Catharina Boogert in de leeftijd van 89 jaar en 10 maanden. H.C. Joppe-Boogert Wim en Tonny Joppe-de Bruine Dick en Ineke Joppe-de Goffau Gerda en Kees Oreel-Joppe Klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar de medewerkers en artsen van Ter Valcke. 21 augustus 2009 De Horst 112 4461 WZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. dinsdag 25 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 26 augustus om 13.15 uur in het rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. "Geef me je honden ilc beloof je, ik breng je naar een sprookjesdag, waarop je niet meernoeft te huilen, en je altijd lachen mag. A.W. de Jong In alle rust is van ons heengegaan Adriana Willemina de Jong Adri %Y Den Haag t Middelburg 13 februari 1936 22 augustus 2009 Fiek Smitskamp (ex. test.) Een bijzonder woord van dank aan Marjan Terlouw en alle medewerkers van "Zorgstroom" voor hun jarenlange liefdevolle hulp. Correspondentieadres: Zuidsingel 43 4331 RR Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Adri woensdag 26 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haven 3 te Middelburg, alwaar we aansluitend het leven van Adri willen gedenken. Na afloop hiervan is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Trouw is het geheugen van het hart. A.W. de Jong In haar slaap is overleden mijn trouwe vriendin Adri de Jong Ik zal haar wijsheid en humor missen. Fiek Smitskamp Eén vleugel bleef in de cocon en één gekreukeld die ging gloeien. Zij wist niet dat het zo begon zo deerlijk. God laat haar nu groeien voor Uw aangezicht, zodat ze vrij kan leven wat ze hier niet kon. Ze was en is een schepsel in Uw licht. Na een moeizaam leven, wat zij met haar humorvolle karakter moedig heeft gedragen is overleden onze lieve vriendin Adriana Willemina de Jong tY 13 februari 1936 122 augustus 2009 Catharina J. van der Slikke Adriana C. van Roo-van der Slikke Maria D.B. Anthonisen-van der Slikke Abraham C. en Willie van der Slikke-Dooland Onze speciale dank gaat uit naar Fiek Smitskamp en anderen die vele jaren liefdevol voor haar hebben gezorgd. Na een jarenlange vriendschap is overleden onze goede vriend en neef Lou Joos en Wanne Heden bereikte ons het droevige bericht, dat is overleden onze buurman Lou Lous Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Johan ,lrma en Cecillia Dingemanse Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Lou Lous Lou was rustend lid van onze voetbalvereniging. Bestuur en leden van Voetbalvereniging "de Noormannen" Westkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 12