omroep zeeland zaterdag 22 augustus Kijk, het is helemaal niet eng. Gewoon even alle schroom van je afgooien, doen alsof er niemand kijkt en dan volgt de grote ontlading. Deze twee jongetjes nemen de uitdrukking 'water naar de zee brengen' wel heel erg let terlijk. Hoewel, ze brengen hun water eigenlijk naar het Veerse Meer. Koos Davidse uit Grijpskerke legde de twee wildplassers vast. Ook een leuke le zersfoto? Zet 'm op www.pzc.nl/foto in het album Zomer 2009. Graag in het originele bestand, zodat de foto in aanmerking komt voor een afdruk in de krant. U koos gisteren House of the ri sing sun van The Animals tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stemmen op drie zomer hits. De Zomerkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zee land naar hun favoriete zomer hit. Daarnaast heeft Omroep Zeeland voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9 00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'Weekend'. U kunt vandaag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.om- roepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur ge draaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O Feel like flying is een nummer dat het altijd goed doet tijdens li ve-show, onder meer op Pinkpop, waar Racoon al drie keer optrad. Bart van der Weide, Dennis Huige, Stefan de Kroon en Paul Bukkens kenden een vliegende start met de ze track van het album Till monkeys fly uit 2000. Ton Smout heeft een brillenwinkel in Middelburg. In de zomer ver koopt hij natuurlijk extra veel zon nebrillen. Het nummer Zomer (ik heb de zomer in mijn bol) van André Hazes maakt het vakantiege voel compleet. „Het klinkt vrolijk en luchtig. En sinds Dré de pijp uit is hoor je het overal", grapt Ton. Kim van Sparrentak (19) uit Amster dam was in Engeland op een road- trip. Bij een tankstation was het heel druk en warm. „Toen hebben we de ramen van onze auto openge zet en het nummer Good Vibra tions van The Beach Boys door de speakers laten schallen, ledereen werd vrolijk en zong mee!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 81