De Vlieger mm m Familieberichten h.jobse MAREA Uitvaartbegeleiding Colofon Familieberichten 28 I Zaterdag 22 augustus 2009 Verdrietig maar dankbaar voor de mooie herinneringen geven wij kennis van het overlijden van mevrouw M. Dieleman (Tante Rie) We zullen haar missen. Mevr. E.J. Wijnen-Vijverberg Andre en Anne-Marie Wijnen-Hoogerland Ouwerkerk. augustus 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Thonis Jacob Boot willen wij u hartelijk danken. J.L. Boot-Glerum* Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, augustus 2009 kijk ook op fH0ns9ntinq.nl. uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel; 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede dingen die hij als vrijwilliger en vriend voor ons deed, moeten wij afscheid nemen van Pieter de Glopper we zullen hem missen We leven mee met zijn vrouw, kinderen en verdere familie en wensen hen veel sterkte toe met dit verlies. Teamleider Marleen Pouwelse Bewoners en personeel Beschermende woonvorm Emergis Zierikzee Voor uw blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man en vader Johannes Cornélis Adriaenssens Jan willen wij u hartelijk dankzeggen. C. Adriaenssens-Geus - Kees Adriaenssens Lewedorp, augustus 2009 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze broer, zwager en oom johan Blok willen we u hartelijk bedanken. Familie Blok Kruiningen, augustus 2009 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze broer, zwager en oom Jozias Nieuwenhuijse zeggen wij u hartelijk dank. Familie Nieuwenhuijse Borssele, augustus 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve Pieter Jansen betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J. Jansen-van Nieuwenhuijzen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kruinigen, augustus 2009 Moeder jouw beeld staat in mijn geheugen gegrift Door jou ben ik geworden wie ik nu ben Ik mis je lach, je zorgzaamheid, je liefde Voor eeuwig ben je mijn moeder. (Ineke Roze mond) Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder, Lena Kruit-Mommaas Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlissingen, augustus 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Leuntje Braam-Remijnse willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Wim en Corrie Nellie en Johan Jan en Addie en kleinkinderen Wolphaartsdijk, augustus 2009 Voor de vele belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze vader Roel Feijen willen we langs deze weg iedereen heel hartelijk bedanken voor de lieve, ontroerende bezoekjes, brieven, kaarten en telefoontjes. Dit heeft ons een enorme steun gegeven. Lisette Feijen-Plaating Waldo Edgar Ouwerkerk, augustus 2009 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor uw blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overgrootopa Wilhelmus Jacobus Hoondert - Willem- Een speciaal woord van dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis, afd. E en IC. Tevens dank aan huisartsenpraktijk Fortrie-Oei. C.M. Hoondert-Verdonk Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Heinkenszand, 22 augustus 2009 Voor uw medeleven tijdens haar ziek zijn en na het over lijden van onze zus, schoonzus en tante Magdalena Vermue willen wij u hartelijk dankzeggen. Ovezande: M. Vermue Dronten: N. Gielleit-Vermue M.M. Gielleit Neven en nichten Ovezande, augustus 2009 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van Dirk Vos Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Rika Leo Ian en Esther Bram, Anna en Gijs Grijpskerke, augustus 2009 Voor uw belangstelling en het medeleven voor en na het overlijden van onze geliefde zwager en oom Cornelis Meijers zeggen wij u hartelijk dank. Familie Meijers Familie Dekker In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. Dillenburglaan 63, Goes" 0113-216815 www.uitvaart.vg Uitvaartverzorging Janneke den Besten v/ dag nacht ^c;>v bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient... Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. $»Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl UITVAARTZORG VOOrhppn CV-7 J°°*«nSchoonaard Voor een stijlvolle Begrafenis of Crematie Schouwen-Duiveland Telefoon 0111 40 2000 - Dag en Nacht wwwuitvaartdevlieger.nl Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Meliskerke, augustus 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per. mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden erui telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere maildpdraeht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamëreq n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrtiedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70