Familieberichten lïlensenlinq.nl w 26 I Zaterdag 22 augustus 2009 kijk ook op Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve vader, opa en ouwe opa Willem Wisse in de leeftijd van 73 jaar. Meliskerke: M. Wisse-de Korte Oost-Souburg: Jannie en Simon Posthuma-Wisse Gertjan Wim en Pauline Thirza, Mirthe Simon Meliskerke: Annelies en Willem Witte-Wisse Aart en Wenneke Willem Jaap Martina Hans Jo-Anne Adrianne Rianne Elise Jan Meliskerke: Jan en Carina Wisse-Schrijver William Renate Maureen Rinco Meliskerke: Sam en Ellen Wisse-Brouwer José Arwin Sander Martijn 21 augustus 2009 Mariekerke 22 4365 NL Meliskerke Op maandag 24 augustus is er gelegenheid tot condoleren aan huis van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 25 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Meliskerke om 14.15 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Ps. 39 Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Willem Wisse echtgenoot van Martina de Korte op de leeftijd van 73 jaar. Sterke de Heere de achtergebleven familie. Sint Laurens: M. Marinissen-Wisse M. Marinissen Meliskerke: P. Wisse W.M. Wisse-de Visser Koudekerke: P. de Visser-Wisse P. de Visser Biggekerke: S. Wisse C.J. Wisse-Wouters Meliskerke: J. Wijkhuijs-Wisse C. Wijkhuijs Neven en nichten Meliskerke, 21 augustus 2009 Tot onze droefheid overleed onze geliefde zwager en oom Willem Wisse echtgenoot van Martina de Korte op de leeftijd van 73 jaar. Zoutelande: J. Meijers C. Meijers-de Korte Annie Piet en Heieen Jan en Wilma Meliskerke, 21 augustus 2009 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Willem Wisse Met wie we vele jaren hebben samengewerkt. Sterke de Heere Tine, kinderen en kleinkinderen met dit verlies. Piet en Hannie Wisse Sam en Annet Wisse Meliskerke, 21 augustus 2009 Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde en meelevende buurman Willem Wisse We wensen de familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Fam. Krijger Marco Geschiere Fam. Harte Mevr. Keiler Lein de Wolf Fam. Melse Fam. v.d. Bosse Fam. Poppe Fam. Perdok Fam. Stroo Mariekerke, 21 augustus 2009 Meliskerke ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 79-jarige leeftijd is overleden onze oom Salomon L. van Scheers - Sam - A- Vlissingen 29 september 1929 t Middelburg 20 augustus 2009 Uit allernaam: familie Van Scheers Wij willen personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Rustenburg hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Rustenburg Vrijlandstraat 28, kamer 310 Correspondentieadres: Mevrouw A. Besamusca-van Scheers Lemelerberg 11 3524 LC Utrecht Oom Sam is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 24 augustus van 1115 tot 11.30 uur. Aansluitend zal aldaar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Haar altijd bezige handen hebben nu rust gevonden. Haar hart dat voor ons klopte is nu stil geworden. Maar in blijde herinnering leeft zij nog voort bij ons, want moeders sternen niet. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat ze zolang bij ons was, geven wij u kennis, dat na een lang durige ziekte, zacht en kalm is overleden onze lieve moeder en oma Cornelia Stoel-Hogenstein weduwe van Bartel Jacobus Stoel in de leeftijd van 94 jaar. J.C. Stoel Peter en Elly Martijn en Nico let te Mariëlle en Henk Miekeen Chris Jeffrey Coriena en Bemhard Bart Yara, Misty, Sam, Pinkie Burgh-Haamstede, 20 augustus 2009 Weeldeweg 57 Correspondentieadres: 'tLageBurgh 19 4328 PC Burgh-Haamstede Zaterdag 22 augustus is er van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aan het woonhuis. Maandag 24 augustus zal er om 10.30 uur een afscheids- dienst worden gehouden in de Hervormde Kerk aan de RingteBurgh. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Onze moeder en oma hield van rozen Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Na een arbeidzaam leven is voorzien van het H. Sacrament der Zieken van ons heengegaan, mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Marinus de Winter echtgenoot van Clazina Goense in de leeftijd van 83 jaar. Tholen: C. de Winter-Goense Familie de Winter Familie Goense 4691 PP Tholen, 20 augustus 2009 Bartelmeetweg 8 De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 26 augustus om 10.30 uur in de kerk van de H. Willibrordus, Dorpsweg te Oud-Vossemeer, waarna de begrafenis zal volgen op het parochiekerkhof aldaar. Samenkomst in de kerk. De avondwake wordt gehouden op dinsdag 25 augustus om 19.00 uur in voornoemde kerk. Marien is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen zal zijn na de avondwake. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condole ren in Dorpshuis de Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 48 te Oud-Vossemeer. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. 7* Met diepe verslagenheid geven wij kennis dat na een noodlottig ongeval is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Suzanna Cornelisse - Schout sinds 1996 weduwe van Jan Comelisse 20 augustus 1928 t 21 augustus 2009 Vlissingen: Sjaak Cornelisse Gretha Cornelisse-Riemens Miranda Monique Nieuw- eri Sint Joosland: Netty Cornelisse Tessie Steffie :V Correspondentieadres Clijverstraat 44, 4381 PX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 24 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 26 augustus om 11.00 uur in het crematorium aan de Westeüjke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condolean'ceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken, Voor ons onverwachts is overleden onze zwager en oom Dies Griep Sjaan, kinderen en kleinkinderen sterkte gewenst. J. Riemens (in herinnering) T. Riemens-Bout P. Wagenaar-Riemens C. Wagenaar (in herinnering M. Wisse-Riemens Joh. Wisse (in herinnering L. Riemens M. Riemens J. v.d. Hel-Riemens (in herinnering) K. v.d. Hel neven en nichten Meliskerke, 18 augustus 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68