Familieberichten O IHensenlisiq.nl iV Jubileum Wim de Visser en Janny de Visser-de Voogd Üvurludun /W 24 I Zaterdag 22 augustus 2009 kijk ook op Op 31 augustus 2009 zijn 60 jaar getrouwd. Al die jaren heeft God hun leven geleid! Hem komt lof en dank toe. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren op 1 september van 16.00 tot 18.00 uur in hotel Ameville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Op vHjdag 28 .Augustus 2009 z\]n ome. ouder*s TTeeuw Stur*m en y\)e.eJ S+u^m-T-Vcmcke 50 jaar getrouwd Wie ken wil feliciteren is van korte welkom van "10.00 tot "18.00 uur op .Landgoed TTwistvliet Koningin dmmaweg 4- te Vrouwenpolder. JSJamens de kinderen en kleinkinderen. Kadotipj 0 DANKBETUIGING Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij iedereen bedanken voor de felicitaties, bloemen en cadeaus die wij bij ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Piet en Erna Vermast- van Bunderen Na een actief en bewogen leven, is op 96-jarige leeftijd overleden onze moeder en oma Simona Bastiaanse-Berrevoets sinds 8 mei 1968 weduwe van Pieter Leendert Bastiaanse Nieuwdorp, A. Bastiaanse C. Bastiaanse-Flipse Peter Carla en Jaap Tonnieen Marieke Brouwershaven, M.G. Nouwen-Bastiaanse K. Nouwen ~in liefdevolle herinnering- Sjaak -in liefdevolle herinnering- Leo en Jolanda en achterkleinkinderen 20 augustus 2009 Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Haven Noordzijde 16 4318 AB Brouwershaven De herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal maandag 24 augustus om 10.30 uur gehouden worden in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van de kerk. Hiermee vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het overlijden van Mevr. Everdina Trijntje Binks-Blok sinds 3 februari 1989 weduwe van Henry Donald Carding Binks 12 juli 1922 20 augustus 2009 Executeur Testamentair: Meijling Sarneel notarissen Correspondentieadres: Mevr. R. Walraven-Bek Haltestraat 80 441 I NH Rilland De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van Eefje Binks-Blok weduwe van Don Binks in de leeftijd van 87 jaar. Kees en Roos Walraven Voor ons onverwachts is overleden onze zwager en oom Dies Griep Sjaan, kinderen en kleinkinderen sterkte gewenst. Riemens (in herinnering) T. Riemens-Bout P. Wagenaar-Riemens C. Wagenaar (in herinnering) M. Wisse-Riemens Joh. Wisse (in herinnering) L. Riemens M. Riemens J. v.d. Hel-Riemens (in herinnering) K. v.d. Hel neven en nichten Meliskerke, 18 augustus 2009 Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt Verdrietig, maar dankbaar om de fijne herinnering die hij achterlaat, is omringd door ons allen rustig ingeslapen mijn lieve, zorgzame man, onze (schoon-) vader en trotse opa Lourus Lous A 2 mei 1932 t 20 augustus 2009 W. Lous-Coppoolse Lia en Peter Stephanie en Harry Malou en Rens Karin fohan Moniek en Niels Rick Correspondentieadres: Zuidstraat 104 4361 AJ Westkapelle De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 25 augustus a.s. om 11.30 uur in het jeugd- gebouw van de Nederlands Hervormde kerk te Westkapelle, waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd jeugdgebouw. Potje hartenjagen, sigaretje roken, In de herfstvakantie jüünsoep koken. Helpen in de winkel, stomme praat, Opa Lou, je bent de keurigste opa die er bestaat! Lieve Opa, wat hebben wij met jou genoten en wat zullen we je missen. Je kleinkinderen Stephanie, fohan, Moniek, Malou en Rick Verdrietig zijn wij over het overlijden van onze zwager en oom Lourus Lous in de leeftijd van 77 jaar. J.T. Louwerse-Coppoolse Cöppoolse J. Coppoolse-van der Graaff T.J. Coppoolse C. Baan-Coppoolse P. Baan Neven en nichten Middelburg, 20 augustus 2009 Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oom Lou Lous Annie en Pier Lineke en Jan Jan en Janien en kinderen Onverwachts is overleden onze Ome Lou We wensen Tante, Mien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Mimi en Adri Huibregtse Lien en Pierre Verhage Leni Minderhoud Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze beste buurman en vriend Lou Lous Wij zullen zijn vriendschap missen. Wij wensen Mientje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Willem en Sien Minderhoud Wij ontvingen de droeve mededeling dat is overleden ons lid Lou Lous Lou maakte meer dan 35 jaar deel uit van onze vereniging, waar hij zich vooral als lid van de klokkencómmissie verdienstelijk heeft gemaakt. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Postduivenhoudersvereniging De Zwaluw Westkapelle, 20 augustus 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Leuntje Braam-Remijnse willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Wim en Corrie Nellie en Johan Jan en Addie en kleinkinderen Wolphaartsdijk, augustus 2009 Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede dingen die hij als vrijwilliger en vriend voor ons deed, moeten wij afscheid nemen van Pieter de Glopper we zullen hem missen We leven mee met zijn vrouw, kinderen en verdere familie en wensen hen veel sterkte toe met dit verlies. Teamleider Marleen Pouwelse Bewoners en personeel Beschermende woonvorm Emergis Zierikzee ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 7.9-jarige leeftijd is overleden onze oom Salomon L. van Scheers Sam A Vlissingen 29 september 1929 t Middelburg 20 augustus 2009 Uit allernaam: familie Van Scheers Wij willen personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Rustenburg hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Rustenburg Vrijlandstraat 28, kamer 310 Correspondentieadres: Mevrouw A. Besamusca-van Scheers Lemelerberg 11 3524 LC Utrecht Oom Sam is opgebaard in Uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 24 augustus van 11.15 tot 11.30 uur. Aansluitend zal aldaar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56