Escalda Werken op niveau. arbeidsA. Prs|aqs\3' REC 4 't Gooi, Utrecht en West-Veluwe is naast haar wettelijke taken sinds juli - 2004 verantwoordelijk voor één van de twee landelijke onderwijsexperimenten. Samen met Jeugdzorgplus instelling Den Engh wordt in dit experiment geïntegreerd en vraaggestuurd onderwijs aangeboden. Den Engh heeft 2 locaties met in totaal 192 plaatsen en richt zich op jongeren in de leeftijd van 12 tot 20 jaar die deels functioneren op zwakbegaafd niveau. REC 4-4 locatie Den Engh heeft gezien de doelgroep een aangepast vakantierooster met vier weken in de zomer en daarnaast acht blokken van 6 weken waarvan telkens één vakantieweek. Voor onze VSO school in Ossendrecht zijn wij wegens uitbreiding op zoek naar: >- Instructeur Docent Horeca >- Instructeur Docent Zorg en Welzijn Instructeur Docent Algemene Techniek >- 2 Docenten Algemeen Vormend Onderwijs Het onderwijs vindt in principe plaats aan groepen van gemiddeld 8 leerlingen. Voor onze varende eenheid "de Smal Agt" zijn wij op zoek naar een: Docent Algemeen Vormend Onderwijs De docent verblijft 4 dagen en nachten per week aan boord van een van onze schepen. Op het schip geeft de docent Algemeen Vormend Onderwijs aan groepjes van gemiddeld 4 leerlingen. Daarnaast neemt hij/zij deel aan de dagelijkse routine op het schip. Salariëring volgens de CAO primair onderwijs: docent schaal LB (max 3596,- bruto), Instructeur schaal 7 (max. 2560,- bruto.) De volledige vacaturetekst kunt u per mail opvragen bij mevrouw D. van Haastrecht, directeur onderwijs: D.v.Haastrecht@dji.minjus.nl Nadere informatie over de vacatures in Ossendrecht kunt u inwinnen bij mevrouw D. van Haastrecht, directeur onderwijs (06 38759989). Nadere informatie over de vacature van AVO-docent op een van onze schepen kunt u inwinnen bij de heer J. van Petegem, docent AVO (06 27119759). Uw brief met motivatie en CV dient uiterlijk 4 september in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatiebrief per mail richten aan mevrouw A. Franken teamleider onderwijs Ossendrecht: An.Franken@dji.minjus.nl. De eerste ronde sollicitatiegesprekken vindt plaats op vrijdag 11 september. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gevraagd meerscholendirecteur projectleider <m/v) De Stichting voor Openbaar primair Onderwijs in de gemeente Sluis, de Stichting Escaldascholen, vraagt met ingang van 1 september 2009 een meerscholendirecteur projectleider (1 wtf) voor de OBS Europaschool en OBS JW Frisoschool in de gemeente Sluis. De leiding van de scholen wordt in samenwerking uitgevoerd met een locatiehouder. De locatiehouder is verantwoording verschuldigd aan de meerscholendirecteur. Op beide scholen wordt hard gewerkt aan het schoolconcept waarin begrippen als meervoudige intelligentie, intervisie en flexibele groepsorganisatie een grote rol spelen, liet projectleiderschap heeft betrekking op het leiden van de reeds gestarte samenwerking van enkele scholen. Functie-eisen: Afgeronde opleiding Pedagogische Academie Basis Onderwijs en of vergelijkbaar HBO niveau Ervaring in leidinggeven (lijnorganisatie/projectleiding) Ervaring in het lesgeven van combinatiegroepen (twee of meer leerstofjaren bij elkaar) Ervaren in samenwerken op basis van overleg Besluiten kunnen en durven nemen Mensen durven aanspreken op hun verantwoordelijkheid Vaardig in het omgaan met wensen en behoeften van ouders Visie op de toekomst van het onderwijs Affiniteit met kleine scholen (relatie dorp - school) Onderschrijven van de uitgangspunten van het Openbaar Onderwijs Daarnaast volgt de Stichting de omschrijving van de competenties van de Nederlandse Schoolleiders Academie. Wij bieden: Salarisniveau DB. inclusief toelage schoolleiders. (Actieplan leerkracht) Compensatieregeling en bapo volgens CAO 2009 Primair Onderwijs Een werktijdfactor van 0,9 is bespreekbaar De aanstelling is in eerste instantie voor een jaar, met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd Een collegiale sfeer en onderlinge hulp in het bovenschoolse managementteam Ondersteuning door de Algemeen directeur De sollicitatietermijn gaat in op 18 juli a.s. en loopt tot 31 augustus a.s. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 37. U kunt uw sollicitatie, per brief en of per e-mail, richten aan: De heer A.R. de Jong,Algemeen directeur. Postbus 35, 4500 AA OOSTBURC. E mailadres: info@escaldascholen.nl Informatie via telefoonnummer: 0117-45 06 10 of 06 11 91 74 37 De vacature wordt zowel intern als extern aangeboden. Reeds ingediende open sollicitaties bij de Stichting naar de functie van schooldirecteur die dit schooljaar door ons zijn ontvangen, worden meegenomen in de sollicitatieprocedure. Voor informatie met betrekking tot de scholen, zie: http://www.escaldascholen.nl Yacht Werving Selectie brengt toonaangevende organisaties en ervaren executives op het gebied van Finance, HRM, ICT, Legal, Logistics, Management, Marketing Communicatie, Procurement en Sales bij elkaar. Door ons grote netwerk en onze professionele begeleiding zorgen wij bij elke baan voor de excellente match. «Wil' prcM *V 60 I Zaterdag 22 augustus 2009 Kijk ook op O JobTrack.nl Gemeente A Schouwen-Duiveland YACHT. MENSEN VAN BETEKENIS. De gemeente Schouwen-Duiveland met 350 medewerkers is een professionele lerende organisatie. Een platte structuur met 10 afdelingen en een cultuur die wordt gekenmerkt door dynamiek, resultultaat- en klant gerichtheid. BELEIDSMEDEWERKER OPENBARE WERKEN Interactieve functie met externe component. Adviserende rol naar het college van B&W. Je bent verantwoordelijk voor het opstellen van beleid voor diverse sectoren binnen openbare werken, zoals beheer van de havens en het afvalbeleid. Je bent communicatief, overtuigend en zelfstandig. Zierikzee ref. nr. 2282893 yacht.nl tot 6 52.200,- Meer informatie of solliciteren? Kijk vandaag nog op www.yacht.nl onder referentienummer 2282893. Hier kun je online solliciteren en vind je meer informatie over de functie, het profiel en onze opdrachtgever. Of neem contact op met Arjen Veldstra, 06 21110297.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 148