Familieberichten O (Tlensenlinq.nl Overleden 9v buurman Pieter Piet Westveer 24 I Zaterdag 22 augustus-2009 kijk ook op "Zalig zij die niet gezien hebben en toch geloven Johannes 20:29 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, deel ik u mede dat, zacht en kalm, is ingeslapen mijn geliefde vrouw Christina Romeijnsen-den Beer Stien echtgenote van Maarten Romeijnsen eerder weduwe van Willy van der Klooster Zaamslag, 15 juli 1931 t Terneuzen, 17 augustus 2009 Maarten Romeijnsen Berliozhof 21 4536 EV Terneuzen De crematieplechtigheid heeft op donderdag 20 augustus in besloten kring te Terneuzen plaatsgevonden. hij hield van de polderhet weidse land daaraan had hij zijn hart verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd Na een lang en rijk leven is, in vertrouwen op zijn Heer, rustig en kalm, van ons heengegaan mijn lieve huisgenoot, onze oom en oud-oom Boudewijn Oppeneer Axel, 20 juni 1918 Axel, 20 augustus 2009 Lionel Lybaert Familie Oppeneer Paulus Potterpad 8 4571 MZ Axel De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 25 augustus om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het verenigingsgebouw van de kerk. Maandag 24 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraaf plaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd delen wij u mede dat. in het bijzijn van hen die haar dierbaar waren, en nog gesterkt door de Zieken zegening, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma, oma en bomma Rosa Mathilde Stephanie Kind weduwe van Hubertus Petrus Cortvriendt 19-09-1921 Hoek 19-08-2009 Sas van Gent Onze dank gaat uit naar drs. Scheffers en het verplegend personeel van afd. "de Stuiver" van "De Redoute "voor de goede zorgen die zij mocht ontvangen. Philippine: Arnold en Lenie Cortvriendt-Kint Paul en Sofie Charlotte Mathieu Sluiskil: Paul t Familie Kind Familie Cortvriendt Sas van Gent, 19 augustus 2009 Corr.adres: Kasteelstraat 30,4553 BB Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 24 augustus om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Al heeft Hij ons verlaten Hij laat ons nooit alleen. Wat wij in Hem bezaten, Is altijd om ons heen. Gezang 234 Bedroefd, maar vervuld van mooie herinneringen aan de liefde die zij ons schonk, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Maria Dieleman Rie t Dirksland 19 augustus 2009 Oost en West Souburg 19 november 1925 Nieuwerkerk a/d IJssel: Zierikzee: Ella Aanstoot Gerrit Hoeve Liëtte Peter-Paul en Mariëlle Noah Erik Henk-Jan Aanstoot Aleid Aanstoot - Brandsraa Inge Saskia Tanja Correspondentieadres: Familie Aanstoot Taag 6 2911 HH Nieuwerkerk a/d IJssel Onze moeder en oma is opgebaard in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op maandag 24 augustus van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend vindt de Dienst van Woord en Gebed plaats om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Ring 48 te Ouwerkerk. Na de dienst is er gelegenheidt om de familie persoonlijk te condoleren, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Verdrietig zijn wij over het overlijden van onze zwager en oom Pieter de Glopper Han t en Lina Jan Maarie neven en nichten Dag lieve Wij zullen je erg missen Zierikzee Mattie Remko madelief Inge en André levi Sr. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Beveel gerust Uw wegen, al wat U 't harte deert. Rustig is overleden mijn broer en onze oom Pieter Johannes ft 9 april 1922 t 19 augustus 2009 V Wemeldinge: N. J. Ruissen-Westveer Iz. Ruissen (in herinnering) Veere: NellekeSnoep-Ruissen Kees Snoep Goes: Cora Ruissen Kees Brouwer Goes: Engelien Ruissen Gertjan van Oost Rijswijk: Leo Ruissen Ankie Ruissen-Remijn Achterneven en achternichten Correspondentieadres Molenstraat 4,4424 AK Wemeldinge De begrafenis zal in familiekring te Wemeldinge plaatsvinden. Voor ons onverwachts is overlijden onze zwager en oom Dies Griep Sjaan, kinderen en kleinkinderen sterkte gewenst. J. Riemens in herinnering) T. Riemens-Bout P. Wagenaar-Riemens C. Wagenaar (in herinnering M. Wisse-Riemens foh. Wisse (in herinnering) L. Riemens M. Riemens f. v.d. Hel-Riemens (in herinnering) K. v.d. Hel neven en nichten Meliskerke, 18 augustus 2009 Veilig in Jezusarmen. Met diepe droefheid stellen wij u in kennis, dat heden is heengegaan onze lieve zuster en schoonzuster Zuster Aaltje den Herder Diacones Geboren op 4 september 1913 te Wolphaartsdijk Overleden op 19 augustus 2009 te 's-Heer Arendskerke Apeldoorn: J.G. Eckhardt t en A. Eckhardt-den Herder Kapelle: I. Fokke t en f. Fokke-den Herder t Rotterdam: P. den Herderen J. den Herder-van Cooten Wolphaartsdijk: A. den Herderen A.f. den Herder-Cortvriendt Leusden: W. den Herder t en G. den Herder-Bergsma Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden van zorgcentrum 'Poelwijck'. Correspondentieadres: I.F. Feenstra-den Herder Schout Appelslaan 12 5673 RM Nuenen Onze zus en schoonzus is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op maan dag 24 augustus om 15.00 uur in de aula van het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal geleid worden door ds. van Itterzon uit Gouda. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Op woensdagochtend 19 augustus 2009 is in zijn geliefde Frankrijk overleden Mischa van der Plas Partner van Jan Warners Port St. Foy (Fr.): Jan Warners Domburg: G. Warners-Lievense Dina Warners Correspondentieadres: Familie Warners p.a. Aanloop 4 4357 HK Domburg De begrafenis zal op verzoek van Mischa in besloten kring plaatsvinden in Frankrijk. In liefde gedenken wij onze broer en zwager, Dies Griep Overleden 18-08-2009 Anna Filius Floor en Suus Griep Matty en Cor Houweling Ria Griep Nineke Griep Tanny Griep (in herinnering) Plonie en Arend van de Beek Jan en Ria Griep

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74