omroep zeeland vrijdag 21 augustus 2009 Duwen, duwen, duwen! Als je maar hard genoeg je best doet, druk je Ivo zo ver onder water dat hij buiten het beeld van de camera raakt. Dat lukte kleine Sjoerd nog net niet, maar het le verde desondanks wel een grappige fo to op. Petra Schneider uit Goes stuurde de fo to in. Heeft u ook iets moois of grap pigs in Zeeland gefotografeerd? Zet uw foto dan op www.pzc.nl/foto in het album Zomer 2009. Om te voorkomen dat de foto te klein is om af te druk ken, vragen we u het originele bestand te sturen. U koos gisteren Dikkertje Dap van VOF De Kunst tot Zomer hit. Ook vandaag kunt u weer stemmen op drie zomerhits. De Zomerkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O My town, de vierde single van het album Before you leave van Racoon gaat over de stad waar alles begon: Goes. De bijbehorende videoclip is samengesteld uit opgestuurde frag menten van fans. Op 20 mei speel de het viertal in de beroemde Ca vern Club in Liverpool. Als eerste Zeeuwse band traden ze daarmee in de voetsporen van The Beatles. Charelle Tupanwel (15) uit Middel burg wordt vrolijk van schudden. Althans, het nummer Schudden van Def Rhymz. „Met uitgaan is het heel grappig als iedereen op dat liedje gaat dansen". Charelle heeft het nummer op haar telefoon gezet, zodat ze haar zomerhit over al kan beluisteren. „Mijn vrienden zakken altijd helemaal door." Jan Midavaine (58) kiest als zijn ul tieme zomernummer The house of the rising sun van The Animals. „Het doet me denken aan de zomer van veertig jaar geleden", zegt hij. Dit nummer werd toen keihard ge draaid op twee oude stereo-installa ties van elk vijf Watt. „Maar tegen woordig stelt dat natuurlijk niets meer voor", voegt hij lachend toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47