zeeland 127 Ministerie steunt plan jeugdtehuis in Kortgene Jubileumactie: Auronde tijdelijk 390,- voordeel auping Interior Geen bed ventileert beter Laat de renners maar komen Frauderende Goesenaar wordt mogelijk geplukt vrijdag 21 augustus 2009 1 Auping bestaat 120 jaar! En dat willen we deze zomer met u vieren, want juist in de zomer is het heerlijk om een goed ventilerend bed te hebben. Daarom kunt u nu profi teren van de speciale jubileumactie van Auping: 390,- voordeel op de Auping Auronde. Met dit voordeel heeft u al een complete 2-persoons Auronde, inclusief matrassen en spiraalbodems, voor maar 1.495,-*. Zo wordt het helemaal een zonnige zomer! Geldt voor een 2-persoons Auronde (180 x 210 cm) met 2 vlakke K2 spiraalbodems, 2 Dublin matrassen en omranding. Actie geldt van 20 juli t/m 30 augustus 2009. www.auping.nl Auping nights, Better days Since 1888, Deventer, Holland Op 14 augustus 2009 is op ver zoek van de besloten vennoot schap IDM Finance B.V., geves tigd te Amsterdam en ten laste van B. Kaffaf, thans zijnde zonder bekende woon- of verblijfplaats zowel in als buiten Nederland, een proces verbaal betekend door N.A. Polderman, t.k.-gerechts deurwaarder. In voormeld exploot wordt kennis geving gegeven van beslaglegging op diens inkomsten. Een afschrift van dit exploot kan worden verkregen bij onderstaand gerechtsdeurwaarderkantoor. Buys Partners B.V. Ondernemersweg 5 4691 SLTholen MIDDELBURG - Het Ministerie voor Jeugd en Gezin gaat akkoord met de plannen voor het voormalig in ternaat De Vliethoeve in Kortgene. Maandag begint de verbouwing en zaterdag 29 augustus begint de wer ving van het personeel. De bedoe ling is dat de eerste jeugdigen eind 2009 worden opgenomen. De plannen voor De Vliethoeve zijn ontwikkeld door jeugdzorgin stellingen Tender en AZZ. Het gaat om een voorziening voor ge sloten jeugdzorg (Tender) en open specialistische behandeling (AZZ). De opvang krijgt extra personele en beveiligingsvoorzieningen, om dat het gaat om jongeren van 12 tot en met 18 jaar die gedragspro blemen vertonen. Het gaat niet om jongeren die voor strafbare fei ten zijn opgenomen. Tender en AZZ hielden in februari voorlichtingsbijeenkomsten en de gemeente Noord-Beveland heeft zich sterk ingezet voor een snelle behandeling en afhandeling van de benodigde procedures en ver gunningen. Tender en AZZ wer ken nauw samen met de Korczak- school en GGZ-instelling Emergis. Daardoor kunnen de jongeren een totaalbehandeling krijgen. MIDDELBURG - Middelburg is er trots op en laat aan ie dereen zien dat volgend jaar in mei een etappe van de Ronde van Italië in de Zeeuwse hoofdstad eindigt. Dat kan in ieder geval geen automobilist die de stad via de zuidkant binnenkomt, ontgaan. Op de grote rotonde ter hoogte van Mortiere staat een enorm spandoek met daarop het logo van de Giro d'ltalia en alvast een aan kondiging voor volgend jaar. Geen valse Zeeuwse be scheidenheid, in de sfeer van dat komt nog wel en doe maar rustig aan. Laat het de mensen maar weten. Nu ko men de toeristen massaal langs de rotonde, dus nu is het moment. foto Lex de Meester MIDDELBURG - De officier van justitie in Middelburg wil dat een 54-jarige Goesenaar geplukt wordt voor 140.000 euro en dat de celstraf die hem voorwaardelijk was opgelegd, gaat uitzitten. De man is in november 2006 veroordeeld tot achttien maan den waarvan zes voorwaardelijk om dat hij van april 2005 tot mei 2006 twee werkgevers bestal voor in totaal 158.000 euro. Als bijzondere voorwaar de kreeg hij opgelegd dat hij geduren de zijn proeftijd van twee jaar zijn ex-werkgever het verduisterde bedrag moest terug betalen. En dat liet hij dus na. De zes maanden cel mag van de officier van justitie omgezet wor den in 240 uur werkstraf. Uitspraak 2 september. Duinstraat 18a A 3 7 1 AZ KOUDEKERKE Tel. Fax (0118) 55 55 60 (01181 55 20 52 Last minute prijzen, profiteer van afgeprijsde showroommodellen info@woontrend.nl www.woontrend.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 29