omroep zeeland donderdag 20 augustus 2009 Hoe groot is Elise? Zóóóó groot! Hoe hoog is Elise? Zóóóó hoog! En denk maar niet dat Elise ook maar een mo ment aangeeft dat ze helemaal geen zin heeft om te 'vliegen'. De kleine meid kan er geen genoeg van krijgen. Anne Koppejan uit Arnemuiden legde het spelende duo vast op het strand bij Zoutelande. Heeft u ook iets moois of grappigs ge zien in Zeeland? Zet uw foto dan op www.pzc.nl/foto in het album Zomer 2009. Om te voorkomen dat de foto te klein is om af te drukken, vragen we u het originele bestand te sturen. U koos gisteren Alles kan een mens gelukkig maken van René Froger tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo- merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal een Top 48 samengesteld. Luisteraars van Omroep Zee land en lezers van de Zomer- krant mogen stemmen op drie liedjes, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 uur stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O De jonge Zeeuwse honden van Smout zingen Nederlandse num mers (zoals Zon en de aarde) en ze gaan als een speer. Ze zijn zo nieuw dat we ze even voorstellen: Dylan den Hartog (gitaar/zang), Niels Ha- riot (gitaar), Roderik Wijkstra (drums) en Jaimy Goetheer (bas). Timme Vinke (0) uit Terneuzen heeft nog niet zo veel verstand van muziek, maar als hij VOF De Kunst hoort begint hij volgens zijn moe der spontaan te lachen. Vooral als hun jazzy interpretatie van het kin derliedje Dikkertje Dap door de luidsprekers schalt. De nieuwe single Celebration van Madonna is volgens Robert-Jan de Nooijer dé absolute zomerhit. „Ik word er zó ontzettend vrolijk van." Vooral als hij het nummer in de au to opzet, geniet Robert-Jan. „Dan zit je zo op honderdveertig zonder het door te hebben."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 93