Survivorsland voor muziek en goed doel uit |3 Swingende reünie van jong talent Zeelandhallen Goes GOLDEN EARRING PERSONEELSADVERTENTIE Libéma Altijd wat te beleven in AGENDA Live on stage 17 oktober donderdag 20 augustus 2009 Zeelandhallen Zeelandhallen Goes is onderdeel van Libéma De mooiste tijd beleef je bij i Vakantieparken - Attractieparken Beurzen Evenen i Libéma Zeelandhallen Goes maakt net als onder meer Safaripark Beekse Bergen en Brabanthallen 's-Hertogenbosch deel uit van Libéma. Met verschillende merken en producten bezorgen wij jaarlijks ruim 5 miljoen gasten de mooiste tijd. Voor Zeelandhallen Goes zijn wij op zoek naar een gedreven Business Unit Manager Eigen Producties die samen met het team van Zeelandhallen Goes bestaande eigen producties succesvol laat verlopen en nieuwe concepten ontwikkelt. Kijk voor uitgebreide informatie over deze vacature op www.libema.nl/werken Beurzen Evenementen door René de Dreu Voor de Bruse band Si- de Walk Stone en het Bredaase Communica tion Breakdown bete kent de aftrap van de Zierikzeese Havendagen vanavond een swingende reünie. De twee bands toerden dit voorjaar samen door voormalig Oost-Duitsland. De toer was een initiatief van het Schouwse jongerenpodium Re- gioRuis en PopCorner in Breda. Bij café De Biet laten de twee bands, aangevuld met strijkers, vanavond horen waarom de reac ties op die gezamenlijke toer zo po sitief waren. Voor Side Walk Stone is 2009 een goed jaar. Naast de Duitse tournee bracht de band een live-cd uit met Singer-songwriter Adriaan tijdens een optreden in Duitsland. zes nummers en behaalde finale plaatsen bij Zeeuwse bandprojec ten. Er liggen plannen voor een eerste volledig studioalbum. Steeds duidelijker krijgt de band een eigen geluid, samengesteld uit invloeden van jaren zestig en tach tig rock en nieuwe Britpop. Side walk Stone bestaat uit drummer Michel Krijger, bassist Ferry de Ronde en zanger Adriaan van den Berg, die tevens leverancier van muziek en teksten is. „Bij de band werken we een opzet samen in de oefenruimte uit. Voor de solo-op tredens schrijf ik de nummers thuis met akoestische gitaar. De in vloeden zijn hetzelfde, het resul taat is anders. Dankzij RegioRuis kreeg ik dit jaar de mogelijkheid met strijkers die solo-nummers verder in te kleuren." Communication Breakdown speelt pop-rock. De nadruk ligt op up-tempo nummers. Donderdag 20 aug., Café de Biet, Nieuwe Haven Zierikzee, 20 uur. orsfestival op met de band Central. streefbedrag is. Het mooie is dat de lijntjes kort zijn en ik sta er voor in dat het geld rechtstreeks op de plek komt waar het moet zijn", aldus de organisator. Hij treedt zondag ook op met zijn ei gen groep Mamilla. Deze gitaar band speelt vooral eigen werk, lich telijk beïnvloed door de gitaarrock uit de jaren 70 en 80. Mamilla speelde in zijn inmiddels 15-jarig bestaan samen met onder meer Uriah Heep, Ten Years After, Y8cT en Wishbone Ash. Een primeurtje krijgt het Survivor sland Festival toebedeeld van het trio Nuff Said. Martijn Slager (gi taar, zang), Michiel Slager (bas) en Willy Berrevoets (drums, zang) ge ven een voorproefje van hun nieu we cd, die pas eind september uit komt. Ook Zeelands befaamde blues rockers, verenigd in The Juke Joints maken hun opwachting op dit festival. Deze inmiddels 'zilve ren' band (vorig jaar vierden de The Juke Joints het 25-jarig be staan) staat borg voor een geluid dat je van deze bezielde Zeeuwse bluesrockers mag verwachten. Alweer snel terug in Zeeland is de groep The Hype uit Haarlem. Twee weken geleden gaf deze jon ge rockband een verrassend visite kaartje af tijdens het zomerfestival Centrée in Zierikzee, nu verzorgen de jonge muzikanten een benefiet optreden op het Survivorsland Fes tival. The Hype maakt rock 'n roll naar Brits voorbeeld (zoals The Beatles and the Who), maar met een eigen saus overgoten. ROLR is een nieuwe coverband in Zeeland, die in korte tijd al diverse keren van zich heeft doen spreken. De vijf heren van deze band stel len zich ten doel de 'verloren rock' te laten herleven. Met dat doel ko men zij zondag ongetwijfeld ook naar café 't Schuttershof om hun aandeel aan het benefietfestival te leveren. Grote verwachting heeft Ruud Aerssens tenslotte ook van de rock band Central met de veelbeloven de zangeres Romy Sharon Uitde- haag. Zij tekent voor eigen compo sities geïnspireert door artiesten als Alanis Morissette, Skunk Anan- sie en Anouk. Zondag 23 augustus, Café 't Schuttershof, Middelburg, 15.00 uur - 24.00 uur. Tickets nu verkrijgbaar via www.zeelandhallen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 81