Familieberichten fïlensenLinq.nL 26 I Donderdag 20 augustus 2009 kijk ook op Intens verdrietig maar dankbaar dat wij zijn liefde, zorg zaamheid en wijsheid mochten ervaren, delen wij u mede dat, in zijn eigen omgeving, te midden van zijn dierbaren is overleden Pieter Jacob Lambertus de Glopper Pieter •V 30 maart 1953 t 18 augustus 2009 Marianne de Glopper-van 't Veer Amanda en Peter Bart jan Benjamin Dirkje de Glopper-den Haan Aart en Marianne Susanna en Simeon Saskia Anna en Peter Martina Yvonne en Ferdy Amber Evita Julia Vlakestraat 57 4301XJ Zierikzee Gelegenheid tot condoleren op maandag 24 augustus van 12.00 uur tot 12.45 uur in de Ned.Herv.Kerk, Havenplein 17 te Zierikzee, waarna om 13.00 uur de rouwdienst zal plaatsvinden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ellemeet. Met groot leedwezen vernamen wij het overlijden van onze collega Pieter de Glopper Wij verliezen in Pieter een uitstekende collega en een bijzonder fijn mens voor wie we veel respect hadden. Hij zal voortleven in onze herinnering. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige familie veel sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. De naaste collega's van gemeente Schouwen-Duiveland, afdeling Openbare Werken, districten Midden en Eiland Zierikzee, 18 augustus 2009 De afdeling Openbare Werken van de gemeente Schouwen-Duiveland heeft met verdriet kennisgenomen van het overlijden van Pieter de Glopper Pieter is sinds 1 mei 1978 voor de afdeling werkzaam geweest. Eerst binnen de gemeente Zierikzee en later als assistent-opzichter voor het district Midden van de gemeente Schouwen-Duiveland. Wij denken aan hem als een alom gewaardeerde collega die wij zeer zullen missen. Wij leven mee met zijn vrouw, dochter en zoons en wensen hen en andere nabestaanden alle sterkte in de komende moeilijke tijd. Namens alle medewerkers van de afdeling Openbare Werken Paul van Tuil, afdelingshoofd Zierikzee, 18 augustus 2009 Ons bereikte het droeve bericht dat de heer P.J.L. de Glopper op 56-jarige leeftijd is overleden. In 1978 begon de heer De Glopper zijn loopbaan als medewerker van de plantsoenendienst bij de voormalige gemeente Zierikzee. Na de gemeentelijke herindeling in 1997 was hij binnen onze organisatie achtereenvolgens werkzaam als onderhoudsmedewerker/chauffeur en assistent-opzichter. Wij zullen hem herinneren als een bescheiden en betrokken medewerker van de afdeling Openbare Werken. We wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Schouwen-Duiveland, G.C.G.M. Rabelink G.J. Benou burgemeester loco secretaris Zierikzee, 18 augustus 2009 Na een kortstondige ziekte is onverwacht van ons heen gegaan mijn lieve man, onze vader en opa Dingenis Griep in de leeftijd van 70 jaar. Meliskerke: A. Griep-Riemens Krabbendijke: JacoGriep Middelburg: Marian Dingemanse-Griep Harold Dingemanse Enrico Jeffrey Melbourne: Peter Griep Jolanda Cijsouw 18 augustus 2009,4365 AV Meliskerke Sivertstraat 15 De rouwdienst zal worden gehouden maandag 24 augustus om 13.30 uur in de "Ichtuskerk", Bergstraat 34 te Meliskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Meliskerke. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde kerk van 13.00 -13.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Niets kan ons scheiden van de liefde van God, die is in Christus Jezus onze Heer. Rom. 8:9 Door het onverwachte overlijden van Dies Griep verliezen we onze dierbare en beste vriend. We zullen je missen Dies. We bidden om Gods nabijheid en troost voor Sjanie, kinderen en kleinkinderen. Bram en Riek Heden vernamen wij het droevige bericht, dat is overleden onze buurman Dies Griep Wij wensen Sjanie, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel troost en sterkte toe. Tinus Poppe Wim Marijke Truus en Kees Simonse Meliskerke, 18 augustus 2009 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij ons achterlaat, delen wij u mede dat van ons is heengegaan Johanna Carolina van Helden A/my A Breda, 26 februari 1920 Breda, 17 augustus 2009 Joop van Helden Esschebaan 174 5062 BH Oisterwijk U kunt van Anny afscheid nemen op maandag 24 augustus van 12.30 tot 13.00 uur in rouwcentrum Zuylen, Tuin- zigtlaan 11 te Breda. De gedenkdienst zal plaatsvinden op maandag 24 augustus óm 13.30 uur in de aularuimte van crematorium Zuylen, ingang aan deTuinzigtlaan 11 te Breda. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Suus Meijers In leven 28 jaar huishoudster van onze vader en opa P. Ovaa. Wij herinneren haar als een toegewijde, zorgzame en behulpzame vrouw. Kinderen en kleinkinderen P. Ovaa Vlissingen, 19 augustus 2009 Je werd zo stil, je kon haast niets meer zeggen, geen woorden om iets uit te leggen. Met groot verdriet delen wij u mee dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man en onze geliefde vader, opa en overgrootvader Marinus Izak Koole echtgenoot van Tannetje Louwerse eerder weduwnaar van Lena Pieternella Janse A 24 mei 1927 i 19 augustus 2009 Oostkapelle: T. Koole-Louwerse Goes: Rien Koole Sandra en Barry Joëlle, Sem Ronald Kamperland: Ad en Matty Koole-Clement Patricia en Jaap Rowan Ferdy en Evelyn Kapelle: Petra en Rinus Geleedst-Koole Martin en Anouk Leroy Leona en Nick Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeghuis 't Gasthuis, afd. Molenwater, voor de liefdevolle verzorging. Ambachtstraat 12 4356 BW Oostkapelle Op vrijdag 21 augustus is er van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum, Bachweg 2 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op maandag 24 augustus om 13.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 54 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Kamperland om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Bedroefd namen wij kennis dat na een langdurige ziekte door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Izak Koole echtgenoot van Tannie Louwerse eerder weduwnaar van Lena Pieternella Janse Goes: Yerseke: Yerseke: Yerseke: Yerseke: Yerseke: Goes: 's-Gravenpolder: Yerseke: I.M. Koole (in herinnering) M.A. Koole A. Koole T.C. Heijstek-Koole J. Heijstek W.A. Koole J. Koole-Steketee L. Paauwe-Koole S. Paauwe L. Koole K.C. Koole-Steketee A.W. Koole (in herinnering) S. Koole-Bassie ).P. Koole M.T. Koole-Huizer P.J. Koole A.M. Koole-van der Maale Neven en nichten Rectificatie So nimm dann meine Hande und führe mich... Onze oudste zus Ine van der Slikke-Verhage is vandaag overleden. Na het heengaan van haar echtgenoot Boudewijn zong zij vaak het bovenstaande lied. Zij vond bij haar hemelse Vader kracht om door te gaan. Zij deed dat heel moedig. Wij denken met warmte en liefde aan haar terug. t Haarlem, 17 augustus 2009 Familie Verhage

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52