t x - Q DO familieberichten f J) (D9ns9nlinq.nl Diiiikkrutèïri^ Colofon Familieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 28 Donderdag 20 augustus 2009 kijk ook op Want wie weet, wat goed is voor den mens in dit leven, gedurende het getal der dagen van het leven zijner ijdelheid, welke hij doorbrengt als een schaduw? Want wie kan den mens aanzeggen, wat na hem wezen zal onder de zon? Prediker 6:12 Bedroefd delen wij u mede dat na een moeitevol leven plotseling is overleden onze vader, schoonvader en opa Stoffel van Kooten V Moriaanshoofd, 10 december 1946 Lunteren: Kattendijke: Terneuzen: Wolphaartsdijk: Arnemuiden: Maastricht: Kapelle: Kapelle: Goes: Vlissingen: Lunteren: Goes: f Kattendijke, 18 augustus 2009 Jaco en Marja van Kooten-de Visser John en Alberdien van Kooten-van de Velde Sonja en Jan Weststrate-van Kooten Adriaan en Gertrude van Kooten-Schüller Marianne en Dennis de Meulmeester-van Kooten Steven en Marina van Kooten-Noordzij Arjan en Judith van Kooten-Spaans Niels en Mary van Kooten-Kloet Kristine van Kooten en Marten de Regt Gerben en Mariëlle van Kooten-Polak Danny van Kooten Cornelie van Kooten en kleinkinderen mede namens onze moeder: M.J. Schinkelshoek Correspondentieadres: Dorpsstraat 26,4474 AE Kattendijke D.V. zaterdag 22 augustus a.s. is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt aansluitend om 11.00 uur gehouden in de "Dorpskerk" te Kattendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de "Dorpskerk" nog gelegenheid elkaar te ontmoeten. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Langs deze weg geven wij er u kennis van dat, na een liefdevolle verzorging in Ter Schorre, zacht en kalm voorgoed is ingeslapen Jeanne Bruynbroeck weduwe van Marcel Pierre Oderie ■V 01-06-1931 Zelzate (B) r 14-08-2009 Terneuzen Onze dank gaat uit naar allen die Jeanne ondersteuning en zorg hebben verleend. Uit allernaam: T. Neve Vierambachtenstraat 20 4551 HB Sas van Gent Sas van Gent, 19 augustus 2009 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden te Terneuzen. De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Het is mooi geweest. Het is goed zo. Annie In het bijzijn van ons allen is mijn lieve, zorgzame vrouw, ons mam en oma op een heel bijzondere wijze van ons heengegaan Anna Gerarda Schellekens-Adriaanse Annie A Waalwijk, 10 januari 1938 t Vlissingen, 18 augustus 2009 Vlissingen: Bert Schellekens Verbier (CH): Lisette en Francois Sim bo Vlissingen: Maurice en Margriet Evie, Kira 4381 GA Vlissingen Lange Zelke 38 Annie is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 21 augustus van 19.30 tot 20.00 uur. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 22 augustus om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Dag lieve oma Evie Kira Onlangs kregen we het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Lia Schouten Lia heeft ruim 4 jaar bij Zorgstroom gewerkt. Eerst als thuishulp en daarna als huishoudelijk medewerker in het Sint Jans Hospice de Casembroot. Na haar ontslag bleef ze actief als vrijwilligster in het hospice. We zullen haar enthousiasme en inzet missen. We wensen haar man, zoon, ouders en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Op 17 augustus 2009 is na een goed leven waarin de laatste jaren zonder Tine hem zwaar vielen overleden Adriaan Abraham Masclé Ad Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Els en Cor, Ronald en Marian, Remco en Esther Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Rode Poort 16 4873 AJ Etten-Leur U bent welkom bij de afscheidsdienst op vrijdag 21 augustus om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Eigenzinnig, levenslustig en gastvrij Na een mooi en kleurrijk leven moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, oma en overgroot- oma. Wij zijn dankbaar voor de lange tijd dat zij bij ons mocht zijn. Caroline Linck-van Amersfoorth Soekaboemi 13 juni 1920 t Vlissingen 17 augustus 2009 Purm Linck en Tonia de Groene Rik en Sandrijn Lotte Bollie en Lidwina Linck Kevin en Kim Jessica en Pieter Florentijn Kiana Kenan Correspondentie adres: Penninghoeksingel 89 4331 PV Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 augustus om 15:00 uur in de aula van het Crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend om 15:15 uur willen wij haar gedenken, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je Hef hebt, missen moet. Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn onvergetelijke man, onze zorgzame vader en opa Karl Dudek Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Ineke Dudek-van den Berge Barbaraen John - Tristan, Rayna Leonie en Niek - Milan, öounia Ferdi Axel, augustus 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en Ltyv telefoonnummer voor eventuele vragen, iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30