Het geheim van comfortabel zitten Woonboulevard i ECHT 'leder' Fauteuil Evora op draaivoet, Fauteuil Evora op vastevoet, Fauteuil Manilla op draaivoet, Fauteuil Cuba op draaivoet, in leder vanaf 1659,= in leder vanaf 1569,= in leder vanaf 1649,= in leder vanaf 1669,= Het geheim van comfortabel zitten ontdekt u bij Woonboulevard Poortvliet. Kies voor een fauteuil van WB Poortvliet, ze geven uw lichaam op de juiste plaats de perfecte steun. WB Poortvliet biedt u de meest uitgebreide keuze (meer dan 250 verschillende fauteuils), de beste modellen, de mooiste designs, de langste gratis garantie (5 jaar) en natuurlijk de laagste prijzen! Over uw huidige fauteuil hoeft u zich geen zorgen te maken. Bij de levering van uw nieuwe fauteuil nemen wij de oude retour en u ontvangt er nog een interessante prijs voor ook. De fauteuils van het Nederlandse topmerk de Toekomst bewijzen dat relaxfauteuils niet oudbollig hoeven te zijn. De fauteuils combineren uitmuntend design met een perfect zitcomfort! De uitklapbare voetensteun en de verstelbare rugleuning zijn onafhankelijk van elkaar te bedienen. Het verstellen van de rugleuning is mogelijk zonder de voetensteun uit te klappen. Ook kan de rug leuning in elke positie worden gebracht nadat de voetensteun is uitgeklapt. Het bovenste deel van de rugleuning, waar het hoofd tegen rust, kan van achter naar voor worden versteld (topswing) waardoor het hoofd in elke positie aangenaam wordt ondersteund. Standaard wordt de fauteuil geleverd met een manuele bediening dmv een gasveer en als optie met twee motoren; één voor de voetensteun en één voor de rugleuning, onafhankelijk werkend van elkaar. De elektromotoren worden door een oplaadbare accu gevoed waardoor er bij gebruik geen snoer over de vloer loopt. De bedieningstoetsen zijn opgenomen in de rechter armleuning. In maatvoering is de fauteuil naast de standaard maat ook als Small en Large te verkrijgen. Fauteuil Alaska In leder vanaf 1299,= Fauteuil Elpaso In leder vanaf 1299,= Fauteuil Cezar In leder vanaf 1249,= Poortvliet Dinsdag t/m donderdag van io.oo uur tot 17.30 uur, vrijdag (koopavond) van 10.00 uur tot 21.00 uur, zaterdag van 9.30 uur tot 17.00 uur, zondag en maandag gesloten! ROUTEBESCHRIJVING: Vanuit Tholen: Bij aankomst in Poortvliet, ie rotonde rechts en de weg volgen. Woonboulevard Poortvliet vindt u na 500 m. aan uw linkerhand. Vanuit andere richtingen: Aangekomen in Poortvliet volgt u de aanduidingen 'Bedrijventerrein'. PMSDIJKWEG 33, POORTVLIET, INFOLIJN: 0166-619100. Fauteuil Esperanza Fauteuil Paradise Fauteuil Newton In leder vanaf 1499,= In leder vanaf 1644,= In leder vanaf 1499,= Bk. Fauteuil Kenia Uitgevoerd in leder, verstelling dmv gasveer. Van 1099,= voor 799,= In diverse kleuren leverbaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76