O Jij am omroep zeeland dinsdag 18 augustus 2009 Is het een ufo? Nee. Is het een vlieg tuig? Nee. Dan is het vast Super Grover! Niet dus. Harry Roelands uit Goes fotografeerde in zijn woonplaats 's avonds een kermi sattractie, die kleur in de duisternis bracht. Heet u ook iets moois of grappigs ge zien in Zeeland? Stuur uw foto dan naar de Zomerkrant. Kies op www.pzc.nl/foto voor het album Zo mer 2009. Om te voorkomen dat de foto te klein is om af te drukken in de krant, vragen we u het originele be stand te sturen. U koos gisteren Surrender met Hroste Boer tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 uur stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. Toen Giel Beelen van radiostation 3FM het nummer Joehoe oppikte in de zomer van 2006, had dit zomaar de landelijke doorbraak van de La- maketta's kunnen inluiden. Bij na der inzien zag zanger en tekstschrij ver Maikel Harte toch niets in een onzeker bestaan in de muziekwe reld. tofropicafiSdih'on Na enig nadenken weet Marieke de Bruijckere (26) uit Aardenburg haar zomerhit: Acda De Munnik met Het regent zonnestralen. „Het is gewoon een zonnig liedje", vindt ze. Ze draait het nummer graag op zomerse dagen. „Want dan regent het letterlijk zonnestralen, dus is dit nummer erg geschikt." Ronald Meijer uit Terneuzen heeft prettige herinneringen aan I Feel Lo ve van Donna Summer. „Dat liedje herinnert mij altijd aan een vakantie in Italië. Je wilt niet weten hoeveel lires ik in de jukebox heb gegooid om Donna weer dit nummer te ho ren zingen. Het zorgde voor het ul tieme zomergevoel."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 75