Familieberichten fïlensen,inq.nl öebore fi Jurre uujJeuffi Overleden Francka Moens-Hopmans Francka Moens Francka Moens 20 I Dinsdag 18 augustus 2009 kijk ook op f Géboren Pieter Albrecht zoon van Jasper Boonman Yvon Filius broertje van Britt k 14 augustus 2009 Bonekruidstraat 10 4451 TT Heinkenszand y Vandaag zijn -Henk en Susan Heenen 50 jaat* getrouwd Wilt ia Ren daarmee feliciteren dan bent u vap bar+e welkom op 29 augustus a.s. van 10.30 tot 18.30 uur in Xkeesckenkerij De Blauwe Reiger, 2anddijkseweg"12a, 4351 SH Veere. Ons adres: Hlaringvlietstraat 98, 4335 XM Middelburg. Oraag tot dan! Oadeautip: £7] mm Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Gedurende vele jaren heeft zij zich als leerkracht vol enthousiasme ingezet voor het openbaar basisonderwijs j Borsele. Wij wensen haar familie veel sterkte toe bij dit verlies. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele Met verslagenheid namen we kennis van het overlijden van We zullen haar herinneren als een actief, behulpzaam, expressief en sociaal lid van onze vereniging. Wim, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte gewenst om dit te vroege verlies te dragen Tennisvereniging GOBLIN', 's-Gravenpolder Sociëteit De Graaf heeft met ontroering kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen ons sooslid Wim en zijn kinderen veel sterkte! Sociëteit De Graaf 's-Gravenpolder Verdrietig zijn wij om verlies van Lia Schouten We herinneren haar als een fijne collega en later vrijwillig ster in het hospice die altijd zeer meelevend en betrokken was. Haar man, zoon en verdere familie wensen we veel sterkte voor de komende ti jd. Collega's Sint lans Hospice de Casembroot De klok tikt niet meer Al ware de doot op de lippen, daeromme moet men geen couragie verliesen. was zijn lijfspreuk van J. Pz Coen -14 mei 1623 Na 2 maanden van ernstige ziekte, strijd en zorgen, hebben we hem toch los moeten laten. Afgelopen zondag is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Leendert Gerardus Gillissen Leen A Middelburg, 12 juni 1929 t Middelburg, 16 augustus 2009 Middelburg: Juliana Gillissen-Schellings Middelburg: Hans Gillissen en Trude de Reij Marte en Michel Wouter Nieuwdorp: Ingrid Gillissen en David van Buuren Vlissingen: Jeroen en Danielle Gillissen-Passchier Sjoerd Niels Abbé de St. Pierrelaan 2 4334 AP Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 20 augustus a.s. om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als uitnodiging. U bent van harte welkom. Heden overleed onze goede kennis en buurvrouw Grietje v. Belzen-Schroevers Wij wensen hen veel sterkte in dit verdriet. Familie C. v. Belzen Mevr. J. Schroevers-de Ridder En nu, wat verwacht ik Here Mijn hoop, die is op U. Psalm: 39 vers 8 Onze zorgzame, liefdevolle moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder is overleden Margaretha Ester-van de Vrie sinds 1942 weduwe van Derk Ester Vlissingen, 25 januari 1914 f Vlissingen, 15 augustus 2009 We zullen haar ontzettend missen Gerda Kattenbroek-Ester Henk Kattenbroek Gerda en Joep Tessa, Lotte Egbert en Lotta Nicky Pepijn, Lucie, Mikaela, Martin Marina Drost-Ester Cor Drost Ter Reede, woning 21-7 Correspondentieadres: Gerda Kattenbroek-Ester, Brahmslaan 13, 4384 LP Vlissingen Onze moeder en oma is bij Gerda thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 19 augustus van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal op vrijdag 21 augustus om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen worden gehouden Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Een Engel keek neer op de aarde en zag jouw vermoeide gezicht. Stilnam hij je in zijn armen om je te brengen naar hen die jij zo mist. Verdrietig, doch berustend, nemen wij afscheid van ma. oma en oma-oma Maria Emelia de Brouwer sinds 19 februari 2003 weduwe van Cerillus Herrewegh St. Jansteen, 12-8-1919 t Hulst, 16-8-2009 St. Jansteen: Eddy Herrewegh t Marie-Jeanne Herrewegh-Feyen Veronique en Peter, Elise, Amélie Wouter Dorine en Martijn, Stijn Hulst: Marij van Wolffelaar-Herrewegh Henk van Wolffelaar Ralph Nathalie en Mamix, Cato Hulst, verpleeghuis "De Blaauwe Hoeve" 16 augustus 2009 Correspondentieadressen: Merelstraat 2,4561 KJ Hulst Inghelosenberghe 114564 DK St. Jansteen De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 21 augustus 2009 om 14.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen is mogelijk vrijdag vóór de uitvaartdienst in het mortuarium bij "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, familiekamer 2, van 13.30- 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kapel. Voor de goede en liefdevolle verzorging tijdens de ziekte en de laatste levensfase van mijn man, onze vader en opa Achiel Schalkens willen wij onze oprechte dank, lof en waardering uiten aan het verplegend, verzorgend en begeleidend personeel van Unit 1locatie Blaauwe Hoeve. Juliette, Cindy, Henny, Eva en Fleur Bewondering hadden we voor je kracht. Sterk was je in de strijd tegen je ziekte. Groot was je liefde voor je dierbaren. Nu ben je van ons heengegaan wij zullen je missen. Wij zijn verdrietig dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze schoonbroer Achiel Schalkens Marcel en Mien Reyns-Herrewegh Francois en Annie Herrewegh-Rottier George en Josefien Herrewegh-v.d. Branden Gilbert en Elly de Rij bel-Herrewegh Jo en Denise v. Wolffelaar-Herrewegh 15 augustus 2009 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons actief lid en oud-bestuurslid Leonard de Blijzer Zijn inzet en betrokkenheid voor de EHBO gedurende bijna 30 jaar was een voorbeeld voor iedereen. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van het verdriet. Bestuur en leden van EHBO-vereniging St. Bernardus Clinge Hierdoor geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus Johanna Leuntje Oranje-Koets Suus Corrie Jo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60