de emotie... Q OP lïlensenlinq.nl familieberichten Wat blijft is Familieberichten Colofon Familieberichten fa mi lieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 22 I Dinsdag 18 augustus 2009 kijk ook op Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE van onze zijde is weggenomen mijn geliefde en altijd zorgzame man, onze lieve zorgzame vader en opa Hendrik Slabbekoorn in de leeftijd van 82 jaar. Borssele: M.E. Slabbekoorn-Hoekman Borssele: Hans en Annemarie Slabbekoorn-de Visser Harm, Miriam, Rosanne Borssele: Chris Slabbekoorn Enkhuizen: Bettina en Willem Boeder-Slabbekoorn fanita, Merith, Heidi 16 augustus 2009 Noordsingel 29 4454 AE Borssele D.V. woensdag 19 augustus is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. donderdag 20 augustus om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Zij die geenrouwbrief onh>angen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer Hendrik Slabbekoorn echtgenoot van Maria Elizabeth Hoekman 's-Gravenpolder: J. Boone-Slabbekoorn Kruiningen: E. Sinke-Slabbekoorn 16 augustus 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed plotseling, zacht en kalm, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elizabeth Maria Meijaard in de leeftijd van 87 jaar. A.A. Meijaard C.M. Meijaard-Huijssen M.E. Bakker-Meijaard Neven en nichten Goes, 16 augustus 2009 zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Azalealaan 57 4401 GSYerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt woensdag 19 augustus om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condpleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Unit 7 van Ter Weel te Goes voor de goede verzorging. Tot ons verdriet is onverwacht overleden onze lieve en sprankelende moeder, oma en schoonzus Sonja Marga de Graaf-Paardekooper weduwe van Ir.S. J. de Graaf sinds 1995 A Tanah Radja 17 augustus 1930 t Middelburg 15 augustus 2009 Apeldoorn Wiliem de Graaf Trees de Graaf-Rientjes Amsterdam Emllyen Michiei Apeldoorn Carlijn Youri Paterswolde Carine Bruins-de Graaf Gert Bruins Amsterdam Bobby en Ruben Djoeke Yorick Amsterdam Rob de Graaf Annemarie van Haastrecht Leusden Carine Röell-de Graaf Correspondentieadres: W.J, de Graaf Arthurgaarde 102 7329 AG Apeldoorn De afscheidsbijeenkomst, voorafgaonde aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 20 augustus om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Buitenrust" is, op 89-jarige leeftijd overleden Petronella Maria Verhulst Elly Namens de familie Blaricum: Karei Verhulst Middelburg, 16 augustus 2009 Correspondentieadres: Torenlaan 57 1261 GC Blaricum De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 21 augustus om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg2 te Middelburg. Voorafgaand is ervan 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na een lange vriendschap moet ik met droefheid afscheid nemen van Elly Verhulst Marian Heer waar dan heen, tot U alleen Dankbaar voor wat hij voor ons heeft mogen betekenen, is door een noodlottig ongeval uit ons midden weggenomen, mijn man, onze vader, schoonvader, groot- en overgroot vader Florus Geerard de Jonge drager van het veteranen insigne in de leeftijd van 90 jaar. W.P. de Jonge-Kole Floor en Liesbeth Ellis en Marcel Jasper Florus en Judith Bennie en Hanny Gert Jan en Joppa Gerben, Willianne en Anieke Martin en Gera Iris, Ruben Bennie en Fenneke Martijn, Niels Johan en Dieke Ilse Wilhelminadorp, 16 augustus 2009 4475 AE West Havendijk 74 -Geen bloemen- Gelegenheid tot condoleren en om afscheid van hem te nemen woensdag 19 augustus van 19.00 tot 19.45 uur in Uitvaartcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 20 augustus om 14.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Wilhelminadorp, waarna aansluitend om 16.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere ma ilopdraêht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrfêren,n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsipedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl s' :.M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52