7 omroep zeeland <2> U koos in het weekeinde Zeeuws meisje van de Lama- ketta's tot Zomerhit. Ook van daag kunt u weer stemmen op drie zomerhits. De Zomerkrant vraagt de bezoekers en inwo ners van Zeeland naar hun favo riete zomerhit. Daarnaast heeft Omroep Zeeland speciaal voor de Zomerkrant een Top 48 sa mengesteld. Luisteraars van Om roep Zeeland en lezers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hiernaast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden ge draaid in het programma 'De Ochtend'. U kunt vandaag tot 16.00 uur stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.om- roepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur ge draaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. De Bevelandse dialectrockers van Surrender namen Hroste boer op als het openingsnummer van de cd N8werk 'Leve' uit 1999. Het num mer werd op tape gezet tijdens een optreden in De Stenge in Heinkens- zand. Inmiddels is er een nieuwe cd uit: Zeeuws miss je. Ankie Bogaert (20) uit Goes hoeft niet lang na te denken: Manu Chao met Bongo Bong is dé zomerhit voor de Goese. „Hier moet gewoon op gedanst worden." Ze heeft ook nog eens goede herrineringen aan dit nummer, waarmee ze ooit een feestje goed afsloot. Het is dat het tarwe al een kopje klei ner is gemaakt, anders had Rob Römer deze foto nooit kunnen maken. De drie landbouwers zouden immers nooit zichtbaar zijn geweest. Römer fo tografeerde het trio, dat hier even uit rust van hard werken, in de Wilhelmi- napolder nabij Goes. Heeft u ook iets moois of bijzonders gezien en vastge legd? Zet uw foto dan op de website. Kies op www.pzc.nl/foto voor het al bum Zomerfoto 2009. Om te voorko men dat het formaat te klein is om af te drukken, vragen wij u het originele bestand te sturen. Dennis Felius (24) uit Middelburg heeft niet echt een motivatie voor zijn zomerhit: Damaru Jan Smit met Mi Rowsu (Ik Heb Een Tuintje In Mijn Hart). Hij vindt het gewoon een leuk nummer. „Het klinkt ge woon goed, zeker als het lekker weer is." maandag 17 augustus 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 83