Francka Francka Familieberichten (I (llensenlinq.nl Francka Moens-Hopmans 12 I Maandag 17 augustus 2009 kijk ook op ik heb je lief.zo lief 19 oktober 1947 14 augustus 2009 Wim Bas en Carin Fenna Jens Maartje en Jasper Merel Luuk Thijs en Emy Familie Moens Ina Boudier Bakkerlaan 14 4481 DBKloetinge We nemen afscheid van Francka op woensdag 19 augustus om 16.00 uur in het crematorium van Bergen op Zoom. Je mag een rode bloem meenemen. Oma slaapt Ze ziet ons niet Ze hoort niet wat wij zegaer Zachtjes trekken wij aan hoe Oma, doe je ogen open Oma, wora je weer echt? Fenna, Merel, Jens en Luuk Gastvrij, humoristisch, kleurrijk, het hart op de tong, inspirerend, vernieuwend, sterken bovenal familiemens dat was onze Ma en Pa tHopmans Anneke en Dirk(t) Brechje en Jorn Roos, Beer en Mees Jan en Ineke Rik, Polle en Josje Jeannette (t) en Jack Eefje en Janneke Peteren Lian Roel en Arne Ericka en Maarten Thomas en Evo Ingrid en Jan-Rob Sara, Sofie, Floortje en Daan Victor en Ans We hebben een geweldige vriendin verloren Monique en Piet Fokke Jeanne en Ted van der Maat Ellen en Hector Loontjens Nel enjohan Suk Anke en Henk Korstanje Corine en Eric van der Klippe Anneke en Jan van Ooi jen Heieen en Dick Zandee Lieve Francka, Je was een kanjer!!!! Nooit klagen, tot het laatste bereid om anderen te helpen. Héél veef dank voor wat je voor onze projecten wilde betekenen Bestuursleden en collega vrijwilligers van de Stichting Sawasdee en Stichting Don Bosco Kinder Fonds. Driewegen. Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder.dus alleen. In zijn vertrouwde omgeving is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adriaan de Feijter A drie echtgenoot van Lizette de Bruijn geboren te Axel op 5 - 5 - 1921 overleden te Heikant op 14 - 8 - 2009 Heikant: L.J.E. deFeijter-de Bruijn St. Jansteen: Ad en Carla de Feijter-de Block, Joëlle, Dominick Heikant: Jean de Feijter Julianastraat 50,4566 AH Heikant De dienst van afscheid, met aansluitend crematie, zal plaatsvinden op donderdag 20 augustus 2009 om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van Adrie is mogelijk op woensdag 19 augustus van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum,Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsdienst in de aula van crematorium. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Geen seconde van het leven kan men overdoen ook al probeert men die weer te beleven dan is het toch niet meer die seconde van toen. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van Cornelia Elizabeth Moelaart-Boidin weduwe van Cornelis Moelaart in de leeftijd van 88 jaar. M. Lumaye Schuld Vlissingen, 15 augustus 2009 Correspondentieadres: Dotterlei 787 2906 BR Capelle a/d IJssel Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 19 augustus van 14.15 tot 15.00 uur in zorgcentrum De Zoute Viever, kamer 221, Dongestraat 1, Oost-Souburg. De crematieplechtigheid zal om 16.30 uur plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Veel heb je voor ons betekend Voor altijd in herinnering Wij zijn je dankbaar Capelle a/d IJssel: Rotterdam: Amsterdam: Marjo Lumaye Schuld Raymond Finklenberg Lucien Finklenberg De Heer is mijn Herder Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend delen wij u mede, dat na een moeizame laatste levensfase, toch nog onverwachts is heengegaan mijn lieve man, onze vader en (over)grootvader Leendert Niewenhuijse in de leeftijd van 76 jaar. 's-Heer Arendskerke: Corrie Niewenhuijse-van Waarde Adri Niewenhuijse Nieuwdorp: Hans Niewenhuijse Miep Niewenhuijse-Moerdijk Leon en Veronica, April, Andre, George Gert-Jan en Natasja Eline, Rob, Nadine, Harld Johan en Jolanda Ard en Sofie, Fleur Mieke Jeanneke Mark Goes: Heieen Hoogerland-Niewenhuijse Kees Hoogerland Martijn Connely Krabbendijke: Erik Niewenhuijse Annie van de Sanden 15 augustus 2009 Slotstraat 4 4458 BM 's-Heer Arendskérke De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 20 augustus om 13.30 uur in de "Levensbron", Mansholt- laan 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Eindewege. Na de begrafenis is er in de "Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vandaag nemen wij afscheid van onze zwager en oom Michiel de Pooter Jo en Mia Dekker-Ketelaar Frans Dekker in herinnering) Rina Dekker-Bruggeman Teun en Jenny Dekker-Linde Neven en nichten Zie op het middel niet, maar waarom het geschiedt. De voet besluit zich in de schoen, doch het is niet om de schoen te doen maar om de weg er mee te treden. De ziel woont wel in vlees en bloed maar het is als bij de schoen en voet om mee te gaan naar het land van vrede. Pa van de Voorde Met groot verdriet en met diepe bewondering voor Lia's kracht en moed, laten wij u weten dat thuis is ingeslapen mijn lieve zorgzame vrouw, moeder, onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Alida Frederika Schouten-van de Voorde 27 maart 1955 t 15 augustus 2009 Oost-Souburg: Maarten Schouten Martijn Vlissingen: Wim en Corrie van de Voorde Sinoutskerke: Rob en Noor Raamsdonksveer: Marina en Richard Vlissingen: José en Kees Poortugaalstraat 41 4388 AW Oost-Souburg Lia is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 19 augustus om 12.00uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lia hield van bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68