261 sport zege duo Trainer Pennings blust brandjes Verrassende Ganseman in Nisse Coese crosser Hage laat zijn hielen zien tijdens clubcross De Uitlaat BORSELE SLOEPOORT CUP Vlissingen heeft prachtige voetballers en opgewonden standjes Stroosnijder vist achter het net in Goedereede maandag 17 augustus 2009 door Sven Bakker NISSE - Bij het open gemengd- dubbeltoernooi in Nisse zijn Joke Ganseman en Hans Ganseman uit onverwachte hoek toch nog de winnaars geworden van het ge- mengddubbelspel in de vijfde cate gorie. Hoewel Ganseman en Ganseman eerder in de poule nog verloren van Sandra van Eenennaam en Ni- gel de Marco, waren zij voor die zelfde spelers gisteren tijdens de fi naledag te sterk. De twee wonnen de revanchepar tij in drie sets: 6-2 2-6 6-2. In de halve finale had het duo Ganseman/Ganseman nog afgere kend met Marielle Ridderinkhoff en Pierre Verstraete, de titelfavorie- ten: 1-6 6-4 6-1. Het gemengddubbel 6 kwam op naam van Sander Pleijte en Mar lies Veerhoek. Met 6-2 7-5 wonnen zij in de eind strijd van Gerard Bonefas en Nico le Eversdijk. Joep Boonman en Ro salie Boone wonnen het gemengd dubbel 7 en de 8-categorie was voor Arie Hage en Hannie Beu lens. Bij het Formido Krabbenkreek- toernooi in Sint-Annaland won nen Curtis Goedegebuure en Mar tin Oosdijk de 6-categorie van het gemengddubbelspel. Het ongeplaatste koppel presteer de het om al hun vier wedstrijden in een driesetter te winnen. In de finale wonnen Goedegebuu re en Oosdijk met 6-4 2-6 6-2 van Martijn van de Graaf en Ruud Schot. Roland van de Velde en Alexan der Wischlinski wonnen het man- nendubbel 4/5 door in de eind strijd met 6-1 2-6 6-1 van Anthony van Schilt en Stefan van Tilburg te winnen. Van Schilt had meer geluk in het- gemengddubbel 5, want daarin haalde hij samen met Arianne Kar- remans de titel binnen. Met 6-2 en 6-0 wonnen zij giste ren van Elisca de Jonge en Kees Lindhout. Karremans was samen met Leonie van Egeraat ook de sterkste in het vrouwendubbel 5. Betsie Huijs- mans en Lijdie Kot werden op een nederlaag (6-2 6-1) getrak teerd. MEEST CELEZEN 1. Hoekt mist scherpte in Maldegem 2. Ook Paap (foto) weg bij Kloetinge 3. Van de Velde verliest kwartfinale STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto Vlissingen-spits Sinan Coban (links) vecht voor de goal van Goes een duel uit met Jordy den Toonder (midden) en Reguillo Vandepitte. foto Willem Mieras door Herman Heuvink VLISSINGEN - Motorcrosser Stefan Hage uit Goes was de snelste man in beide manches bij de senioren tijdens de vijfde clubwedstrijd van De Uitlaat in Vlissingen. Op het podium werd hij zaterdag verge zeld door Erik Koote en Gian Car lo Buijs. Pechgevallen waren er met name voor Steven Ovaa (schuivertje en lekke band) en Erik van der Wek ken (brandstoftoevoer). De superfinale leverde winst op voor Mark Boot uit Burgh-Haam- stede. De winnaar van Vlissingen, Hage, werd tweede. Niet alleen de senioren maar ook de veteranen, junioren en jeugd waren op het Sloehaven-circuit on danks het warme weer en de nog steeds lopende vakanties redelijk vertegenwoord igd Mykel van de Goor uit Vlissingen was eens te meer de snelste in de gemengde klasse veteranen en ju nioren MX 1-3. De grootste concur rentie leek te komen van een ma tig gestarte Ron Bos. De Goese- naar was aan een flinke inhaalrace bezig toen kreeg af te rekenen met een onwillig achterwiel en moest opgeven. Frank Rottier uit Wemel- dinge was de beste junior. In de klasse MX 2 junioren ging de winst naar Siemon Bezuijen uit Ouddorp. Beste Zeeuw was op de tweede plaats Ricky Joosse uit Nieuw- en Sint Joosland. Er waren geen verrassingen in de 50 cc. Jayden Hoek uit Oost-Sou burg bleek in beide manches de snelste in deze goed gevulde klas se. Joris Lampio (Vlissingen) en Mike Meedendorp (Oost-Souburg) bezetten met evenveel punten de tweede en derde stek. De Vlissingse Nancy van de Ven bleek opnieuw niet te houden in de beide manches van de 65 cc. In de 85 cc waren enkele Engelse deelnemers aanwezig. Zij verblij ven tijdens het seizoen in Eersel en doen zo nu en dan mee aan wedstrijden om het Nederlands kampioenschap. Eén van hen, Max Acres, afkomstig uit Dorking, wist beide manches met overtui ging te winnen. Beste Zeeuw was Björn Oreel uit Oost-Souburg op een derde stek. Het gesprek van de dag op het Sloehavencircuit ging niet over de Vlissingse cross maar over het suc ces van een motorcrosswedstrijd voor het Kika-fonds, een week eer der in Ouddorp. Daar zorgden de bezoekers en ook een flink aantal Zeeuwse crossers ervoor dat maar liefst 22.000 euro kon worden over gemaakt. GOEDEREEDE - Martin Vrij moest het enkele weken geleden in Kort- gene in de spurt afleggen tegen Mi chel Stroosnijder. De coureur uit Hellevoetsluis durfde zaterdag in de TMZ-koers van Goedereede geen nieuwe confrontatie met de coureur uit Hansweert aan. In de slotronde reed hij bij zijn acht me devluchters weg, met als beloning een solozege. Stroosnijder won de spurt om de tweede plaats. Sinds enkele jaren wordt er in het gehucht Havenhoofd dat tot de ge meente Goedereede behoort een wedstrijd onder auspiciën van TMZ georganiseerd. Gelet op het aantal deelnemers dat deze wed strijden trekt is het zeker een suc ces. Zaterdag kwamen er zo'n 140 renners aan het vertrek. Bij de amateurs B ging de overwin ning in een massale aankomst naar Gert-Ian van Dijke uit We- meldinge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48