Hermitage Amsterdam LEZERSE^TRA PZC Landal GreenParks augustus aanbieding: Boek een week, betaal een midweek! Al vanaf' 229,-* Dutch Design Hotel Artemis Arke.nl LEZERSE^TRA PZC 1 2 I Maandag 17 augustus 2009 per bungalow! Alle dagbladbezorgers verrichten geweldig werk. Maar per provincie kan er maar één de allerbeste zijn, Deze topbezorgers zijn nu bekend: 12 junioren (15-39 jaar) en 12 senioren (40+). Alle 24 dingen zij mee naar de titel Dagbladbezorger van het Jaar 2009. Vandaag starten de genomineerden met hun verkiezingscampagne. Zij gaan proberen zo veel mogelijk stemmen te winnen via een flyer die ze bij hun abonnees in de bus gooien. Bezorgers die niet genomineerd zijn, kunnen ook meedoen, Zij maken kans op de Publieksprijs. die wordt uitgereikt door Giel Beelen. Kijk op www.worddagbladbezorger.nl voor meer informatie. Drenthe Bram den Hertog (jr.) Siemen Benjamins (sr.) Flevoland Paul Bosch (jr.) Dely Tol-Cabi (sr.) Friesland Roel Altenburg (jr.) Rob Timmers (sr.) Gelderland Anita Hazeleger (jr.) Wim Tolkamp (sr.) Groningen Jarlene Berends (jr.) Jannie Klijn (sr.) Limburg Ludo Lambie (jr.) Riny Friesen (sr.) Noord-Brabant Özkan Hoff (jr.) Lenie Bierings-Sulkers (sr.) Noord-Holland Sheelan Salahi (jr.) Johannes Vellinga (sr.) Overijssel Elco Winter (jr.) Bill MacFarlane (sr.) Utrecht Nordin Ghabri (jr.) Rina Oskam-de Bruin (sr.) Zeeland Bob Wal rave (jr.) Tillie de Reu (sr.) Zuid-Holland Hilly Liebregts (jr.) Annemieke Bodry-Bax (sr.) Tot en met 31 januari presenteert Hermitage Amsterdam, een unieke tentoonstelling met ruim 1800 objecten uit St. Petersburg! Naast de tijdelijke tentoonstellingen vindt u in het 17de eeuwse Amstelhof een café-restaurant, een verrassende binnentuin, een Hermitage voor kinderen en prachtig geres taureerde historische ruimtes. Geniet tijdens uw verblijf ook van de vele bezienswaardigheden die Amsterdam rijk is. Neem een drankje op het gezellige Leidseplein, maak een rondvaart over de grachten of slenter door de gezellige winkelstraatjes van de Jordaan! Dutch Design Hotel Artemis U verblijft in het 4-sterren Dutch Design Hotel Artemis in Amsterdam. Dit trendy hotel beschikt over moderne kamers, Restaurant-Bar De Stijl, geïnspireerd door het beroemde Nederlandse kunstenaarscollectief, en er is een riant terras aan een grote vijver. Ook kunt u er genieten van bijzondere exposities. MY DAGBLADBEZORGER Inbegrepen: 2 Overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet 1 x Toegangsbewijs voor de Hermitage Drink Design 'Russian Suprise' Design Bite (hapjes) Korting op de parkeerkosten 9,-/24u ipv 16,20) Gratis fles wijn (per 2 personen) bij besteding van een 3-gangen diner in restaurant De Stijl Gratis gebruik van fitness en WIFI Brochure Amsterdam Art City 2009 Voucher voor bezoek aan Gassan Diamonds Entree voor Holland Casino Toeristenbelasting Lezers prijs* 99,- prijs is per persoon per arrangement o.b.v. een 2-persoonskamer, exclusief 15,- reserveringskosten per boeking. Verlengen van het arrangement op basis van L/0 €49,- p.p.p.n. Dit arrangement is geldig t/m 31 januari 2010, aankomst op donderdag, vrijdag en zaterdag. U kunt dit arrangement boeken t/m 17 sept 2009. Meer informatie en boekingen: ikboek: 1 op www.pzc.nl.Voor boekingen kunt u bellen met Arke tel. 020-6730868 of langsgaan bij een Arke reisbureau in de buurt o.v.v. Wegener Hermitage aanbieding. Bij telefonische- of reisbureauboekin gen worden naast de reserveringkosten a 15 tevens 25 administra tiekosten per boeking in rekening gebracht. Op dit arrangement zijn de ANVR SGR voorwaarden van toepassing. Wilt u er deze zomer nog even zorgeloos tus senuit? Met het hele gezin, opa en oma of met vrienden? Pak dan nu uw kans en reserveer een weekverblijf Landal GreenParks voor de prijs van een midweekverblijf! De bungalowparken, met veelal vrijstaande bungalows, vindt u in de mooiste natuurgebie den van Nederland. De parken zijn voorzien van verschillende faciliteiten om uw vakantie volledig af te stemmen op uw per soonlijke wensen. Van een restaurant en fietsverhuur tot een zwembad met waterattracties en soms een golfbaan. Deze aanbieding is geldig voor een weekverblijf met aankomst op 21 augustus, 24 augustus, 28 augustus en 31 augustus. Prijsvoorbeeld Landal Aelderholt Adviesprijs* vanaf 395,- per bungalow Lezersprijs* vanaf 229,- per bungalow met aankomst op 21 augustus Informatie en boeken H boek: op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (gezinsvakanties). Voor informatie, reserveringen of de gratis brochure kunt u contact opnemen met Landal GreenParks via tel 0900 - 8842 0,20 p. min.). Vermeld bij uw reservering wel de code: WED05L.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16