(Il9nsenlinq.nl Francka Francka Familieberichten Francka Moens-Hopmans Lieve Francka De Uitvaart Informatie Hulplijn 12 I Maandag 17 augustus 2009 kijk ook op ik heb je lief.zo lief 19 oktober 1947 14 augustus 2009 Wim Bas en Carin Fenno Jens Maartje en Jasper Merel Luuk Thijs en Emy Familie Moens Ina Boudier Bakkerlaan 14 4481 DBKloetinge We nemen afscheid van Francka op woensdag 19 augustus om 16.00 uur in het crematorium van Bergen op Zoom. Je mag een rode bloem meenemen. Omo sloopt Ze ziet ons niet Ze hoort niet wot wij zeggen Zochtjes trekken wij oon hoor oor Omo, doe je ogen open Omo. word je weer echt Fenna, Merel, Jens en Luuk Gastvrij, humoristisch, kleurrijk, hef hart op de tong, inspirerend, vernieuwend, sterken bovenal familiemens dat was onze Ma en Pa (t) Hopmans Anneke en Dirk Brechje enjorn Roos, Beer en Mees Jan en Ineke Rik, Polle en Josje Jeannette (t) en Jack Eefje en Jonneke Peter en Lian Roel en Ame Ericka en Maarten Thomas en Eva Ingrid en Jan-Rob Sara, Sofie, Floortje en Daon Victor en Ans We hebben een geweldige vriendin verloren Monique en Pief Fokke Jeanne en Ted van der Maat Ellen en Hector Loontjens Nel enjohan Suk Anke en Henk Korstanje Corine en Eric van der Klippe Anneke en Jan van Ooijen Heieen en Dick Zandee Lieve Francka, Je was een kanjer!!!! Nooit klagen, tot het laatste bereid om anderen te helpen. Héél veel dank voor waf je voor onze projecten wilde betekenen Bestuursleden en collega vrijwilligers van de Stichting Sawasdee en Stichting Don Bosco Kinder Fonds. Driewegen. Veel te kort, maar mooi om een zo'n prachtige vrouw te hebben mogen ontmoeten. Ineke&Jan Sharon Arno Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Johanna van Wel-Blesing Sinds 23 maart 1988 weduwe van J.P. van Wel op de leeftijd van 84 jaar. Trudie en Joop Danny Jordy Ria en Cees Claudia en Remko Kiran, fayla Arjan Coby Natalie Naomi Peter f Hans Shinju Zierikzee, 15 augustus 2009 Correspondentieadres: Fam. van Wel D' Heule 28 4306 EB Nieuwerkerk De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 20 augustus om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Marina Kloet-Kenters sinds 19 april 1993 weduwe van Frans Marinus Kloet in de leeftijd van 94 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Allévo "Duinoord" voor de liefdevolle verzorging. Brouwershaven, Wim Kloet Mientje Kloet-Duinhouwer Frans en jolanda Pim, Marlie Zierikzee, Steef en Carla Burgh-Haamstede, 14 augustus 2009 Correspondentieadres: Wethouder den Boerstraat 5 4318 EM Brouwershaven Woensdag 19 augustus is er van 13.00 tot 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren in "Duinoord", Kloosterweg 18 te Burgh-Haamstede. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Het is mooi geweest. Na een moegestreden leven heeft zij voor een weloverwogen stap gekozen, zodat zij nu de rust heeft gevonden waar zij zo naar verlangde. Op 65-jarige leeftijd is van ons heengegaan Bina Dirriks-de Witte Haarman: RinusDirriks Haar kinderen: RinusDirriks Adrie en Christa Dirriks Bianca Ronald Dirriks Goes, 14 augustus 2009 Violenstraat 62,4461 NV Goes Mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma is over gebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op maandag 17 augustus van 15.00 uur tot 15.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 18 augustus om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffieruimte van bovengenoemd crematorium. Het is met droefheid dat we afscheid hebben moeten nemen van onze zus en tante Jobina Dirriks-de Witte Angeren: Jan en Riet 's-Heer Arendskerke: Toon en Dien Goes: Jaap Kats: Mathy en Dennis neven en nichten Zie op het middel niet, maar waarom het geschiedt. De voet besluit zich in de schoen, doch het is niet om de schoen te doen maar om de weg er mee te treden. De ziel woont wel in vlees en bloed maar het is als bij de schoen en voet om mee te gaan naar het land van vrede. Pa van de Voorde Met groot verdriet en met diepe bewondering voor Lia's kracht en moed, laten wij u weten dat thuis is ingeslapen mijn lieve zorgzame vrouw, moeder, onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Alida Frederika Schouten-van de Voorde Ar 27 maart 1955 t 15 augustus 2009 Oost-Souburg: Maarten Schouten Martijn Vlissingen: Wim en Corrie van de Voorde Sinoutskerke: Rob en Noor Raamsdonksveer: Marina en Richard Vlissingen: José en Kees Poortugaalstraat41 4388 AW Oost-Souburg Lia is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 19 augustus om 12.00uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lia hield van bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 12