O fDensenlinq.nl Familieberichten Jubileum 11 P. Poortvliet P. Poortvliet-Meerman Oysrlsjilsr) Rien Nieuwenhuijse 20 I Woensdag 12 augustus 2009 kijk ook op JOnze lieve ouders zijn vandaag 50 jaar getrouwd. Wij, Joke en Annie, feliciteren hen en wensen hen voor de toekomst Gods zegen en nabijheid toe 12 augustus 2009 Walstraat 8,4341 CK Arnemuiden Nu herenigd met ma Bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze pa, schoonvader en opa Alfons Josef van Goethem weduwnaar van Emma Catharina Remorie in de leeftijd van 96 jaar. Vogelwaarde: Vogelwaarde: Zottegem(B): Terneuzen: Vogelwaarde: Axel: Terneuzen: Prinsenbeek: Rosa en Fons Marco en Elli Steven en Petra Estella en Coen Anja en Peter Elly en Theo Frank en Anne-Marie Astrid en Jos Conny en Erwin Jo en Olga Pieter en Claudine Joris en Anneleen Sharon, Evelien Ria en Jo Alex Marcel en Claudia Antoine Annie en Bram Dennis en Judith Harold en Anoeska Tamara en Niels Agnes en Jo Pascal en Marjolein Pemco en Inge Stefan en Bibi José en Jacques Ellen, Esther en achterkleinkinderen Hulst, 10 augustus 2009 Corr.adres: Bossestraat 107 4581 BC Vogelwaarde Gelegenheid tot afscheid nemen in de 24 uur kamer, kamer 1 van De Blaauwe Hoeve op donderdag 13 augustus van 19.00 -19.30 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 14 augustus om 10.30 uur in de kerk van de H.H. Petrus en Paulus in Vogelwaarde (Boschkapelle). Aansluitend zal pa begraven worden naast ma op het parochiekerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in-het Dorpscentrum in Vogelwaarde. Een klein hartje waar een groot en bijzonder man omheen gebouwd zat... Joop Roost Hij was voor velen een vrolijk wandelende les in 'geniet van het leven!'. Onvergetelijk... Ze zijn 'Boven' een bijzonder mens rijker... Diny, Bob en Gerda, heel veel sterkte toegewenst. Voetbalvereniging Biervliet Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik vertrouw. (Psalm 91:1 en 2) Verdrietig, maar dankbaar om wat ze voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat is overleden mijn lieve, zorgzame moeder Johanna Dekker-Koeman Sinds 26 maart 2007 weduwe van Johannes Marinus Dekker A Wolphaartsdijk, 15 augustus 1928 f Heinkenszand, 11 augustus 2009 Corrine Dekker Strandloperstraat 12 4451 DD Heinkenszand De afscheidsdienst. waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 17 augustus om 15.00 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's pad 6 te Heinkenszand, waar na aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noord- landseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd geven wij kennis dat is overleden onze zeer geliefde zus, schoonzus en tante Jo Dekker-Koeman Wemeldinge: Wim Koeman Australië: Piet Koeman Kapelle: Sary Ross-Koeman Australië: Suus Koeman-Cevaal Goes: Tiny Koeman-Blok 's-Heer Abtskerke: Adrie Minnaard-Koeman Rinus Minnaard Neven en nichten Op bijna 81 -jarige leeftijd ging van ons heen onze schoonzus en tante Jo Dekker-Koeman weduwe van Han Dekker sinds 26 maart 2007 Familie Dekker 11 augustus 2009 Rectificatie Voor jou ging het sterven niet ineens. Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten watje hebt gevoeld, Ook niet wot je hebt geleden. Bedroefd .om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen 'wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en oma Lauwerinajobse-Cijvat weduwe van Pieterjobse A 20 juni 1928 - 9 augustus 2009 Sjaaken Nel Eveline Rita Gerda en André Charlotte, Jochem, Thijmen Kees en Din ja Neréna Correspondentieadres: Boomgaard 1 a 4371 CMKoudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 13 augustus van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Nanette Kneepkens 19-9-1953 10-8-2009 Bob de Brabandere Frank Reusen We nemen afscheid van Nanette op zaterdag 15 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Er is een mogelijkheid tot bezoek op vrijdag 14 augustus van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum'Overtoom-Groen', Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Correspondentieadres: Talmalaan 27 4584 KE Vlissingen Dag Lieve, bijzondere, dierbare Nanette Martha en Rita Onze zorgzame moeder en betrokken oma is, na helaas te kort verblijf, thuis in Simnia overleden Mia Kurpershoek-Duvekot Weduwe van Arie Kurpershoek Heusden, 16 februari 1924 Domburg, 11 augustus 2009 Piet en Marion Vera en Sander Remy en Sandra Bart en Annabelle Nies en Wim Marjolein en Remco Edwin Rob en Jolanda U kunt afscheidnemen van Mia op haar kamer 205, Simnia te Domburg op vrijdag 14 augustus van 10.00 tot 11.30 uur. Mia wordt in onze besloten familiekring gecremeerd. Familie en vrienden die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Rien Nieuwenhuijse Jarenlang hadden wij een zeer fijne samenwerking Wij zullen hem missen ook als vriend. Wij wensen Dicky, kinderen en kleinkinderen veel strekte toe met dit grote verdriet. Piet en Erica Steendijk Roeland, Scott en Marina Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jarenlang hadden wij een zeer fijne vriendschap en een prettige samenwerking. We zullen hem heel erg missen. Wij wensen Dicky en de kinderen veel sterkte toe de komende tijd om dit grote verlies te kunnen dragen. Transportbedrijf "Traveo", Han, Nelleke, Martin en Femke van 't Veer en medewerkers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60