B omroep zeeland woensdag 12 augustus 2009 Het lijkt wel of Vlissingen in lichter laaie staat. Onzin natuurlijk, maar An neke van der Dries weet met deze foto in elk geval de schijn op te houden. In de vroege avonduren legde zij deze prachtige kleurencombinatie in de buurt van de Sardijntoren vast. Heeft u ook iets moois of bijzonders gezien in Zeeland? Zet uw foto dan op de website. Kies op www.pzc.nl/foto voor het al bum Zomerfoto 2009. Om te voorko men dat het formaat te klein is om af te drukken, vragen wij u het originele bestand te sturen. U koos gisteren Piet Brakman met Bresjes 17 tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo- merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O Anja Verbaarendse en Ed Kouwenho- ven (Anita en Ed) uit Tholen zorgen al dertig jaar voor vertier met hun optredens en cd's. Ze zingen samen op bruiloften en partijen met een avondvullend programma. Wat gaan we nu eten? is een single uit 2006. De muziek is van Neil Dia mond (I'm a believer) bekend gewor den in de versie van The Monkees. El Voor Jolanda Smolders uit Middel burg is de nummer 1 -hit Dochters van zanger Marco Borsato heel bij zonder. „Ik denk bij dat nummer al tijd aan mijn eigen dochter, die nu tien is. Onze band vind ik heel be langrijk", vertelt ze. Het nummer sluit weliswaar tekstueel niet hele maal aan, maar het gaat haar om het gevoel van het lied. „Ik heb dit nummer vaak gehoord, en ik vind de tekst prachtig", vertelt Jan Sprengers (20) over het liedje Perfect Day van Lou Reed. Op een zomeravond na een dag vol activitei ten lekker bij het kampvuur zitten, daar vindt hij het er helemaal bij passen. „Je hoeft geen exclusieve dingen mee te maken om toch een perfecte dag te hebben."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43