een waanzinnige kick 3 O een auto is een roeping Amateurkunst in kerk Vlissingen Toeristische markten Nederlands bossaballteam Zomerconcert in kerk Oostkapelle woensdag 12 augustus 2009 Kris heeft nog geen rijbewijs, maar mag toch rijden in monstertruck The Green Devil. een samenwerking van Nederland se en Duitse coureurs; een soort mix tussen Jos Verstappen en Mi chael Schumacher dus. Joseph stunt al zijn hele leven, maar het lijkt hem niet te verve len. „Het geeft nog steeds een ont zettende kick", vertelt hij. Dat het beroep risico's met zich mee brengt lijkt vanzelfsprekend, maar toch blijft het schrikbarend om te horen wat Joseph allemaal al ge broken heeft gedurende zijn car rière. Zijn polsen, knieën, ellebo gen en rug; hij kan ze allemaal af vinken op zijn 'to-break'-lijstje. Ook zijn broer Robert heeft veel gebroken tijdens de trainingen. Hij loopt nu met pinnen in zijn rug. Dat de mannen het Engelse spreek woord 'break a leg' te vaak letter lijk hebben genomen, hoort vol gens ex-stuntman Sandy Mullens bij het beroep. „Je wéét dat er risi co's aan verbonden zijn. Je moet het zien als een roeping, hier kies je echt voor." |^j|| video op www.pzc.nl vlissingen - Kunstenaarsvereni ging Het Zeeuws Palet houdt van af morgen een expositie in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Onder de noemer 'De kleur van Zeeland' zijn tot en met zaterdag ruim honderdvijftig schilderijen en beelden te zien. Achtentwintig kunstenaars heb ben hun medewerking verleend aan deze tentoonstelling. Deze moet volgens de vereniging laten zien dat de amateur-beeldende kunst een niet te onderschatten plaats inneemt in Zeeland. De expositie is te bezichtigen op donderdag van half twaalf tot vijf uur. Op vrijdag van tien tot vijf en 's avonds van zeven tot negen en op zaterdag ook van tien tot vijf De toegang is gratis. ouddorp - In en rond het cen trum van Ouddorp wordt vandaag voor de tweede keer een Toeristen dag gehouden. Meer dan honderd kramen vor men een braderie. De markt, die wordt georganiseerd door de Stich ting Promotie Kop van Goeree, duurt van 8.30 uur tot 18.00 uur. Ook in Zierikzee staat vandaag een markt op de rol. Op het evene mententerrein bij Camping Kloet aan het Eerste Weegje wordt een vlooien- en brocantemarkt gehou den. De organisatie verwacht tussen 10.00 en 16.00 uur duizenden men sen op deze snuffelmarkt. Dit eve nement vindt ook nog op woens dag 19 en woensdag 26 augustus plaats. OP PAD Van markt tot kermis: er is altijd wat te doen. PODIUM Muziekfreaks komen hier aan hun trekken. STUUR UW TIPS NAAR ZOMER@PZC.NL groede - Het Nederlands bossa ballteam geeft morgen een demon stratie en speelt een 'uitdaagwed strijd' op camping Groede in de ge lijknamige badplaats. Bossaball is een balsport, waarin volleybal, voetbal en turnen wor den gecombineerd. Het speelveld ziet eruit als een groot opblaasbaar volleybalveld, dat bestaat uit lucht kussens met daarin trampolines. Met behulp van de trampolines kunnen de spelers vanaf grote hoogte de bal bij de tegenstander op het speelveld slaan. In mei van dit jaar werd in Turkije het eerste wereldkampioenschap bossaball gehouden. Het Neder lands team werd derde. De demon stratie en. uitdaagwedstrijd zijn van 15.00 tot 19.00 uur. oostkapelle - Vierstemmige close harmonyzang met pianobegelei ding. Dat staat vanavond op het programma tijdens een zomera vondconcert in Oostkapelle. Het gezelschap Four Fun brengt op het podium van de dorpskerk zijn repertoire ten gehore: van pop liedjes, jazz en easy listening tot nummers met middeleeuwse in vloeden. De groep bestaat uit Yvonne Kooij, Lies Belovics, Jan van Ingen, Youri van Ingen en Jos Lahay. Het zomeravondconcert is gratis toe gankelijk. De Stichting Oostkapel le Cultureel, die het evenement or ganiseert, vraagt wel een vrijwilli ge bijdrage aan de bezoekers. Het concert in de kerk begint om 20.00 uur. De stuntmannen houden wel van risico en rijden met gemak hun auto in de prak.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 39