LEZERSEMTRA PZC 3 dagen Hotel de Walvisvaarder Naar de antiekmarkt in LILLE X .-actipatcm Acti Patch LEZERSEMTRA PZC Terschelling in de zomer, beter kan het niet! voor de lezers van deze krant! KRAS 32 I Woensdag 12 augustus 2009 BON ACTI PATCH GEZONDHEIDSWINKEL Hierbij bestel ik(aantal) x de actipatch a 39,95 (50245) Verlicht de pijn comfortabel en veilig! De ActiPatch helpt bij het verlichten van pijn bij ontsteking, ver minderen van zwellingen en het versnellen van de natuurlijke genezing. Dit apparaat levert een continue pulserende elektro magnetische therapie om beschadigde cellen te herstellen. Het is o.a. te gebruiken bij knie, pols en rugklachten. 1 ikbestelsnel opwww.pzc.nl/gezondheidswinkel Lezersprijs 39,95 Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. VOORLETTERS Om OV GEBOORTEDATUM i Hierbij machtig ik Wegener Gezondheidswinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. I BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuurde volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar We gener Gezondheidswinkel, Antwoordnummer 52001,3502 VB Utrecht. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de kranten op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Dit gezellige eiland is verrassend veelzijdig. Trek in ieder geval een hele dag uit om te fietsen. Ontdek de ongerepte natuur, de bossen en duinlandschap en natuurlijk de lange zandstranden. Tussendoor kunt u een stop maken en op één van de vele terrasjes. Lekker van de zon genieten van een roseetje of een kop koffie met cranberrygebak. Bestel tij dens de lunch één van de Terschellinger specialiteiten zoals de schapenkaas. Als u dat goed smaakt bezoek dan ook eens een schapenkaasboerderij en neem een lekker stuk kaas mee naar huis! Verder is leuk; de gezellige dorpjes, de haven of één van de vele musea zoals bijv. het wrakkenmuseum. Of kiest u voor het ruime sop en maakt u een zeehondentocht? Uw thuishaven is familiehotel De Walvisvaarder in Lies. Ge niet van de ongedwongen sfeer en de huiselijke gezelligheid. Vanwege de centrale ligging op het eiland is dit hotel een ideaal startpunt. Terschelling is zon, zee, strand, bossen, hartelijkheid en culinair genieten. Dit moet u echt een keer beleven! Hotel de Walvisvaarder In het gastvrije hotel maakt u kennis met de echte Terschel- lingse eilandsfeer. Dit sfeervolle hotel ligt in het plaatsje Lies, midden op het eiland. In de karakteristieke boerderij is een gezellig restaurant waar u van echte Hollandse maal tijden kunt genieten. Voor de late uurtjes is er een leuke bar met openhaard. Het hotel heeft ook een zonnig terras, sauna, zonnebank, massagestoel en schoonheidssalon. Achter de boerderij liggen de hotelkamers. Uw ruime kamer is van alle gemakken voorzien. Wilt u extra comfort? Boek dan tegen een meerprijs de gloednieuwe luxe tuinsuites, met o.a. een bubbelbad en stoomcabine. Inhoud arrangement: welkomstkoffie 2 x overnachting incl. uitgebreid ontbijtbuffet 3 dagen fietshuur Informatiekrant de Sjouw Adviesprijs 112,50 Lezersprijs 98,50 prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag tuinsuite 35,- p.k.p.n. Eenpersoonstoeslag: op aanvraag. Toeristenbelasting: 0,80 p.p.p.n. Geen reserveringskosten. Kinderen 0 t/m 2 jr. 8,- p.n. kinderern 3 t/m 11 jaar 50% korting mits bij 2 volwassenen op de kamer. Dit arrangement is geldig tot 31 oktober 2009 o.b.v. beschik baarheid. Meer informatie en boeken kboeksnei op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen). U kunt tevens telefonisch boeken bij Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op 0571-277744. Marrea holela-'ar-jementsc Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. 3-daagse busreis inclusief bezoek aan Brussel én Antwerpen Ontdek nu Brussel, Antwerpen én de jaarlijkse antiekmarkt in Lilie! Speciaal voor u als lezer van deze krant organiseren wij deze 3-daagse busreis met verblijf in het 4-sterren Courtyard by Marriott Brussels. Dit exclusieve arrangement, inclusief ontbijt, excursies en vervoer per com fortabele bus, boekt u al vanaf slechts 129 per persoon. Geniet tijdens dit weekend o.a. van een stadstour door Brussel, tweehonderd kilometer aan antiek in het oude stadscentrum van Lille en van de vogeltjesmarkt in Antwerpen. Wacht niet langer en ontdek het zelf... DAGPROGRAMMA Dag 1: op naar het centrum van de Belgische hoofdstad, Brussel! De stadstour voert u langs vele bezienswaar digheden waaronder de Grote Markt met zijn indruk wekkende gouden gevels, gildehuizen en de prachtige Sint-Goedelekerk. Er is óók gelegenheid om te winkelen, één van de vele musea te bezoeken, op de foto te gaan met het beroemde Manneken Pis of te genieten van de gastronomie in deze geweldige stad! Dag 2: na een heerlijk ontbijt gaan we richting de antiek markt in Lille. Vanaf de centrale parkeerplaats loopt u zo de beroemde braderie op. Hier kunt u naar hartenlust struinen naar echte vondsten! De braderie heeft wereld wijde faam door de gezellige sfeer en activiteiten als een straattheater, wielerwedstrijden en pop- en jazzcon certen. Probeer ook zeker de lokale specialiteit: mosselen met friet! Dag 3: op de terugweg naar Nederland maken we nog een stop in Antwerpen. Hier hebt u de gelegenheid om bijvoorbeeld de vogeltjesmarkt te bezoeken of de vele bezienswaardigheden te bekijken. In de gezellige straatjes rondom de Grote Markt, met de imposante Onze Lieve Vrouwekathedraal, kunt u heerlijk wandelen langs exclu sieve boetiekjes en verleidelijke bonbonwinkeltjes. Courtyard by Marriott Brussels**** Dit 4-sterren hotel beschikt o.a. over een receptie, liften, res taurant, minimarket, bar, sfeervolle lounge met bibliotheek, fitnesscentrum en sauna (gratis). VERTREKDATUM LR 35.817 vrijdag 4 september 3-dagen vanaf €129 De prijs is per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: reis per comfortabele bus, beschreven excursies, ver blijf in het 4-sterren Courtyard by Marriott Brussels en ontbijt. Exclusief: niet genoemde maaltijden, evt. stadsgidsen, entree gelden, reis- en annuleringsverzekering, bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 en res.kosten 17,50 per boeking (verplicht). Op- en uitstapschema: Apeldoorn, Arnhem, Bergen op Zoom, Breda, Den Bosch, Eindhoven,Tilburg, Nijmegen en Rotterdam. Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR35817 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga n; Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), •r LR 35.817 waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34