opzegaienst (H niensGnlinq.nl DiMuniiiïÊnï Colofon Familieberichten 22 I Woensdag 12 augustus 2009 kijk ook op Eindelijk rust gevonden. Omringd door allen die hem lief en dierbaar zijn is met veel verdriet in ons hart tot God geroepen, mijn innig geliefde man, onze fijne vader, trotse opa en ojang. Paulus Noija A 18 juni 1927 Hulaliu (Haruku) 1 1 augustus 2009 Middelburg Oost-Souburg S.C. Noija - van den Heuvel Sonja Mieke Babbe, Jobbe, Yoy Danny Ria, Paul en Tamara Jermaine Nan en Rowana Janoah Marleen Theo, Tatjana en Iwan Nicolas Jairo Corine Sandra Kimberley Kees Francesca Rugera Gaby Perez Jerry, Rico, Giordano Liesbeth& Hendrik Tashira, In jo Marsal en Marjan Aja en Dewi Benja en Mira Joaqiun Manuel Denise Midas Correspondentie adres: Oranjeplein 222,4388 AH Oost-Souburg De vertroostingsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 14 augustus 2009 om 20:00 uur, in de Molukse kerk "Beth Cherem" aan de Stemerdinglaan te Oost-Souburg. Op zaterdag 15 augustus 2009 zal de uitvaartdienst worden gehouden om 09:00 uur in voornoemde kerk, waarna hij begraven zal worden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. "Seblum kau adalah, namamu Hu kenal Dan airmatamu tersapu OlehHu Omdat Hij van je houdt, gaf Hij zijn eigen zoon En nu is alles klaar wanneer je komt" Onze Papa, Opa Piet Noija Verdrietig, maar ook dankbaar voor de liefde en warmte die we van hem hebben ontvangen. Lena Corry Hans Noes Debby Jonas Tonny Frans Hanny Edwin Lieneke Mark Rachel, Melissa Yoni, Zewon Monique, Marwyah, Méloï, Yaël, Noah, Daud, Izaac •Hf Mila Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker Ineke Wouterse-Kerkhove Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot Henk, haar kinderen en naaste familie. Wij wensen hen alle kracht toe in de komende periode om dit onverwachte en zware verlies te dragen. Collega's van de Huishoudelijke Dienst, medewerkers en Raad van Bestuur ServiZZ en Stichting Oosterscheldeziekenhuizen De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed, verbazingwekkend krachtig, 't is op, zo is het goed. Na afscheid van ons te hebben genomen overleed in alle rust mijn lieve zoon, onze broer, zwager, oom en achteroom Bas Uyterlinden Rotterdam 30 december 1949 Oostkapel le: Maassluis: t Vlissingen 9 augustus 2009 A.B. Uyterlinden (in herinnering) M. Uyterlinden-Vrijenhoek Aad en Ria Daphne Jelmer Tibbe, Nout Fabian Dimitri Willemiek Oostkapelle: Cor Hellevoetsluis: Henk (in herinnering) Carla en Floor Bente, Hidde Correspondentieadres: Halve Maanstraat 17 4356 BM Oostkapelle Er'is gelegenheid om afscheid van Bas te nemen op vrijdag 14 augustus van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend om 15-00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. We hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten we daarin niet geslaagd zijn bent u toch van harte uitgenodigd Bedankt Dag Lieve Ome Piet Anneke en Adrie, en Inge en kinderen en een drievoudig snoer wordt niet licht gebroken Prediker 4:12b Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve, zeer zorg zame man, onze altijd meelevende pa, opa en over-opa Adriaan Willem Verduijn - Adrie - A Breskens, 28-11-1920 t Terneuzen, 10-8-2009 AxelC.E. Verduijn-van Peenen Oost-Souburg Sary en Gerrit Meenks-Verduijn Terneuzen Henriëtte en Simon Buijze-Verduijn Patrick en Wendy - Floortje, Jasmijn Audrey en Rens - Thirza, Ischa Zierikzee Dorothea en Arend Assems-Verduijn Veldhoven Jacqueline en Bas van Sterkenburg-Verduijn Evelien Max Tuinstraat 25 4571 EX Axel De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 14 augustus om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. £1 fllenseniinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Cornelis Koster kunnen wij in eerste instantie niet anders'doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft ons heel erg goed gedaan te merken dat Kees zo geliefd was. N. Koster-van Hoeve Joke en Jan Wim en Sankie Peter Suzanne en Eddy Axel, augustus 2009 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling bij het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en over-opa Jozias Jan de Koeijer wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, bedanken voor dc* kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. L. de Koeijer-Witte Axel, augustus 2009 Voor alle blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Marijn Heestermans - Rien - betuigen wij u onze hartelijke dank. Dit heeft ons goed gedaan. Betty Heestersmans Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2009 ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.ol Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uyv telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracfit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanterenn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsniedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24