Park Veldzigt wacht op huurders zeelanc 21 ^KpE VISSER FRUIT Soldaten slapen op stro in Rammekens AW Beheer heeft extra tijd nodig voor bouw nieuw kantoorpand Terneuzen en Hulst krijgen wandelnetwerk DE GOEDKOOPSTE VAN ZEELAND 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 Vrij stappen over de stoep siuctch woensdag 12 augustus 2009 W Mi^^^M^MMB^MnrrTTTTiTiiiiiFrfTrwMWTTTiiMTrr^iMirninfTTnwniinr" iiiim iiiiiiiwirgrwBHiiWi ■MiiMBW<iiMWManw«ww>ii'ffa«M«iTrniii««gr'ii«''ii«rryTrBriUiiiiOT«wirrriwi^^ Bedrijven willen vanwege de on zekere economische vooruitzich ten nog geen huurcontracten te kenen voor het eerstvolgende nieuwe kantoorpand in Park Veldzigt in Middelburg. De bouw laat daarom op zich wach ten tot zeker eind dit jaar. door Maurits Sep middelburg - De verdere invulling van kantorenpark Veldzigt in Mid delburg verloopt trager door de hulst - De eerste fase van het wan delnetwerk in Hulst en Terneuzen wordt dit najaar uitgevoerd. „Het uiteindelijke doel is minimaal hon derdvijftig kilometer nieuwe wan delpaden te realiseren, zoveel moge lijk over onverharde paden", zegt wethouder Fons Dobbelaer (Recrea tie en Toerisme) van Hulst, de ge meente die het project coördineert. „De verschillende paden worden aan elkaar verbonden door knoop punten en bewegwijzerd met paal tjes en bordjes." Ook Landschapsbeheer Zeeland, Het Zeeuwse Landschap, Staatsbos beheer en waterschap Zeeuws- Vlaanderen werken mee om het wandelnetwerk gestalte te geven. Daarnaast zijn de wijk- en dorpsra den ingeschakeld om suggesties te doen voor leuke ommetjes in of bij hun dorp. Het wandelnetwerk is volgens Dob belaer overigens niet uitsluitend be doeld ter stimulering van recreatie en toerisme in de twee gemeenten. „Ook het behoud en de versterking van de landschapswaarden speelt een nadrukkelijke rol in het pro ject." De oplevering van de wandel paden in de eerste fase en de offi ciële opening met presentatie van de eerste deelkaart is gepland in het voorjaar van 2010. De officiële opening van de tweede fase is een jaar later voorzien. Dan zijn ook de definitieve routekaart en een route boekje beschikbaar. economische crisis. Bedrijven die belangstelling hebben voor het eerstvolgende kantoor dat er ge bouwd zal worden, willen nog even geen huurcontract tekenen. Dat zegt J. Geurts van AW Be heer, dat het zogenoemde Barco de-gebouw laat bouwen. „Er is wel interesse, maar er zijn nog geen ge tekende contracten. Bedrijven trap pen op de rem. Ze willen meer ze kerheid hebben voor ze tekenen." AW Beheer heeft dus meer tijd nodig om huurders te vinden en daarom laat de bouw ook op zich wachten. Geurts: „Ik hoop dat we die tijd krijgen van de gemeente, want bouwen voor de leegstand heeft geen zin. Je kunt beter een le ge kavel hebben dan een leeg ge bouw. Eqn leeg pand trekt alleen maar vandalisme aan." Het Barcode-kantoor wordt het eerstvolgende nieuwe kantoor pand in Park Veldzigt, naast het ac countantskantoor van WEA. AW Beheer heeft er alle vertrouwen in dat het kantoor verhuurd zal wor den. „Het is één van de weinige zichtlocaties voor kantoren in Mid delburg." De bouw begint pas zo dra de contracten met één of meer huurders rond zijn, stelt Geurts. Hij verwacht dat dat op zijn vroegst eind dit jaar zal zijn. „Dat zou heel positief zijn." Volgens Geurts zijn er meerdere belangstellenden voor het pand: bedrijven die binnen Middelburg willen verhuizen, Zeeuwse bedrij ven die naar Middelburg willen ko men en bedrijven van buiten de provincie die zich hier willen vesti gen. Namen wil hij niet noemen. In september worden de gesprek ken met belangstellenden hervat, zegt Geurts. „Zodra er contracten zijn, gaan we onmiddellijk bou wen. Maar een aannemer heeft ook zijn tijd nodig voordat hij kan beginnen. Een aanlooptijd vergt al gauw twee maanden." AW Beheer doet er alles aan kan didaat-huurders over de streep te trekken. „We denken mee met de inrichting, met aanpassing van de huurperiode, met de groeimoge lijkheden. We hoeven echt niet al leen met de prijs te spelen. We wil len ook best risico's nemen door al te bouwen als er nog niet ge noeg huurders zijn voor het hele pand. Maar nogmaals, bouwen voor de leegstand doen we niet." domburg - Je struikelt in de zomer soms letter lijk over de aanbiedingen en leuke souvenirs. En dat kan niet de bedoeling zijn, vindt de gemeen te Veere. Die heeft de winkeliers en de horecaba- zen daarom gevraagd de trottoirs vrij te houden, zodat mensen - zeker ook gehandicapten en ouders met kinderwagens - in deze drukke zo merweken veilig op de stoep kunnen lopen en niet voortdurend de straat op hoeven om uitstal lingen of terrassen te ontwijken. Op straat is het nu ook druk met auto's (al dan niet met caravan) en fietsers. De oproep is via de nieuwe onderne mersmanager van Veere verspreid onder onderne mers. Niemand doet daar moeilijk over en bijna iedereen houdt zich aan de regels, maar het is voor de verstandhouding beter vooraf daaraan te herinneren, dan meteen boetes uit te delen, vindt de gemeente. foto Ruben Oreel DEZE WEEK: Galia meloenen 3 stuks Bananen 3 kilo Nectarines 10 stuks Kiwi's 10 stuks Paprika 1 kg 2,50 2,50 Trostomaten 1 kg Ijsbergsla 2 kroppen Kropsla 2 kroppen Komkommers 2 stuks1,00 Radijs 2 bossen1,00 U VINDT ONS OP DE WEEKMARKT: GOES KAPELLE VROUWENPOLDER MIDDELBURG VLISSINGEN Dinsdag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 07,30 - 16.00 07.30- 12.00 12.00-20.00 07.30 - 16.30 07.30- 16.30 Tevens kunt u dagelijks terecht in onze winkel in Kapelle (naast de Aldi) ritthem - Fort Rammekens zet ko mend weekeinde de tijd twee eeu wen terug. Bezoekers van het Rit- themse zeefort kunnen dan zelf zien en beleven hoe het 7e Batal jon Infanterie van Linie 1815 er een garnizoensdienst draait, zoals dat in het verleden het geval was. Soldaten slapen op stro in de kaze matten, fuseliers koken maaltijden in authentieke potten op een hout vuurtje eri na een pijpje komen de sterke verhalen over heldendaden in verre landen naar boven. Zo zag het dagelijks leven van een militair in de Franse tijd eruit, in het jaar van de Slag bij Waterloo. Maar er waren natuurlijk ook wa pens. De mannen en vrouwen van het Bataljon geven korte demon straties van exercities, ze lopen de wacht bij de poort en geven uitleg over een vuursteenmusket. Het pu bliek mag vragen stellen. Het is de derde keer dat de vereni ging 7e Bataljon Infanterie van Li nie 1815 te gast is in Fort Ramme kens. Niet het volledige gezelschap zal er zijn, zoals vorige keren wel het geval was. De groep heeft veel ervaring met het tot leven wekken van historie, met name van de militaire geschie denis. www.7bvl.nl www.fortrammekens.nl Op 31 juli 2009 is ten laste van A.P. van der Heul, thans zijnde zonder bekende woon- of verblijfplaats zowel in als buiten Nederland, een proces verbaal betekend door N.A. Polderman, t.k.-gerechts- deurwaarder. In voormeld exploot wordt kennis geving gegeven van beslaglegging op de inkomsten Een afschrift van dit exploot kan worden verkregen bij onderstaand gerechtsdeurwaarderkantoor. Buys Partners B.V. Ondernemersweg 5 4691 SLTholen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 23