Minstens 1300 auto's i8l zeeland Fietsenwinkel verhuist naar vrijetijdspark ZEP Ernstige verkeershinder op en rond Poelendaelesingel verwacht Brand verwoest motorzaak Automobilist rijdt door na aanrijding met bromfietser Fans van Duits automerk groepen drie dagen samen op akker bij Goes mn Autopuzzeltoertocht over Noord-Beveland f.bezorgers.nl woensdag 12 augustus 2009 MIDDELBURG - Het verkeer tussen Middelburg en Vlissingen moet vanaf 24 augustus rekening hou den met werkzaamheden op de Poelendaeleweg. In verband met het aansluiten van een riolering moet de Poelendae lesingel worden opengebroken. De rijstroken richting Vlissingen wor den afgesloten. Het verkeer naar de Nieuwe Vlissingseweg wordt ge leid over een van de twee rijstro ken richting het centrum van Mid delburg. Ook voor fietsers hebben de werk zaamheden gevolgen. Zij worden omgeleid via de De Ruyterstraat. De Poelendaeleweg en de Vlissing seweg gaat die periode dicht voor het doorgaande verkeer. De gemeente Middelburg ver wacht dat de werkzaamheden op de Poelendaelesingel tot en met 20 september duren. Tussen 15 september en 13 novem ber zal er in'fases verder gewerkt worden aan de riolering in de vent- weg van de Nieuwe Vlissingseweg tot aan de Trompstraat, in de Trompstraat tot aan het Van Heemskerkplein en daarna tot aan de De Ruyterstraat. Het gaat hierbij om het vervangen van het vuilwater- en schoonwater- riool en het vervangen van de huis aansluitingen. HULST - Al wat rest van van de loods van JJ Motorsport en Harm Prijs Han delsonderneming in Hulst zijn nasmeulende hopen schroot. De brandweer heeft in de nacht van maandag op dinsdag de handen vol gehad aan het blussen van de uitslaande brand in de showroom en het beschermen van omliggende panden. Ondercommandant Tom Pauwels schat het schadebe drag op een miljoen euro. De oorzaak van de brand is nog niet duidelijk. De politie stelt een onderzoek in. foto Peter Nicolai VLISSINGEN - Dankzij oplettende omstanders heeft de politie maan dag een automobilist kunnen aan houden die na een aanrijding met een bromfietser op de vlucht was geslagen. De 29-jarige man uit Vlissingen reed rond 17.15 uur volgens de poli tie met flinke snelheid over de Aag je Dekenstraat en sloeg tegen het verkeer in linksaf de Coosje Bus- kenstraat in. Op dat moment raak te hij de bromfiets van een 34-jari- ge vrouw uit de gemeente Veere. Zij stond stil voor de haaientan- MIDDELBURG - De fietsenwinkel in winkelcentrum Dauwendaele in Middelburg verhuist naar ZEP in de Mortiere. Dat heeft Pieter Palm van projectontwikkelaar TCN be kendgemaakt. TCN ontwikkelt het vrijetijdspark ZEP (Zeeuws Evenementen Po dium) en trekt bedrijven aan die zich daar willen vestigen. De Fiets Scooter Shop krijgt op ZEP vier keer zo veel winkelruim te als in Dauwendaele. De werk plaats wordt twee keer zo groot. Die extra ruimte wordt gebruikt om het assortiment uit te breiden met ATB- en MTB-fietsen, racefiet sen en fietskleding. den op het kruispunt. De automo bilist stopte niet na de botsing maar ging er met hoge snelheid vandoor. Mensen die het ongeluk zagen ge beuren, noteerden het kenteken van de auto en gaven dat door aan de politie. Daardoor kon die de man even later bij zijn huis aan houden. De Vlissinger bleek te veel gedronken te hebben om auto te mogen rijden. Bovendien had hij ook drugs gebruikt. De politie heeft het rijbewijs van de man in beslag genomen. De Opel Club Zeeland be staat vijftien jaar en pakt uit met het driedaagse evene ment 'Kolder in de Polder' op een akker bij Goes. De or ganisatie verwacht zeker 1300 (getunede) Opeis. door Frank Balkenende Uit Friesland, Groningen, Limburg, ja ook Duits land en Frankrijk ver wacht de Zeeuwse Opel- club bezoekers. Het driedaagse De komst van de Fiets Scooter Shop is niet alleen een belangrijke aanvulling voor het aanbod op ZEP, merkt Palm op. Volgens hem liggen er ook moge lijkheden voor de studenten van het ROC Zeeland, dat ook een nieuwe school opent op ZEP. Die zouden voor hun opleiding ook ge bruik kunnen maken van de werk plaats van de fietsenwinkel, ver wacht Palm. De Fiets en Scooter Shop heeft zes tien jaar een zaak gehad in winkel centrum Dauwendaele. Eigenaar Paul van Limbergen vond 'het tijd voor een grotere en mooiere winkel.' www.pzc.nl - MEEST CELEZEN 1. Klachten verkooptrucs Nuon 2. Bejaarde slachtoffer babbeltruc 3. Hinder Poelendaelesingel STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in net album www.pzc.nl/fotoalbum clubtreffen op 14,15 en 16 augus tus zal zo'n 3000 mensen naar de akker aan de Oostweg ten westen van Goes trekken, voorspelt me de-organisator Johnny Stroo. „We hebben innige banden met andere Opel-clubs. Je kent elkaar van clubmeetings en fora op internet. Het is een ge meenschap. Wat de Opel Club Zee land onderscheidt van andere clubs is dat wij een eigen clubhuis op bedrijventerrein Poel I hebben. Dat is elke avond open voor wie zin heeft om aan te wippen. Daar door is de club echt een familie ge worden. Natuurlijk praten we over Opels, over tuning, maar ook over het leven. We delen lief en leed." Zo maakte vorige week nog een co- KAMPERLAND Motor- en autoclub De Bevelanden houdt vandaag een autopuzzeltoer tocht over Noord-Beveland. De rou te leidt deelnemers over de binnen wegen van het eiland. Onderweg moeten opdrachten worden uitge voerd. Er zijn prijzen voor de deel nemers die dat het best doen. Inschrijven voor de rit kan van daag tussen 18.30 en 19.00 uur in het familierestaurant van Roompot Beach Resort aan de Mariapolderse- weg in Kamperland. Q www.macdebevelanden.mysites.nl lonne Opeis haar opwachting bij het huwelijk van een clublid. En elk jaar rijden de bijna zeventig le den een herdenkingsrit voor een overleden Opel-broeder. Zo wisselen vreugde en droefenis elkaar af binnen de hechte schare aanbidders van het Teutoonse au tomerk. Neem nou Leon Onder- dijk uit Wemeldinge - bespoilerde Oranje Opel Corsa B met uitlaten als schoorsteenkanalen - die dank zij de Opelclub aan zijn nieuwe liefde Stefanie geraakte. „Ze had zich gemeld op het fo rum. Ik zeg: 'Stuur maar eens een foto van je auto', een Opel Tigra, en 'ook eentje van jezelf. Daarna zaten we veel op MSN. Uiteinde lijk troffen we elkaar tijdens een ^^eSXIiSSeiSSSSSSS!Sf^^SSlSieiSKSBSi of bel 0800 - 022 27 10 WGGGNGR NieuwsMedia Een deel van het organisatiecomité van Opel Club Zeeland op de akker aan de Oostweg bij Goes, waar vrijdag het

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20