omroep zeeland vrijdag 7 augustus 2009 Wat gebeurt er in dit badhuisje? Dat mag niemand zien. Deze hond trekt zich daar echter niets van aan. Nieuws gierig gluurt hij onder het gordijntje. F. Hansma uit het Gelderse dorp Weurt wilde zover niet gaan, maar leg de het tafereel van een afstand vast. Ook iets grappigs of moois gefotogra feerd in Zeeland? Zet uw foto dan op de website. Kies op www.pzc.nl/foto voor het al bum Zomerfoto 2009. Om te voorko men dat de foto te klein is om af te drukken, vragen we u het originele be stand te sturen. U koos gisteren Yellow River van Christie tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo- merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'Weekend'. U kunt vandaag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.om- roepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur ge draaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. Sinds Piet Brakman 25 jaar geleden zijn geboortegrond Zeeuws-Vlaande- ren weer opzocht, ontstond een on gekende productie van eigen liedjes en conferences in dialect, die soms een lach en soms een traan opwek ken. Zeeuws meisje verscheen op de lp Joa is hier nog Jao. Later heeft Piet het opnieuw opgenomen, voor de cd Een Zee van Tied. Ondanks dat Hans Marijnissen (47) matroos is op het veer tussen Vlis- singen en Breskens is hij een ra sechte Brabander. „Zelfs in de win ter is Brabant leuk". En in de nach ten feest Hans ook door, want zijn zomerhit is Brabantse nachten zijn lang van feestzanger Arie Ribbens. „Daar krijg je iedereen mee op de vloer." Daniël Goos (37) is stuurman van de veerdienst, en dat is met mooi weer natuurlijk een échte zomer- baan. Volgens zijn collega's zingt Da niël altijd op het werk. De zomerhit van deze kapitein is samen gekozen door zijn matrozen: Djolei Djolei van Belle Perez. Daniël gaat op va kantie naar Duitsland. „Daarom zit ten alle Duitsers nu hier", grapt hij. O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 65