Unieke wijnaanbieding Ontdek prachtig Deventer! Nederland weer mooi! LEZERSEMTRA PZC fietsen scoort Karakteristieke Italiaanse wijnen voor stuntprijs! Logeren en dineren op topniveau aan de IJssel Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. LEZERSEMTRA PZC 6 I Zaterdag 8 augustus 2009 Feudi Nigri Salento IGT 2008 (rood) Lekkere, fruitige aroma's van frambo zen, kersen en pruimen met kruidige indrukken van kaneel. De smaak is vol, jam achtig, met zachte tannines en vanille aroma. Lange, zachte, kruidig afdronk en goed gebalanceerd. Adviesprijs 5,95 Lezersprijs 3,95 Voor meer informatie of besteilen 1 bestelsnc' op www.pzc.nl/webwinkel Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. BON FEUDI NIGRI SALENTO WIJNEN Genieten van de zon op een terrasje in de gezelligste binnen stad van Nederland? De prachtige stad Deventer, aan het wa ter gelegen, heeft vele mogelijkheden om te ontspannen. Aan de overkant van de rivier de IJssel bevindt zich uw hotel, het Sandton IJsselhotel. Het pontje brengt u naar de overkant. Naast het historische centrum met o.a. het bekende Berg- kwartier valt er nog veel meer te beleven. Maar ook de om geving is prachtig! Zodra u het hotel uitloopt staat u direct in een idyllisch landschap. Geniet van de buitenlucht en breng een bezoekje aan de pittoreske dorpjes in de omgeving. Ook de Koninklijke stad Apeldoorn is binnen 15 autominuten te bereiken. Deventer is een echte ontdekking! Sandton IJsselhotel is een luxe designhotel in een 19e eeuws neoklassiek pand. Dankzij de unieke ligging aan de west kant van de IJssel heeft u een - prachtig uitzicht op de stad Deventer. Vanuit uw kamer heeft u een prachtig uitzicht op het park of op de stad. Het hotel heeft een zeer fraaie brasserie, gelegen in het historische gedeelte. Culinair genieten staat hier hoog in het vaandel. Genieten in een fantastisch hotel op een unieke locatie. Inhoud: Glas rosé met olijven bij aankomst 2 x overnachting incl. uitgebreid ontbijt lx3-gangendiner fietsroute langs de IJssel en kaartje voor overtocht met het pontje. Adviesprijs p.p. 169,- Lezersprijs* p.p. 109,- (aankomst dagelijks) 149,00 van 1-9 t/m 31-12 (aankomst op vr. en zat.) prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag aankomst op vrijdag en zaterdag (tot 31-08) 10,00 p.p. Exclusief toeristenbelasting 1,- p.p.p.n. en geen reserveringskosten. Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2009, m.u.v. feestdagen. U boek: opwww.pzc.nl/webwinkelcategorie reizen (hotelovernachtingen). U kunt tevens telefo nisch boeken bij Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op 0571 - 27 77 44. Marrea hoielarrangemenfei Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van öoof meerontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het boo pagina'stellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuureen kaartje naarVereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501,6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op uziuiv.nederlandscultuurlandschap.nl. Feudi Nigri Salento IGT 2008 (rosé) Aantrekkelijke geur met nuances van karamel, bessenfruit, pruimen en iets jam-achtigs. Droge fruitige smaak, vol, fris en kruidig. Kruidige afdronk met veel uitbundig fruit. Adviesprijs 5,95 Lezersprijs 3,95 Feudi Nigri Saiento IGT 2008 (wit) Pittige witte wijn uit het zuiden van Italië. Zeer licht groenig van kleur. Uitbundige pittige geur. Droge smaak met een heel klein zoetje, zeer fris, kruidig en met verleidelijk wit fruit. Lange, tintelende frisse afdronk. Adviesprijs 5,95 Lezersprijs 3,95 Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 fles) Feudi Nigri Salento 2008 (rood) a 3,95* p.f. (aantal) x dozen (6 fles) Feudi Nigri Salento 2008 (rosé)a 3,95* p.f. (aantal) x dozen (6 fles) Feudi Nigri Salento 2008 (wit) a 3,95* p.f. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier g dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. voorlettersvoornaamj naam Om Ov r geboortedatum Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Fietsen Scoort is een nieuwe campagne om het fietsen in Nederiand op een actieve en uitdagende wijze te stimuleren. Doe ook mee met de campagne en kijk snel op fietsenscoort.nl je bereikt meer op de fiets!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64