Dagtocht Prinsjesdag LEZERSEXTRA PZC Lekker picknicken conne» ion V LEZERSEMTRA PZC eruit met familie of vrienden dinsdag 15 september 2009 28 I Zaterdag 8 augustus 2009 Prinsjesdag, met de pracht en praal van de Gouden Koets, is niet meerweg te denken uit het politieke leven en ook 'de derde dinsdag van september' is een algemeen ingeburgerd begrip. Dagprogramma: Na het vertrek vanuit uw opstapplaats rijden we naar Den Haag. Onderweg stoppen we even voor een kopje koffie met gebak. In Den Haag voegen zich lokale gidsen bij het gezelschap en nemen ze plaats in de touringcars voor een korte tour door Den Haag. Onderweg wordt er uitleg gegeven over de bezienswaardigheden die we op de route zullen tegenkomen. Aangekomen in het centrum kunt u plaatsnemen op de tribune.aan het Lange Voorhout. Op weg naar de Ridderzaal passeert de stoet met de Gouden Koets de tribune en na de troonrede, wanneer de stoet op weg gaat naar het Paleis aan het Noordeinde, heeft u voor de 2e maal zicht op het geheel. Duizenden toeschouwers staan langs de route opgesteld, maar op de tribune - waar ook door gidsen wordt verteld over de historie - zit u eerste rang. Tegen 14.00 uur vertrekt de touringcar weer en vervolgt deze de "Royal Tour" met een andere kijk op Den Haag welke in Scheveningen zal eindi gen. Hier wordt afgesloten met een kopje thee met iets lekkers alvorens wordt teruggekeerd naar de opstapplaatsen. Inclusief: vervoer per luxe touringcar, koffie met gebak, tribuneplaats, Royal Tour o.l.v. lokale gids en kopje thee met iets lekkers. Adviesprijs* €52,- Lezersprijs* 49,50,- prijs per persoon. Reserveringskosten per boeking 3,- boekop www.pzc.nl/webwinkel U kunt telefonisch reserveren bij Connexxion Tours op telefoonnummer 0900-400 84 00 (lokaal tarief) of 088-339 49 49 o.v.v LezersExtra Prinsjesdag. Tevens kunt u bij het reserveren uw reis- en/of annuleringsverzekering afsluiten. U ontvangt een schriftelijke bevestiging. De 4-persoons Picknickkoeltas is uitgerust met: bestek vier borden en glazen kaasmes flessenopener zout peper busje servetten plastic snijplank kleed van 120 x 135 cm, fleece materiaal met PVC ondersteunt. Adviesprijs 59,95 Lezersprijs 47,50 Kijk eens op onze webwinkel voor meer leuke picknick barbecue producten. 1 bestel -nel op www.pzc.nl/webwinkel De lever tijd is 5 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900 - 20213-52 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. Lezersprijs 31,95 Greenpeace beweegt tot het opwekken van schone energie. Beweeg mee. Word donateur. www.greenpeace.nl Adviesprijs 42,95 Wat is er nou lekkerder dan op een kleedje, in het zonnetje genieten van de door jezelf ge maakte broodjes, slaatjes en drankjes? Lekker picknicken kan nu makkelijk met deze picknick- rugzak of deze picknick koeltas De picknickrugzak is uitgerust met een handige flessenkoeler en een telefoonzakje. Daarnaast heeft deze nylon rugzak de volgende inhoud: een flessenopener 12 stuks RVS bestek met wit plastic handvat vier witte plastic borden en glazen kaasplank zout peper vaatje 4 groene geruite servetten tafelkleed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48