Hoogtepunt ligt voor Jouw film op het witte doek? 181 zeeland Marije Schreijenberg en Remco Heijboer sjezenkampioen 'Zo'n zelfde auto vind ik nooit meer' zaterdag 8 augustus 2009 Join DELTA Shorts www.filmbythesea.nl OvSBfonds SHOOTINGSTAR door Sjaak Janse biggekerke - Marije Schreijenberg en Remco Heijboer zijn gisteren winnaars geworden van de jaarlijk se sjezenwedstrijd in Biggekerke. Marije en Remco staken van de 15 deelnemende combinaties de meeste ringen, namelijk 78 van de 80. De tweede plaats was voor Jannie Louws en Perry Boogaard die 76 ringen staken en de beslissing over de derde plaats viel pas in de laat ste ronde en ging met 73 ringen naar Christel en Arno Francke. In Biggekerke werden ook twee pollepels verreden, hiervoor moes ten de combinaties de laatste ron de alle ringen steken. Na een kamp tot op 20 mm ging deze prijs naar Jannie Louws en KERMIS IN BEELD Een video-impressie van de eerste kermisdag in Middelburg is te zien op www.pzc.nl/video. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl REGIONIEUWS: www.pzc.nl/walcheren PERSONEELSTEKORT IN DE ZORG? Wegener NieuwsMedia. De nummer 1 voor werkzoekenden! Ook in de Zorg. Bel voor meer informatie Wegener NieuwsMedia Arbeidsmarkt. (055) 538 80 00 WGGGNGR NieuwsMedia Perry Boogaard. Het mooiste en meest originele geheel was van Le- nie Maljaars en Adrie Brasser, die samen met drie kleinkinderen een mooi geheel vormden. De wisselronde, waarbij de sjezen- combinaties wisselden van part ner werd gewonnen door Jannie Louws en Piet Brasser. Wilma en Leo Bosgra mochten de rode lantaarn, als teken van de minste ringen, mee naar huis ne men. Agenda ZRV 8 augustus Ringrijden Domburg (Markt) 08.00-18.00 en Koude- kerke (Dorpsplein) 08.00-18.00, Burgh demonstratie ring- en sje- zenrijden 10.00-17.00 en Putten (Veluwe) 11.00-17.00. Vlissingers gepakt na eten zonder te betalen middelburg - In de Koorkerkstraat in Middelburg zijn gistermiddag rond vijven twee Vlissingers van 51 en 23 jaar aangehouden. Ze hadden eerder op de dag bij een horecagelegenheid op de Markt in Middelburg voor een be drag van 54,35 euro gegeten en ge dronken en waren daarna zonder betalen weggelopen. Later werden ze door een getuige herkend, waarna de politie het tweetal aanhield. Zomeravondconcert in kerk Vrouwenpolder vrouwenpolder - Het tweede zo meravondconcert op het Proper/- de Jongh-orgel in de gereformeer de kerk in Vrouwenpolder wordt maandag 10 augustus gegeven door de Middelburgse organiste Margreeth de long. Ook haar echt genoot Albert Clement werkt mee aan het concert. Samen spelen ze een aantal stukken voor orgel-vier handig. Het concert begint om 20.00 uur. De bouwers van het aqua duct onder het Kanaal door Walcheren hebben het diep ste punt van hun werkzaam heden bereikt: het ligt zes tien meter onder het niveau van het kanaal. door Theo Giele foto's Lex de Meester In de bouwput is het alsof je in een kathedraal met open dak staat. Stalen damwanden rij zen bijna twintig meter omhoog. De wanden en de betonnen vloer moeten de enorme zij- en opwaart se krachten van het kanaal- en grondwater weerstaan. Duizenden grondankers houden de zaak op hun plaats. Dit segment van de bouwput tus sen het kanaal en de Kleverskerkse- weg is afgelopen week leegge pompt. Een spannend moment voor opdrachtgever Rijkswater en aannemerscombinatie Kunst. „Het ziet er goed uit", zegt projectleider Kenneth de Wit. „Het is een hoog tepunt in dit werk." door Rob Paardekam vrouwenpolder - Een dagje strand in Vrouwenpolder eindigde donderdag in mineur voor Ruben de Jonge uit 's-Heerenhoek. Toen hij terug liep naar de parkeerplaats zag hij hoe een vreemde er van door ging met zijn unieke Fort Mustang uit 1967. Zijn vrouw zag het als eerste. „Ze zei er wat van, maar het drong niet meteen tot me door", vertelt De longe. „Ik dacht: er rijden wel meer oldti mers." Toen de inwoner van 's-Heerenhoek in de gaten kreeg dat het wel degelijk zijn auto was, alarmeerde hij meteen de politie. „Maar die hebben hem ook niet meer tegen kunnen houden." De Mustang van Ruben de Jonge werd bij Vrouwenpolder gestolen. De Jonge denkt niet dat een verza melaar achter de diefstal zit. „Ik vermoed eerder dat het dieven zijn, die de hele kust afstruinen op zoek naar een dikke BMW of Au di. Toen kwamen ze mijn auto te gen. Dat was natuurlijk een gemak kelijke prooi." Samen met zijn Ford reed er ook een oude witte bestelbus van het parkeerterrein af Die kan volgens het slachtoffer wel eens iets met de diefstal te maken hebben. De Jonge koestert nog een beetje hoop dat zijn auto wordt terugge vonden. „Maar dan wel in goede staat", zegt hij. „Als hij ergens in het kanaal is gedumpt, weet ik dat liever niet." De autoliefhebber heeft vier jaar aan zijn Ford Mustang gewerkt. „Zo'n zelfde auto vind ik nooit Wie iets weet over de diefstal kan bel len met.de politie of De Jonge zelf. Zijn nummer is 06-11407153.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38