Familieberichten E. Roelse-Minderhoud kük ook op 0 [Hensenlinq.nl Gerard Steenaard en Jozina de Kok Jaap en Rina Sturm Marinus Jan Rijnberg 20 I Zaterdag 8 augustus 2009 Maandag 10 augustus word ik 99 jaar. Wie mij wil feliciteren is maandag van harte welkom tijdens de receptie van 15.30 tot 17.30 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt in Westkapelle. Noordstraat 2,4361 BM Westkapelle v De Here is mijn Herder. Psalm 23 Na een laatste moeilijke levensperiode is naar haar Heiland heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Neeltje Geertruida Harthoorn-de Bourgraaf in de leeftijd van 78 jaar. 1. Harthoorn Frans Harthoorn Ko en Connie Harthoorn-Imanse Trudy Wilma Corline (in herinnering) Jordi Goes, 7 augustus 2009 Ter Weel Correspondentieadres: Langeviele 71 4416 CE Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J. Geertse, wordt dinsdag 11 augustus om 13.30 uur gehouden in de JohanneskerkBurg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Risseeuw, de medewerkers van Allévo en Unit 2 van Ter Weel te Goes. In plaats van kaarten Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Johannes Leendert Kloote op de leeftijd van 86 jaar. Kats:.L. Kloote N. Kloote-Karman Margreeten Gerard Heieen en Jan Liesbeth en René Kats: A.E.Reijnhout-Kloote P. Reijnhout Louise en Bart Gilze: E.C. Kroonhof N. Kroonhof-Kock 6 augustus 2009 Correspondentieadres: Dijkstra at 61 4485 AD Kats De begrafenisplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben dinsdag 11 augustus om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kats. Samenkomst in het Nieuw Zeelandhuis om 13.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Nieuw Zeelandhuis. Op 18 augustus a.s. hopen, D.V. onze ouders, groot- en overgrootouders Magnoliastraat 102,4431 EK 's-Gravenpolder, de dag te gedenken dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Wanneer u hen hiermee wilt feliciteren bent u van harte welkom op 18 augustus op hun receptie van 15.30 -17.30 uur in Eetcafé "De Viersprong" Nieuwe Rijksweg 17, 's Heer Hendrikskinderen. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen y Wij willen, ook namens onze kinderen en kleinkinderen, iedereen bedanken voor de belangstelling en vele attenties. Het heeft ons 40-jarig huwelijksfeest onvergetelijk gemaakt. Noordweg 8,4356EC Oostkapelle Zondag 1 H.C. Teruggegaan naar haar Schepper, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Sara Pieternella van Duijvenbode-Adriaanse sinds 18 februari 1978 weduwe van fan Cornelis van Duijvenbode in de gezegende leeftijd van 89 jaar. - Zij wist zich in Gods handen - Amersfoort: Jan Willem van Duijvenbode Maaike van Duijvenbode-Lanting Goes: Wim van Duijvenbode Aleida van Duijvenbode-Westrik -in herinnering- Goes: Addy van Gilst-van Duijvenbode Rien van Gilst Capelle a/d IJssel: Els Westrik-van Duijvenbode Casper Westrik Nieuwerkerk a/d IJssel: Tannie Star-van Duijvenbode Bas Star Klein- en achterkleinkinderen Gent, 6 augustus 2009 Correspondentieadres: Bramestraat 27,4462 CV Goes De samenkomst voor de begrafenis zal worden gehouden op dinsdag 11 augustus om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk 'De Levensbron', Sloelaan 40 in Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Voorafgaand aan de samenkomst is er van 13.15 - 13.45 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Tot ons groot verdriet is, na een periode van afnemende krachten en gedachten, in de leeftijd van 92 jaar, door de Heere van ons weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Hoekman-Lukasse sinds 23 maart 1998 weduwe van Leendert Hoekman A Hoedekenskerke, t Goes, 20 mei 1917 7 augustus 2009 Bruinisse: Leen en Jannie Hoekman-van Koeveringe Dirk Hoekman (in liefdevolle herinnering) Nisse: Marie en Adrie Hoogerheide-Hoekman Vlissingen: Cobie en Cor Witsel-Hoekman Borssele: Hannie en Leen Walhout-Hoekman Wijk en Aalburg: Johan en Cobie Hoekman-Moeleker Klein- en achterkleinkinderen Wij spreken onze dank en waardering uit aan de medewerkers van zorgcentrum 'Rehoboth', afdeling 'De Zwaluw'voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. Hoogerheide-Hoekman Zuidweg 18 4443 NE Nisse De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. dinsdag 11 augustus om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Voorafgaand aan de dienst is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk. Geen bloemen. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve Oma Hoekman Zij blijft in onze herinnering als een meelevende, onvergetelijke oma. Lennard (in herinnering), laco en Sandra, José en Wouter Cliff en Herma, Leo en Marike, Ankie, Ronny Monique en Tonny, Richard en Jessica, Daniël en Melanie, Jan, Leon Pieter en Rian, Leonard, Marjolein, Hans en Mirjam, Johanna, Jacco, Jacolien en Rien, Niek en Jacobien, Lenneke en Martinus Leo en Connie, Dinanda en Rudi, Dirk-Jan en Nicole, Anita en Marco, Joost en Miranda, Annedien en kinderen Wij wensen onze ouders kracht toe in het dragen van dit verlies. Lieve (tante) Sari We zullen je nooit vergeten Westkapelle: C. Kaland-Maas Griekenland: Ilias Adria Alexandros Ariadni Tot ziens, in een wereld zonder zorgen Rein Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Rein in de leeftijd van 87 jaar. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaan uit naar het team van zorgcentrum "Ambachtsveld 33" voor hun inzet en goede zorg aan hem gegeven. M.A. Rijnberg-Petersen Johan en Jeannette Lisette Myrthe Cees en Ilse Kim Sven Marian en Richard 3 augustus 2009 Gouwestraat 121 4388 RB Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft op. 7 augustus in besloten kring plaatsgevonden Ps. 90 Onverwachts is in volle overgave overleden onze lieve tante Paula weduwe van oom Teunis Staat Zorgzaamheid en betrokkenheid kenmerkten haar leven. Ze laat een lege plaats achter bij iedereen, die haar heeft gekend. Namens de neven en nichten en hun kinderen van de familie Melis M. van der Leek-Brasser Schutstraat 80-31 7901 EG Hoogeveen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34