Familieberichten (fr Hlensenlinq.nl 22 I Zaterdag 8 augustus 2009 Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze dochter, zus, schoonzus en tante Petronella Maria Vroonland -Nel- 20 maart 1955 t 6 augustus 2009 Saïd Boumaza B. Vroonland J. Vroonland-Uitterhoeve (in herinnering) Adrie (in herinnering) ]o John en Tiny Kees Bas en Regina Adrie (in herinnering) Sjaaken Elly Toos Rinus en Nancy Neven en nichten Familie Boumaza Appelstraat 129 4462 TG Goes Zij zal in het bijzonder worden herdacht op zondag 9 augustus tijdens de viering van 10.45 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Dinsdag 11 augustus is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 12 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk te Kwaden damme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw "De Burcht" te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van het Oosterscheldeziekenhuis en Ter Valcke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Geslachten gaan, geslachten zullen komen, wij zijn in Gods ontferming opgenomen. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons heeft omringd, delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve ma en oma Maria Wilhelmina de Nooijer-Dieleman sinds 8 februari 1994 weduwe van Joris de Nooijer in de leeftijd van bijna 85 jaar. Heinkenszand: Ineke Beije-de Nooijer Ad Beije Robert en Esther Joris en Astrid Maarten Stellendam: Jos de Nooijer Maddy de Nooijer-Steenepoorte Joost en Melissa Arjan en Gerdien Annemiek en Evert-Jan Zierikzee: Lia van Leeuwen-de Nooijer Aart van Leeuwen Goes, 6 augustus 2009 Nieuwlandseweg 41Arnemuiden Correspondentieadres: Zangvogelstraat 9,4451 CC Heinkenszand Onze ma en oma is thuis opgebaard. Er is gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren op maandag 10 augustus van 19.30 tot 21.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. dinsdag 11 augustus om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand zal er om 11.15 uur een rouwdienst worden gehouden in de kerk van de Hervormde Gemeente aan de Markt te Arnemuiden, die geleid zal worden door kandidaat D. Jongeneel. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bloemen Na een lange en plezierige samenwerking moeten wij nu afscheid nemen van onze collega Nellie Vroonland Deze hartelijke vrouw heeft altijd klaargestaan voor onze cliënten, maar ook voor ons als collega's. Het begeleiden van de cliënten deed zij met haar hart en op een zorgzame manier. Wij zullen haar missen! Wij wensen haar partner Said, familie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Team Thuisbegeleiding/GGV Allévo Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden, na laatste moeilijke levensjaren, van onze lieve zuster, schoonzuster en tante M.W. de Nooijer-Dieleman Middelburg: W. Dieleman v/d Velde Arnemuiden: L. Dieleman N. Dieleman-Wisse Neven en nichten Na een ziekbed is voor ons is toch nog onverwacht over leden onze collega Nellie Vroonland Zij is ruim 35 jaar voor onze organisatie werkzaam geweest als (Gespecialiseerd) verzorgende. In deze periode heeft zij altijd met veel inzet haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar partner Said, familie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo Bedroefd zijn wij na het overlijden van de partner van onze gewaardeerde collega Saïd Boumaza Nel Vroonland In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar Saïd. Wij wensen hem, familieleden en vrienden veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. Collega's Sanitation Lamb Westón Meijer V.O.F. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de partner van onze gewaardeerde collega Saïd Boumaza Nel Vroonland Onze oprechte deelneming gaat uit naar Saïd, familie, vrienden en collega's, die wij veel sterkte toewensen bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Lamb Weston Meijer V.O.F. Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve tante Marie de Nooijer-Dieleman Arnemuiden: Ina en Jan Hamelink Goes: Maatje en Gilbert Vanhees Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve vriendin Marie de Nooijer-Dieleman Krina Schroevers-Siereveld Nel en Lieven Ger en Ad Arnemuiden, 6 augustus 'W" "CV/ Dankbetuiging. Voor uw belangstelling en medeleven welke wij van u hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oud-omaatje Maatje Flipse-Willeboordse betuigen wij u welgemeende dank. Namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Domburg, augustus 2009 Hartelijk dank aan iedereen voor de overweldigende belangstelling. In de vorm van mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn allerliefste vrouw en maafjë Winie Brugghe-Lageweg De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Jos Brugghe Grijpskerke, augustus 2009 Bedankt voor alle gebaren van liefde en vriendschap, de warme woorden gesproken of geschreven, de handdruk soms zonder woorden bij het afscheid van ons mam Nellie de Fouw- Tijssen Het is ons tot grote steun en troost geweest. Claudia en Patrick Colijnsplaat, augustus 2009 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Lammert |an Halfwerk willen wij u hartelijk danken. Ella Halfwerk-de Visser Winant en Petroesj Marije en Markus Thomas en Jannik Middelburg, augustus 2009 Zijn stoel is leeg. Wij willen iedereen bedanken die ons gesteund heeft na het overlijden van mijn man, vader en opa Willem Melse Ook voelde het fijn dat er medeleven is getoond dmv. een kaartje, een telefoontje of een bezoekje. E. Melse-Dingemanse, kinderen en kleinkinderen nieuw adres: Oranjeplein 216 4388 AH O. Souburg, aug. 2009 I.P.V.KAARTEN Familie, vrienden en kennissen willen wij bedanken voor uw belangstelling en medeleven voor en na het overlijden van Adrie Pluijmers-Stoel Will en Co van Aartsen Middelburg, augustus 2009 Wij bedanken u hartelijk voor uw blijk van belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder Jacomina Provoost-Geertse Wij zijn alle betrokkenen in 'Zorgcentrum Simnia' erg dankbaar voor hun goede zorgen gedurende de tijd dat moeder bij hen heeft gewoond. Namens de familie, Ella Lagebaerd-Geertse Gouda, augustus 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven en deelneming te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze allerliefste en zorgzame mama, dochter, schoondochter, zus en schoonzus Chantal Verwijs-Murre Bij alle verdriet was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kees Verwijs Bryan Chanel-Joëlle Joey Familie Murre Familie Verwijs Yerseke, augustus 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24