>i|>oot°p Q fllensenlinq.nl Familieberichten A Leen de Broekert Colofon Familieberichten 26 Donderdag 6 augustus 2009 Psalm 23 Zacht en kalm is van-ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Sturm weduwe van Abraham Wielemaker in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Tiny en Piet Pieterse-Wielemaker Bram en Henny René Mariska Remco Joanke en fan Marcel Mirthe felle Velp: Miny en fan van Omme-Wielemaker Caroliene en Wouter Gerjan Hinco en Hanneke Fien facoliene Ritthem: Bram en Piet Wielemaker-Tange Anjo Leonard en Chantal Middelburg: Lenie en Freek (in herinnering) Dominicus-Wielemaker Meliskerke: Jan Wielemaker Wilma Onze bijzondere dank gaat uit naar de verpleging en vrijwilligers van.de afdelingen Rozenhof en Kruidhof voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum "Nieuw Sandenburg", afdeling Rozenhof, 5 augustus 2009 Correspondentieadres: Zandweg 62, 4389 TH Ritthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 10 augustus van 13.15 tot 13.45 uur in de consistorie van de Mozaïkkerk te Gapinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de herdenkingsdienst worden gehouden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg ben je bij ons weggegaan. We gaan je ontzettend missen! Onze "grote" neef Peter Labrujère Annie en Wim Riet en Piet Rob en Ria Nel en Piet Tine en Pierre Els en Bram Sonja Neven en nichten Lieve Peter Lieve vriend en buurman Vol levenslust. Vol mooie plannen. Jantima en jij, zo een prachtig stel zo gelukkig samen. Warmte, liefde en veel gekkigheid biertje, half glaasje wijn. Zo veel mooie en vrolijke herrinneringen. Wij zullen je zo missen, onze vrolijke noot. Liefs Jan en Yolanda Tot onze ontsteltenis bereikte ons het bericht dat "oud" rugby-speler Peter Labrujère "Labbertje" totaal onverwachts is overleden. Langs deze onpersoonlijke weg wensen wij Jantima, Mirianda, Tim, Marijke en verdere nabestaanden heel veel sterkte en wijsheid toe voor de komende tijden. E.Z.R.C Oemoemenoe Bedroefd zijn we om het verlies uit de familiekring van onze lieve, muzikale neef Leen de Broekert Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Liesbeth en de familie. P. den Hollander-Jobse J. den Hollander L. Jobse (in herinnering) S. Jobse-Louwerse G. de Korte-Jobse J.W. de Korte Neven en nichten Gisteren bereikte ons het droeve bericht dat musicus op 60-jarige leeftijd is overleden. Leen was tot 2007 presentator en samensteller van het radioprogramma 'Schoonoord' wat hij als motto meegaf: Muziek die u raakt. Leen raakte ons met zijn muziek. Wij wensen Liesbeth veel sterkte toe. Directie en Medewerkers Omroep Zeeland Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde docent piano en collega Leen de Broekert Gedurende de ruim 35 jaar dat Leen aan de Muziekschool was verbonden heeft hij zich doen kennen als een bijzonder musicus, geliefd docent en geliefd collega. Onze gedachten gaan uit naar Liesbeth en alle anderen die hem zeer dierbaar waren Wij wensen hen alle sterkte bij het verwerken van dit verlies. Zeeuwse Muziekschool te Middelburg- Met verdriet nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Johanna Wielemaker-Sturm Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. P. Boone J. Boone-Sturm Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze organist Leen de Broekert Leen heeft vanaf 1 januari 1977 het orgel bespeeld in onze Koorkerk. Met zijn onnavolgbare muzikaliteit, zijn licht voetige speelsheid en zijn improvisatie vermogen, zelfs ook op de juist naar voren gekomen thema's in de dienst, droeg hij mede de diensten in de Koorkerk. Leen was een warme, bescheiden humorvolle persoonlijk heid, die een centrale plaats had in onze gemeenschap. Wij zijn dankbaar voor zijn aanwezigheid in ons midden. k Namens de Koorkerkgemeenschap en de Vereniging van Vrijzinnige Protestanten Middelburg Bob Viveen, Voorzitter Na een barre tocht door een woestijn vol lijden en leed is aangekomen in Gods oase Ineke mijn Ineke de moeder van Jord. Rien Fieman Gij deedt mij veel benauwdheid smaken en drukkend harteleed, maar tot mijn hulp gereed zult Gij mij weder levend maken, mij uit den afgrond trekken en met uw vleug'len dekken. Ineke Fieman-de (ong 15 januari 1933 t 4 augustus 2009 Een korte meditatie zal worden gehouden zaterdag 8 augustus om 10.30 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke, waarna aansluitend om 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. R. Fieman Binnenhof 4 4371 TD Koudekerke ..:V - m&m. Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze, marmer, graniet, hardsteen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v.'teïefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrciedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl mi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64