fïlensen inq.nl Oyfjrlsjdsf) 24 I Donderdag 6 augustus 2009 kijk ook op Tot onze droefheid is onverwacht uit ons midden weggenomen onze zwager en oom Cornelis Hoogstraate echtgenoot van Elizabeth Hamelink Zaamslag: C. Hamelink E. Hamelink-Dieleman t A.C. Hamelink t Oost-Souburg: C. v. Doeselaar-Hamelink C. v. Doeselaar Spui: L. de Koeijer-Hamelink t A. de Koeijer Terneuzen: A. de Bokx-Hamelink A. de Bokx f Terneuzen: J. v. Antwerpen-Hamelink C. v. Antwerpen t Zaamslag: J. Hamelink t J. Hamelink-Duerink Terneuzen: J. Donze-Hamelink A. Donze Neven en nichten Plotseling werd van ons weggenomen, onze geliefde zwager en oom Cornelis Antonie Hoogstraate echtgenoot van Elisabeth Hamelink op de leeftijd van 80 jaar. Anny Hoogstraate-Audenaerdt Tannie Hoogstraate-van Gink Catrien Hoogstraate-de Pooter Neven en nichten Axel, 4 augustus 2009 Ik slo mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp Mijn hulp komt van de HEER die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 1 en 2 Voor ons onbegrijpelijk, maar op Zijn tijd heeft de Here thuisgehaald, mijn lieve man en onze zorgzame vader Dirk Martinus Wieland -Don - -V Terneuzen, 20-09-1964 t Bonnac-la-Cöte (Fr.), 01-08-2009 Zaamslag: Ineke Wieland-Tromp Tim Dennis Gerard van de Nis^estraat 94 4543 AG Zaamslag De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op D.V. zaterdag 8 augustus om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Terneuzensestraat32 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie fe condoleren in de kerk. Mocht u door omstandigheden geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Volkomen onverwacht en voor ons niet te begrijpen heeft de Here door een noodlottig ongeval uit ons midden weggenomen onze lieve zoon, broer, schoonbroer en oom Don Wieland M.M. Wieland J.C Wieland-Buijze Martin en Willie Thijmen Jordy Alifa en Dirk Judith Imke en Jonas Nathalie Zaamslag, 4 augustus 2009 Psalm 31 vers 3 Hoor mij, haast u mij te helpen, wees voor mij een rots. een toevlucht, een vesting die mij redding biedt. Voor ons zeer onverwacht heeft onze hemelse Vader bij zich gehaald Don Wieland Wij bidden om Gods liefde en zorg voor Ineke, Tim en Dennis. Speciaal bidden wij voor het herstel Dennis die nog in hef ziekenhuis in Limoges verblijft. Groningen: Pa en Ma Tromp Velserbroek: Rene en Jeannette Tromp Bram en Bianca Mirjam Daniëlle Groningen- Fred Tromp en Annieke Verhagen Groningen Adrie Tromp Heel bijzonderheel gewoon Gewoon een heel bijzondere man Onwezenlijk, oneerlijk, niette begrijpen. Afgelopen zaterdag kregen wij het droevige bericht dat op de terugweg van zijn vakantie in Frankrijk, door een tragisch ongeval om het leven is gekomen, onze zeer gewaardeerde collega Don Wieland Don was sinds 2004 werkzaam als Chief Operator bij ons en wij hebben hem leren kennen als een fijne vent. Wij wensen Ineke, Tim, Dennis, zijn vader, schoonouders en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Onze gedachten zijn bij Dennis die nog in het ziekenhuis van Limoges verblijft. Oiltanking Terneuzen BV Collega 's shifts: Shift 1 Rob, Rick, Meivin, Dirk Shift 2: Ad, Rinaldo, Robin, Erik Shift 3: Ed, Peter, Marcel, Marvin Shift4: Omèr, Menno, Ivo, Paul Shift 5: Bob, Patrick van L, Patrick S, Bart Collega's dagdienst Mare Patricia Jeroen Sjaak Chantal Pascal Bob Hugo Peter Jeroen Tom Sandra Davey Michel Jeroen Kim Don Nooit zullen we meer moeten oppassen voor je grapjes en jij op onze wraak. Nooit meer je rust, deskundigheid en advies in de ploeg AAan, waf zullen we je verschrikkelijk missen. Voor altijd in het hart van jouw ploeg vijf. Wij wensen Ineke, Tim, Dennis en verdere familie sterkte met hef verwerken van dit verlies. Patrick van Landschoot Patrick Senz Suazabal Bart Martens Bob Bogaert Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Don Wieland Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden Wij wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management, collega's en ondersteunende diensten- Oiltanking Ghent NV Oiltanking Stolthaven Antwerpen NV Management, colleagues and supporting departments Oiltanking GmbH, Hamburg Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE na een kortstondig ziekbed, voor ons toch nog onverwacht is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Marinus Jan Schipper in de leeftijd van 78 jaar. Lewedorp: T. Schipper-Koppejan Lewedorp: Nellie en Wim Steenbakker-Schipper Wemeldinge: Hans Schipper en Connie Lamper Vlissingen: Henk en Lissy Schipper-Arentse Heinkenszand: Sjaak Schipper Plonie Schipper (in herinnering) Wolphaartsdijk: Sjanet en Jacob Braamse-Schipper Nieuwdorp: Wim en Eline Schipper-Brouwer Vlissingen: Peter en Rianne Schipper-Huissen Middelburg: Plonie Schipper Lewedorp: Tanja en Peter Markwat-Schipper Vlissingen: Rianne en Arjen Huissen-Schipper Klein-en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis Afd. E hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Goes, 4 augustus 2009 Banjaardstraat 70 4456 BR Lewedorp D.V. vrijdag 7 augustus is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in Zorg centrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 8 augustus om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, mogen deze advertentieals zodanig te beschouwen. Rust zacht, lieve Opa Schipper Miranda en Erwin Sven, Rick en Kim Richard en Christie Iris Gerwin William en Carolien V Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere op zijn tijd en wijze uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Jan Schipper Echtgenoot van T. Koppejan Op de leeftijd van 78 jaar. Kloetinge: J.M.W.Schipper (in herinnering) C.J. Schipper-van de Bosse 's-Gravenpolder: W. Schipper J.L. Schipper-Schrijver Neven en nichten Lewedorp. 4 augustus 2009 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom, Marinus Jan Schipper Echtgenoot van Tannetje Koppejan Nieuwdorp C. Weststrate P. Weststrate-Koppejan (in herinnering) J.W. Kopmels Kopmels-Koppejan Middelburg J. Dekker L. Dekker-Koppejan Jac. Koppejan (in herinnering) J. Paauwe W. Paauwe-Koppejan Nieuwdorp J.P. de Vos J. de Vos-Koppejan Heinkenszand J.C.Koppejan A.J. Koppejan- de Kok neven en nichten. Middelburg, 4 augustus 2009.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62