A O omroep zeeland donderdag 6 augustus 2009 Eros Ramazzotti is een van de best verkopende Italiaanse artiesten, en Robin Vogel uit Vlissingen kan dat wel begrijpen. Ramazzotti's romanti sche en opzwepende nummer Musi- ca E is zijn favoriet. Het nummer zorgt ervoor dat Robin een echt zo mers gevoel krijgt. „Kom ik in de Zo merkrant? Ha, dat is het stukje van de krant dat ik altijd op de wc lees!" Mandy de Bruine legde de capriolen van Nick vast. Heeft u ook iets moois of bijzonders in Zeeland gezien en vastgelegd? Stuur uw foto dan naar de Zomerkrant. Kies op www.pzc.nl/foto voor het album Zomerfoto 2009. Om te voorkomen dat de foto te klein is om af te druk ken, vragen we u het originele bestand te sturen. Yes! Die paar heerlijk warme dagen laat Nick natuurlijk niet ongebruikt aan zich voorbijgaan. Op het Noordzee strand probeert hij zolang mogelijk op zijn skimmyboard te blijven staan. U koos gisteren Rosanne van Nick Simon tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. Ambras is al jaren een begrip in de Oost-Zeeuws-Vlaamse dialectmu- ziek. Met hun streekliederen weten ze de volksaard, het dialect en de malheur van de Zeeuws-Vlaming naar boven te halen. Zo ook met het nummer Miel de Piel, dat gaat over het leven van een eend. Am- bras legt uit dat zo'n leven beslist niet meevalt. Remy Vasseur uit Vlissingen houdt niet echt van Nederlandstalige mu ziek. Voor hem geen Nick Simon of Koos Alberts. Dat neemt niet weg dat hij wel een favoriet van Nederlandse bodem heeft. De Vlissingse zwemfanaat zag de Haagse zangeres Anouk een tijdje geleden Lost zingen en was meteen verkocht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 55