Centree laat de liefde nu verder opbloeien uit 13 Blaaskwintet haalt traditie naar nu airten agenda GOLDEN EARRING Gratis naar 6 attractieparken? Libéma Live on stage 17 oktober donderdag 6 augustus 2009 Kijk voor meer events, concerten en beurzen op www.zeelandhallen.nl! Zelf een evenement organiseren? 0113-2210 Zeelandhallen Zeelandhallen Goes is onderdeel van Libéma Boek nü een (kampeer)vakantie bij Libéma Vakantieparken en ga gratis naar o.a. Safaripark Beekse Bergen! Kijk op www.libemavakantieparken.nl of bel 0900-0200 o,2o p.m.)! Vakantieparken Jeugdige belangstelling voor Melou tijdens het optreden van het Cent reefestival in mei dit jaar. Middelburg afkomstige saxofonist Jasper van Damme zit. Dit megata- lent is vers afgestudeerd aan het Conservatorium met vrijwel de hoogste cijfers ooit behaald. Voor een geheel ander repertoire tekenen de Supermannen. Vol gens kenners brengen zij de 'vet ste' Nederlandstalige muziek van het land. Onder de naam The Rhy thm Junks maakt een moderne Belgische rootsgroep zijn opwach ting op het cultuurplein met jazz en funk. De zaterdag wordt beslo ten met 3D projectie op de Nieu we Kerk. Dat belooft een verrassen de audiovisuele presentatie. De ra men zullen virtueel opengaan, waarna ballen naar het publiek toe stuiteren en watervallen spontaan langs de gevel storten. Wie de volgende dag van deze bij zondere ervaring is bekomen en te ruggaat naar Centree, doet er goed aan zijn eigen klapstoel mee te ne men. Vanaf 14.00 uur kan er dan tijdens de optredens van Nina june en Pickle juice worden ge picknickt op het plein. De pick nickpakketten zijn te koop bij het Centreepaviljoen. Naast alle optre dens wordt er tijdens de zomeredi- tie van Centree ook gewerkt aan een 'interactief kunstwerk'. Tus sen de bomen op het plein wor den waslijnen gespannen. Daaraan worden lapjes stof bevestigd. Zo ontstaat er een bonte collectie vlag getjes, gebaseerd op de gebedsvlag getjes in Tibet. Op lapjes stof is zo wel werk van lokale kunstenaars als bewoners te bewonderen. PROGRAMMA CENTREE vrijdag 7 augustus 19.00 - 20.30 uur: Bradley's Circus (blues/roots) 21.00 - 22.00 uur: The Hype (pop/rock) 22.30 - 23.45 uur: Giovanca (soul) zaterdag 8 augustus 16.00 -16.45 uur: Op Zoek (kinder theater 4 t/m 8 jaar) 17.00 -18.00 uur: Groover (pop/reggae) 18.30 - 20.00 uur: Myriam Gaas beek feat. Jasper van Damme (jazz) 20.30 - 21.30 uur: Supermannen (nederrock) 22.00 - 23.00 uur: The Rhythm Junks (jazz/fiink) (BE) 23.00 - 23.15 uur: 3D projectie op de Nieuwe Kerk (audiovisuele kunst) zondag 9 augustus (Picknick op het plein) 14.00 -15.00 uur: Nina June (pop) 15.30 -16.30 uur: Pickle luice (ska/rock) (BE). Het Amsterdam Wind Quintet bestaat uit Tim Wintersohl (fluit), Hanka Clout (klarinet), Vicki La- wz (hobo), James Aylward (fagot) en Ellen Bayens (hoorn). Dit gezel schap treedt woensdag op in Ret- ranchement. De musici pogen een traditioneel concert om te zetten naar deze tijd. De programma's bestaan uit arrangementen, hedendaagse mu ziek en beroemde werken voor blaaskwintet en klassieke composi ties. Ze worden gespeeld in duo-, trio-, of kwintetvorm. De leden zijn ook actief in orkesten en spe len onder meer in het Noord Ne derlands Orkest, Holland Symfo- Op het programma staan onder meer: Cantique voor fluit en hoorn van Madeleine van Dijck, Concertino voor fluit voor kwin tet van Cécile Chaminade (arr. Tim Wintersohl), Danza uit Afro Cuban Concerto voor kwintet van Valerie Coleman, de Ouverture Die Fledermaus voor kwintet van Johann Strauss, Variaties op de aria van Mozart 'La ci darem la ma- no' voor fluit, klarinet en fagot van Ludwig van Beethoven, Lied aan de Maan uit Rusalka voor kwintet van Anthony Dvorak en de Carmen Suite voor kwintet van Bizet. Woensdag 12 augustus, Hervormde Kerk, Retranchement, 20.00 uur. Het Amsterdam Wind Quintet nia, de Radio Orkesten, het Neder lands Philharmonisch Orkest, de Mariniers Kapel, Orkest van de Ko ninklijke Luchtmacht en het Gel ders Orkest. Kartbaan De héle maand open van Binnenkort in Zeelandhallen Goes: 14 t/m 16 augustus Disuses Jehu's Getuig, 3 oktober Insh Fes,iïal (kaartverk0°l) ls 9<sstart) 17 oktober Golden Earring Tickets nu verkrijgbaar via www.zeelandhallen.nl 20 t/m 22 augustus Knotsgekke Kaartendagen verrassende workshops. Prijzen: Volwassenen 7 Kinderen (vanaf 4 Jaar) 5 r.nni workshops en verrassingstasje) l worksnops vrouw GRATIS naar binnen! Mannen mogen in gezelschap van Openingstijden: Elke dag van 10.00 Bestel uw tickets met korting via www.knotsgekkekaartendagen.nl. 17.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43