A Vlam in de pan op de Cadzandse Dag Overpeinzing langs beelden buiten Colfsurfers zijn relaxed, superchill Zandpret in Zeeland www.pzc.nl Donderdag 6 augustus 2009 fgekoeld in de zee en het zonnen beu? Dan is de Cadzandse Dag van- daag een goed alterna tief! Handelaren en particulieren bieden hun artikelen en prullaria aan in de straten van Cadzand. Op meer dan 180 kraampjes en grond- plaatsen worden spullen uitge stald. Van curiosa tot spullen die bij een zolderoprui ming definitief als overbodig zijn beschouwd; er is voor ieder wat wils. Op de Cadzandse Dag komen niet alleen koopjesjagers aan hun trekken. Er zijn van 9.00 tot 17.00 uur nog tal van andere activiteiten. Op het Kerkplein is Hondenclub Aardenburg aanwezig. De honden en hun baasjes geven de hele dag demonstraties op het gebied van behendig heid en gehoorzaamheid. In de kerk geeft Meindert de Jong doorlopend concerten. Bij het voormalige tuincentrum De Schuttershof heeft de Modelbotenclub zijn 'bad' opgezet om de bouwkun sten van al zijn leden te etaleren. In de Nieuw-Leusenerstraat is de brandweerkazerne geo pend voor bezichtiging. Buiten staan voertuigen en oe fenmateriaal van de Cadzandse brandweer uitgestald. Om 10.00,13.00 en 15.30 uur staat de demonstratie 'vlam in de pan' op het programma. Om 10.30 uur mag het pu bliek zeifin de weer met kleine blusmiddelen. Van 13.30 tot 15.00 uur laten brandweervrijwilligers zien hoe zij werken met een hydraulische schaar. Bij het terras van De Drie Gevels zingt singer-songwriter Dylan, bij De He melse Vrede geeft charmezanger Jacco Ricardo vanaf 15.00 uur een concert. Ook molen Nooitgedacht is geo pend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 41