Ons unieke bedrijf bestaat uit: 14 I Donderdag 6 augustus 2009 Een vijver- en vissencentrum Een "Rana"Natuurpark Een hoveniersafdeling Alle delen van ons bedrijf onderscheiden zich van andere tuincentra of hoveniers. Ons vijver- en vissencentrum is uniek door zijn vele soorten aan oever- moeras- en waterplan ten. Deze zijn ook het hele jaar door verkrijg baar, omdat we het grootste gedeelte van deze planten zelf kweken. Dus ook zuurstofplanten zoals hoornblad, waterpest, krabbenscheer enz. zijn het hele jaar door verkrijgbaar. Daarnaast hebben we vele soorten vissen, van de gewone goudvis, tot inheemse soorten als de rietvoorn of stekelbaarsjes. Natuurlijk kunt U naast planten en vissen ook voor alle andere materialen voor in en om de vijver bij ons terecht. Diverse soor ten randafwerking, substraat, filters, pompen, folie. Waar wij als enige in Nederland een levenlange garantie op ons Amerikaans Superrubberfolie geven. Dit folie is 1,2 mm dik en zeer flexibel, en verkrijgbaar in de maten 3, 4Vi, 6, VA, 9 en 12 meter breed (ook 15 meter breed en stukken op maat gemaakt). Ons vijver- en vissencentrum is verder een genot om te bezoeken, want naast de vele soorten planten en vissen, zijn er ook dieren, knusse hoekjes, en veel ideeën om bij U zelf te gebrui ken. Het "Rana"Natuurpark is een door ons aange legd park van 1 ha groot en is niet alleen onze etalage, maar het is een zeer uniek park dat op bijzondere wijze door ons is aangelegd en een bezoek meer dan waard is. In deze tuin, en ook in de tuinen die we aanleggen, wordt gewerkt met gemalen boomschors. Deze boomschors ver betert de bodemstructuur en het ecosysteem, de grond droogt minder snel uit en er zullen ook geen plassen ontstaan. Maarhet belangrijkste voordeel van gemalen boomschors is dat U 95% minder onderhoud heeft aan Uw tuin, als U alle kale grond afdekt met een laag gemalen boomschors. Door dit natuurproduct en de diversiteit aan planten, waaronder ook heel veel geneeskrachtige en wilde planten, geeft het park veel positieve energie op de bezoekers. Een uurtje in het park en U bent ontstresst. Maar ook andere positieve ervaringen komen dagelijks voor. Het park is er dus voor vele doeleinden en voor iedereen van jong tot oud. Kom het eens bekij ken en ervaren. Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur. Zaterdag 9.00 tot 17.00 uur Entree RanaNatuurpark 2,50 p.p. incl. consumptie - kinderen gratis Rondleidingen RanaNatuurpark op afspraak: Kleine Rondleiding vanaf 4 pers. 3,00 p.p. incl. consumptie - duur 1 uur Grote Rondleiding vanaf 6 pers. 4,00 p.p. incl. consumptie - duur 2 uur Spirituele Rondleiding vanaf 1 pers. 25,00 p.p. incl. consumptie Onze hoveniersafdelins onderscheidt zich van anderen doordat wij natuurhovenier zijn. Onze specialiteit is het maken van vijvers en natuur tuinen. Wij kunnen dan ook wel zeggen dat wij uniek zijn in ons soort. Een natuurtuin onderscheidt zich van een tradi tionele tuin, doordat er 1 of meerdere vijvers in liggen en alle kale grond is afgedekt met gema len boomschors. Natuurlijk leggen wij ook ande re tuinen aan, de traditionele tuin, of rotstuin, noem maar op. Ook doen wij bestratingen, het plaatsen van schuttingen, palissades. Eigenlijk alles in en om de tuin. Na een gesprek met de klant, wordt dan ook offerte en eventueel een tekening gemaakt, naar de wensen van de klant. Door onze jarenlange ervaring is bijna alles mogelijk. 't Groene Kikkertje Welleweg 35 4315 CH Dreischor Tel.nr. 0111 401459 B.g.g. 0111 401545 www.hetgroenekikkertje.nl if

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 14