O 1 L 7 omroep zeeland St Deze kleine meid loopt haast letterlijk met haar hoofd in de wolken. Dansend en zingend hupt zij over de Grevelin- gendam. De meeste bewegingen heeft ze onder controle, al zorgt een losse steen af en toe ook voor een onver wachte 'move'. Riet de Ronde legde het vrolijke meisje vast met haar came ra. Heeft u ook een mooie foto ge maakt? Stuur die dan naar de Zomer- krant. Kies op www.pzc.nl/foto voor het album Zomerfoto 2009. Om te voorkomen dat de foto te klein is om af te drukken, vragen we u het origine le bestand te sturen. dinsdag 4 augustus 2009 Kus uut d'n emel van Zo Mae werd gisteren nipt uitgeroepen tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u stemmen op drie zomer hits. De Zomerkrant vraagt be zoekers en inwoners van Zee land naar hun favoriete zomer hit. Daarnaast heeft Omroep Zeeland speciaal voor de Zomer krant een Top 4S samengesteld. Luisteraars van Omroep Zee land en lezers van de Zomer krant mogen stemmen op de drie liedjes hiernaast, die van ochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden ge draaid in het programma 'De Ochtend'. U kunt vandaag tot 16.00 stemmen op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. Sjoek de Vries uit Vlissingen, zingt al vanaf haar vijftiende in allerlei bandjes en bracht begin dit jaar haar eerste solo-album uit: Puur Sjoek! Daarop laat ze horen wie ze is geworden. De rap in Out in the street is van Bas de Meijer, zoon van de eind 2006 overleden fingerstyle-gitarist Gert de Meijer. Diggy Dex feat. Eva de Roovere met het nummer Slaap Lekker (fantstig toch) is de zeumerhit voor Renate Buijze (23) uit Aarden burg. „Ik vind het echt een schattig liedje. Het blijft zo lekker in je hoofd hangen." De Aardenburgse bewaard deze single het liefst voor zwoele zomeravonden. „Daar hoort het gewoon bij." Middelburger Jacques Gosman (62) is dolenthousiast over de muzikant Goran Bregovic. „Het is een erg hu moristische knaap. Met zijn band speelt hij 'music for weddings and funerals' en veel van zijn muziek wordt gebruikt voor films. Het num mer Maki Maki neemt je mee, onge acht hoe je je op dat moment voelt. Je komt er niet onderuit."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43