Nu Summersale bij Van Belle Baby! I 50% korting! Van Belle Al ruim 6 jaar in Vlissingen... mama-ucious" No maa'1041 (w m, Babykamer Sofie €899,- - Chicco Polly €119,- J Mama-Licious Babouche Tiny Love 24,95 99,95 J m 25% korting De gehele zomercollectie baby- en positiemode nu M-Line Buggy €997 J 12 I Dinsdag 4 augustus 2009 Het is alweer 6 jaar geleden dat de winkeldeuren van 'Van Belle Baby" voor het eerst open gingen, en inmiddels hebben vele klanten ons weten te vinden. Toch krijgen we nog steeds klanten binnen die niet wisten dat wij eigenlijk een complete babyspeciaalzaak zijn. Omdat de naam "Van Belle" in Vlissingen van oudsher met meubelen geassocieerd wordt, denken veel mensen dat wij alleen maar meubeltjes verkopen. Ons assortiment bestaat dus niet alleen uit baby- en peuterkamer meubelen, maar we bieden ook een uitgebreide keuze aan kinderwagens, autostoelen, boxen, kinderstoelen en buggy's. Voor zwangere vrouwen hebben we een supermoderne collectie positiekleding, zodat je er ook tijdens je zwangerschap leuk uit kunt blijven zien. Natuurlijk vind je bij ons ook alles wat je nodig hebt om je kindje te voeden en te verzorgen. En een leuke collectie baby- en peuterkleding van de merken Baby-Face, Name-lt, Pointer Baby, BabyBarb en Ducky Beau om je kleintje op en top voor de dag te laten komen. Om het assortiment compleet te maken mag leuk, zacht en leerzaam speelgoed niet ontbreken. Daarom hebben we heelrijke zachte knuffels en muziekdoosjes van Happy Horse, kleurrijk activity-speelgoed van Playgo, Tiny Love en Fischer Price en mooi houten speelgoed van Boikido. Positiemodetrends komend najaar... Babymodetrends komend najaar... Babykamertrends komend najaar.. Het komende najaar bestaat onze collectie positiemode uit super- vrouwelijke items. De nadruk ligt op luxe materialen, veel glan zende en zachte stof fen en veel breisels. Het is een vrij donker kleurenpallet dat be staat uit paars, grijs zwart en donkerblauw. De jeansbroeken heb ben dit jaar weer een donkere wassing. De trend is om te spelen met verschil lende laagjes die over elkaar heen gedra peerd worden. Onze najaarscol lectie van Baby- Face bestaat voor de meiden voorna melijk uit strepen en stippen dessins die met elkaar ge combineerd een vrolijk beeld op le veren. De kleuren paars, grijs en roze voeren de hoofd toon. Voor de jongens bestaat de collectie uit veel stoere materialen zoals grove breisels, rib en donkere jeans in de kleuren bruin, zand, donkerblauw en warm rood. Met als verrassende accentkleur paars. De newborn collectie in maat 50, 56 en 62 bestaat zoals altijd uit zacht materialen die vooral praktisch en comfortabel zijn. De trend van vintage babykamers zet ook komend najaar nog door. De drang naar na tuurlijke materialen is momenteel heel sterk en er komen hierdoor steeds meer verschil lende natuurlijk uitziende afwerkingen. De aankleding van de kamertjes wordt steeds belangrijker. We zien de kleur grijs erg veel in accessoires en bedtextiel en ook paars is in opkomst. Net als bij de kamertjes zie je in het bedtextiel ook de rauwe, soms zelfs met rafels afgewerkte finish terug. Een andere stro ming is de klassieke kamertjes waarbij wit bedtextiel met kantac centen of natuurlijke elementen als vilt en kralen worden gebruikt om de kamertjes af te stylen. ledikant, commode en kast nu voor nu voor President Rooseveltlaan 772 In Vlissingen Bri stretch Jeans voor Klamboe zilver nu voor Heel veel speelgoed nu met nu voor Bel: 0118-449 098 www.vanbellebaby.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 12