1 KAMPS EASTMAN (2> JobTrack.nl Medior- Werkmeester CHAUFFEUR B/C/E Baner n DE^LADDERSPECI ALISTbv Golden Tulip Sales Manager m/v Restaurant Supervisor m/v - POEDERCOATERS - INDUSTRIËLE SPUITERS Cliëntondersteuner Sociaal Juridisch Dienstverlening Gevraagd: doktersassistente te Wolphaartsdijk doktersassistente en/of apothekersassistente Kijk ook op Zaterdag 1 augustus 20091 37 Bij de Penitentiaire Inrichting Torentijd te Middelburg is een vacature voor: Het betreft één fulltime Junctie van 36 uur per week. Taken: Is mede verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de productie Draagt zorg voor de veiligheid in en om de werkplaats Draagt- zorg voor de begeleiding en het instrueren van de doelgroep Functie eisen: MBO werk en denkniveau Technische achtergrond Kennis van de toepassing van geautoriseerde systemen Vaardigheid in het opstellen van rapportages Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingvaardigheden Deze advertentie is een vooraankondiging van de officiële advertentie van Justitie. Indien u belangstelling heeft of verdere informatie wil kunt u nu al reageren. Telefonische informatie lam worden ingewonnen bij de heer R.Daalman, Hoofd Arbeid 0118-671730. V ku nt uw sollicitatiebrief met CV richten aan P.J.Torentijd t.a.v. directiesecretariaat. Torentijdweg 1 Postbus 8064 4330EB Middelburg www.eastman.com Eastman Chemical Middelburg B.V. Eastman produceert en verkoopt wereldwijd chemicaliën, ve zels en kunststoffen. Eastman heeft zijn hoofdkantoor in de Verenigde Staten. Kijk op www.eastman.com voor meer informatie. Eastman Chemical Middelburg B.V. neemt een voor aanstaande plaats in binnen de Adhesives divisie van Eastman. In Middelburg produceert Eastman hoogwaardige harsproducten. Wij zoeken voor de afdeling Procurement van de locatie te Middelburg een Purchaser (fulltime) De Piirchaser is verantwoordelijk voor de inkoop van o.a. equipment, installaties, grondstoffen, energie, materiaal en service contracten voorde productielocatie Middelburg die voldoen aan de eisen van de interne klant tegen condities die de concurrentie positie van Eastman versterkt. De Purchaser rapporteert aan de Indirect Procurement Manager EMEA. Belangrijkste verantwoordelijkheden: Managen van een eigen inkoop portfolio. Voeren van de contractonderhandelingen, opbouwen en onder houden van relaties met de leveranciers, verrichten van marktonderzoek en opstellen van inkoopplannen Pro-actief opvolgen van het inkoopproces Initiëren van kostenbesparingsmogelijkheden Functioneel specificeren in nauwe samenwerking met de interne klanten Opstellen van contracten, correspondentie e.d. in het Engels en in het Nederlands Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau Diploma's NEV11 en 2 strekken tot aanbeveling Minimaal drie jaar ervaring in een vergelijkbare functie Kennis van en ervaring met softwaresystemen als MS Office en SAP R3 Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Daarnaast is de Purchaser bij uitstek een resultaat gerichte onderhandelaar, toont initiatief, is analytisch en een teamspeler die ook zelfstandig kan werken. Een assesment kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Eastman biedt: Een functie binnen een dynamische, internationaal georiënteerde onderneming met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over de vacature staat op www.eastman.com onder careers of u kunt contact opnemen met Michael Jasperse, Indirect Procurement Manager EMEA, 06 30432550. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 26 augustus 2009 mailen naar jaoedeaebure@eastman.com. zoekt voor onmiddellijke indiensttreding - in bezit van chauffeursdiploma - flexibel en kunnen werken in teamverband - ervaring met hoogwerkers/machinetransport is een plus - contract van 40u/week Geïnteresseerd? Stuur uw CV met foto en motivatie naar m.polderman@manitou.com of onderstaand postadres DE LADDERSPECIALIST bv - Scottweg 17 - 4462 GS Goes tel. 0113-251335 - fax 0113-251288 www.ladderspecialist-goes.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WESTDUIN KOUDEKERKE/VLISSINGEN Een 4 sterren vakantie-, zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand met o.a. 115 kamers, 9 vergaderzalen, restaurant, lounge, terras en bars. Wij zijn op zoek naar een: en een Functie eisen: Voor de uitgebreide functieprofielen en functie eisen zie onze website www.goldentulipwestduin.nl Aantal uur: 38 uur per week Solliciteren: Sollicitaties kunt u tot 15 september 2009 sturen naar: HR@goldentulipwestduin.nl of per post naar: Golden Tulip Westduin, Westduin I 4371 PE Koudekerke, t.a.v. Human Resources www.goldentulipwestduin.nl Vergaderen, midden in de natuur, onderaan de duinen waar rust is verzekerd. Bij ons in Golden Tulip Westduin te Koudekerke bij Vlissingen bieden wij 4 sterren Zeeuwse Gastvrijheid op een TOP locatie. Zelfs uw zakengasten geven wij het vakantiegevoel! STRAAL-EN INDUSTRIËLE SPUITWERKEN Kamps B.V. houdt zich al ruim 40 jaar bezig met oppervlaktebehandelingen van metalen. Hierbij valt te denken aan het stralen, metaliseren, poedercoaten en conserveren van installaties, apparaten en constructies. In combinatie met onze transport- en hijsmogelijkheden zijn wij in staat een volledig dienstenpakket aan te bieden. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in de vestigingen Goes, Heinkenszand en Kats. In verband met uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij op zoek naar: De functie •In deze fulltime functie bent u verantwoordelijk voor de industriële oppervlakte behandeling (poedercoaten 81 spuiten) van de werkstukken van klanten. Uw profiel: U heeft minimaal drie jaar ervaring in deze functie. ■Eventueel in het bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA-B). Ons aanbod Voor deze vacature geldt dat wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. de heer M.H.J. Hoondert Kamps Straal- en Industriële Spuitwerken Schouwersweg 82 4451 HT Heinkenszand Tel: 0113-568206 info@kampsstraalbedrijf.nl www.kampsstraalbedrijf.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ondersteuning bij leven met een beperking Wij zoeken voor onze organisatie een voor de regio Zeeuwsch-Vlaanderen 18 uur per week Voor informatie over MEE en de functie, kijk op www.meezeeland.nl Wij zoeken per direct voor onze apotheekhoudende huisartsenpraktijk te Wolphaartsdijk een Circa 24 uur per week Sollicitatiebrief kunt u sturen naar J Binnekamp Veerweg 6a 4471 BK Wolphaartsdijk 0113-581231

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 81