AGfd Teammanager Vastgoedontwikkeling? COMMERCIEEL MEDEWERKER VASTGOED Student duale HBO-opleiding MBRT radiologie en nucleaire geneeskunde m/v Die geïnteresseerd is in mens èn techniek! Incassomedewerker (m/v) Ben jij onze nieuwe Vroon Ship Management B.V 36 Zaterdag 1 augustus 2009 Kijk ook op (rt> lobTrack.nl Metterwoon Vastgoed B.V., actief sinds 1975, is één van de grotere, particuliere vastgoed beleggers in Nederland en daarnaast ook actief in Duitsland. De organisatie beheert woningen, winkels, winkelcentra en bedrijfspanden. Het werkgebied in Nederland beslaat globaal de hele Randstad, met een sterke focus op Den Haag en Rotterdam. Binnen de Metterwoon organisatie wordt door een betrokken team van ruim 80 medewerkers iedere dag gewerkt aan professionaliteit. De communicatielijnen zijn kort en er heerst een ópen en informele sfeer. Voor ons kantoor in Roosendaal zoeken wij een: In deze functie bent u betrokken bij de verhuur en het administratieve beheer van onze woningportefeuille en het bedrijfsmatig vastgoed in de regio Zuid-West Nederland. Daarbij ligt de nadruk op de gemeente Roosendaal. U stelt contracten op, verzorgt bezichtigingen en doet de huurincasso. U correspondeert met huurders en staat hen te woord, verzorgt alle voorkomende administratieve werkzaamheden en onderhoudt nauw contact met de hoofdvestiging in Den Haag. Wij vragen: - Een afgeronde, relevante opleiding op HBO-niveau; - Een makelaarsdiploma en/of vergelijkbaar vastgoeddiploma is een pre; - Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie; - Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - Goede kennis van het MS Office pakket; - Klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden; - Een teamspeler die ook zelfstandig kan werken; - Rijbewijs B. Metterwoon Vastgoed B.V. biedt uitdagende en zelfstandige functies, waarin ruimte bestaat voor eigen inbreng en initiatieven. Metterwoon biedt een uitstekend salaris en vergoedt werkzaamheden buiten de standaarduren volledig. Een antecedentenonderzoek en psychologisch onderzoek zullen deel uitmaken van de sollicitatieprocedure, waarbij wij referenties inwinnen en diploma's controleren. Uw motivatie met curriculum vitae en pasfoto kunt u richten aan: Dhr. H. Klijberg: sollicitatie@metterwoon.nl of per brief: Metterwoon Vastgoed B.V., Postbus 87950, 2508 DJ Den Haag Timmermans Hlli' Ziekenhuis Walcheren 00STERSCHELDEZ1EKEN HUIZEN Voor de afdeling Beeldvormende Technieken (locaties Goes en Vlissingen) zoeken wij met ingang van september 2009 een enthousiaste: Het betreft een dienstverband voor gemiddeld 32 uur per week, voor de duur van de opleiding. Wij bieden een tijdelijke leer-/arbeidsovereenkomst als je de 4-jarige opleiding bij Fontys Hogeschool te Eindhoven volgt. De kosten van de opleiding zijn volledig voor rekening van het ziekenhuis en gedurende de opleiding ontvang je zakgeld/salaris conform de CAO-Ziekenhuizen. Jouw sollicitatiebrief én curriculum vitae kun je, onder vermelding van het vacature nummer ZZ 09.22 vóór 12 augustus 2009, richten aan de Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres: solliciteren.goes@zzlnd.nl. De gesprekken vinden plaats op 18 augustus 2009. Informatie is te verkrijgen bij mevrouw M. van der Maas, vakspecialist/praktijkbegeleider BVTVIissingen, telefoon (0118) 42 55 81 en op www.soz.nl,www.zwv.nl en www.zz.nl. Gerechtsdeurwaarders Juristen Incassospecialisten AGIN Timmermans, gerechtsdeurwaardersjuristen en incasso specialisten heeft vestigingen in Goes, Bergen op Zoom en Tilburg met een gedegen ambtelijke praktijk en een sterk groeiende incasso- en juridisch adviespraktijk. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een gedreven, initiatiefrijke en pragmatisch ingestelde Informatie over de functie www.agin.nl Interesse? Stuur uiterlijk 15 augustus 2009 je sollicitatiebrief alleen per e-mail tezamen met een curriculum vitae en een kopie van je cijferlijst naar AGIN Timmermans, ter attentie van dhr. M. Rave, sollicitatie@agintimmermans.nl Samen werken aan wonen en wijken Kijk dan vandaag nog op www.trivoor.nl/teammanager Of solliciteer direct: Desiree ter Haar, Trivoor voor bouw en infra 06 i6 53 57 23, d.terhaar@trivoor.nl Kijk voor meer informatie op www.alieewonen.nl Vroon is a dynamic and ambitious international shipping company. Vroon operates a fleet of about 140 vessels and employs a seagoing staff of about 3,800 people. Currently Vroon has a new building program of almost 50 vessels on order for delivery in 2009-2012 to support the global expansion of the company. Vroon Ship Management B.V. (VSM), located in Terneuzen, is part of the Vroon Group. VSM is responsible for the technical management of some 28 Vroon-owned ocean going vessels and employs a seagoing staff of about 800 people. A Ship Management Team, consisting of a Fleet Manager, Superintendents, Crewing Officers and Purchasers, is responsible for the operational performance of a group of vessels. To support further development of our organisation in Terneuzen we are looking for candidates for the following position: Purchaser (1 FTE) Tasks and responsibilities: purchases goods and services for and on behalf of the assigned vessels assuring lowest cost of ownership in adherence with set quality standards and budget settings; communicates with, and informs business partners internally and externally as well as any third party and vendor in a professional manner; bears the ultimate responsibility for purchasing and the correct payment of the invoices in adherence with the Company's policies, guidelines and procedures; reports to the Fleet Manager and Superintendents regarding the costs of purchase and logistic matters related to his/her assigned vessels; reports to the Group Procurement Manager concerning matters that influence Vendor Rating, functional and policy matters and issues concerning the currently used purchase systems; supports colleagues with respect to purchasing matters. Function requirements: Middle or higher vocational education; preferably diploma in "Marine Purchasing and Supply"course of Lloyds Maritime Academy or equivalent training or degree in procurement and supply chain; previous experience as a purchaser/purchaser assistant, preferably in the maritime sector; preferably knowledge of AMOS M&P; good verbal and written communication and reporting skills in Dutch and English, good knowledge of MS Office environment; team player, commercial attitude, customer- and service oriented. Job information: Mr. Willem Timmermans - Fleet Manager, tel +31 115 670011 Applications, including curriculum vitae, should be addressed to: Vroon Ship Management B.V. Attn. Mr. Paul Brand - Supervisor HR Haven Westzijde 21 P.O. Box 28 4510 AA Breskens The Netherlands T +31 117 384910 F +31 117 384218 E careers@vroon.nl W www.vroonshipmanagement.com No agency acquisition

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80