c A 7 I I O omroep zeeland I Ivo Essen (20) uit Houten kiest The River van Bruce Springsteen. „Niet omdat het per se een zomerhit is, maar omdat het gewoon het beste nummer ooit is. Als je naar arties ten zoals Springsteen en Leonard Cohen luistert, besef je dat ze vroe ger wel heel goede muziek maak ten. Nieuwe nummers stellen in ver gelijking daarmee niet veel voor." zaterdag 1 augustus 2009 Bryan Adams met Anything I Do, I Do It For You koos u giste ren tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo- merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'Weekend'. U kunt vandaag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.om- roepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur ge draaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. Bennie Hek uit Terneuzen bewijst dat je van A Boy Named Sue van Jo hnny Cash een aanstekelijke Zeeuw se versie kan maken. Zij vertaalden het nummer uiteindelijk in: Un hast die a Truus eet. De Terneuzenaar van geboorte wordt begeleid door de Tilburgse Houdoe's, waardoor melige Zeebra- rock ontstaat. Loliet Witteveen (13) uit Breda moet even goed nadenken voordat zij haar favoriete zomerhit weet. Wel weet zij gelijk te vertellen dat zij Jim Bakkum 'wel heel erg knap vindt'. Zij kiest één van zijn nieuw ste nummers Door jou als haar zo merhit. Loliet: „De clip is opgeno men op een zomerse plek en Jim ziet er goed uit." re foto gemaakt? Stuur die dan op naar de Zomerkrant. Kies op www.pzc.nl/foto voor het album Zomerfoto 2009. Om te voorkomen dat de foto te klein is om in de krant af te drukken, vragen we u het originele bestand te sturen. Veel tekst hoeven we hier niet onder te zetten. De fleurige vlindertijd levert soms hele fraaie foto's op. Henriëtte Swartjes uit Biggekerke schoot deze plaat en stuurde die naar de zomerredactie. Heeft u ook een mooie of bijzonde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47