De Vlieger Familieberichten fllensenlinq.nl h.jobse 24 I Zaterdag 1 augustus 2009 kijk ook op Voor uw overweldigende belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Maarten Anthonise Willen wij u hartelijk dankzeggen. W.H. Anthonise-Vollert Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, augustus 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Cornells van den Berge betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. John en Jacqueline Michel en Jessica Claudia Kapelle, augustus 2009 In plaats van kaarten. Domburg, augustus 2009 *02/ \g Voor uw hartelijk medeleven en belangstelling ons betoond, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve vader en opa Lieven van de Ketterij zeggen wij u hartelijk dank. Ook gaat onze bijzondere dank uit naar het personeel van "Zorgstroom" voor de goede verzorging. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, augustus 2009 JKTk Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekbed en bij haar overlijden. Woorden schieten te kortmaar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij.de verwerking van het heengaan van onze moederen zuster Dien Bolleman Frank en Jeanine Nick en Anita Familie Bolleman Axel, augustus 2009 Langs deze weg willen wij iedereen die in deze moeilijke omstandigheden aan ons dacht, hartelijk danken voor de vele telefoontjes, de lieve woorden op kaartjes, de bezoekjes en vooral de gebeden die voor ons zijn opgezonden, in verband met het overlijden van mijn lieve en zorgzame zoon, onze broer en zwager Adrie Duyster Het was hartverwarmend. Moe Duyster Jaap en Hannie Duyster-Nieuwenhuijse Aart en Willy Duyster-van de Vreede Wilma en Jürgen Schipper-Duyster Arna en John van Eekelen-Duyster en kleinkinderen Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia Kluijfhout-Poppe wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Familie Kluijfhout Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u hartelijk bedanken voor uw blijk van medeleven, tijdens haarziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en fantastische oma Marie van Kouwenberg - Verherbrugge Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de thuiszorg, de huisartsenpost en Monuta uitvaartzorg voor de goede zorgen. Joop van Kouwenberg Oostburg, augustus 2009 Zoveel pijn Zoveel verdriet Zoveel slapeloze nachten Zoveel steun Zoveel medeleven Zoveel open armen Iedereen enorm bedankt voor het medeleven na het overlijden van onze lieve zoon en broer Carlo van Gastel Koos en Lilian van Gastel-van Vlieberghe Mario enTom Kruiningen, 1 augustus 2009 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven en de steun na het overlijden van onze lieve kleinzoon en neef Carlo van Gastel Familie van Vlieberghe Vogelwaarde, 1 augustus 2009 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Ber Joos zeggen wij u hartelijk dank. Familie Joos Kloosterzande, augustus 2009 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Jan Klap Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma R.A. de Smit - Destombes betuigen wij onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank voor dr. Feyen en dr. Haeck, het personeel van Woonzorgcentrum De Redoute en het personeel van het Pleintje, zij zijn voor ons een grote steun geweest. Kinderen, en (achter)kleinkinderen Sluiskil, augustus 2009 Voor al uw blijken van medeleven en belangstelling die wij ontvingen na het overlijden van Pieter Jan Wolfert willen wij u hartelijk bedanken. Namens de familie L.F. Wolfert Axel, augustus 2009 Voor alle belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Susanna Willeboordse-van Nieuwenhuijzen zeggen wij u hartelijk dank. D. Willeboordse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2009 Groot is de leegte die zij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven. Voor uw belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder Ina Wisse-Markusse zeggen wij u hartelijk dank. Dit heeft ons goed gedaan. Colijnsplaat: Leen Wisse Vlissingen: Jacomien en Daan Goes: La ban Colijnsplaat, augustus 2009 Ik wil iedereen bedanken voor alle steun en lieve woorden na het overlijden van mijn vrouw Leida Passenier André Passenier J.W. Schuurmanstraat 105 Domburg UITVAARTZORG v°°rheen Schoonanrri Schouwen Duiveland 0111-402000 O AG EN NACHT BEREIKBAAR Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 ^1® Wisse Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web -www.uitvaartwisse.nl uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl *rv" In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. Jmwy wy/y^m^vo&rt Dillenburglaan 63, Goes. 0113-216815 www.uitvaart.vg Colofon Familieberichten E-mail pzcf3milieberichten@wegeneniieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 f '1 Wt s

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26