t Familieberichten Overleden (Tlensenlinq.nl Jeannette Unlandt 20 I Zaterdag 1 augustus 2009 kijk ook op Zover wij konden zijn wij met je meegegaan, de laatste fase moest je alleen doorstaan. Nina, moeder, je was een schat voor ons allen, Heel trots zijn wij, zo een vrouw, moeder en oma te hebben gehad, je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Droom zacht mama, droom zacht, droom en vlieg langzaam naar een zonnige plek waar rust en vrede je in de armen sluiten. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze mama en oma Regina Beumer-Laurens -Nina- echtgenote van John Beumer Djakarta, 31 januari 1949 t Terneuzen, 31 juli 2009 lohn Beumer Debbie en Marco Jade, Zant he Shawna en Niels Zeven Triniteitsstraat 19 4537 TH Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Nina op maandag 3 augustus van 19.00 tot 19.30 uur en op dinsdag 4 augustus van 9.50 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 4 augus tus om 10.30 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna de crematie om 12.00 uur zal plaats vinden in crematorium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in voornoemd uitvaartcentrum. Veel te vroeg heb je ons verlaten. Regine Beumer-Laurens Fiet Murre-Broekhof Dres Murre (in herinnering) en kinderen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat in alle rust is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Riet van Driel-van der Wende sinds 8 december 1995 weduwe van Leen van Driel 15- 10-1927 30 - 07 - 2009 Yerseke: Kees en Ineke van Driel-Scheele Mariëtte en lasper Leonard en Rinske Iris Sluis: Lya en Kees Reinhoudt-van Driel Marjolein en Merijn Lisanne Schoonhoven: Jeannette en Edward Dees-van Driel Emil en Annemarie, feite, Tijs Mattanja Willemijnen Tim Joanneke Bentelo: Anneke Roelofs-van Driel t Tjeerd t Koen Teun André enTanja Roelofs-Knol Vincent Marco Correspondentieadres: Sint Pieterstraat 25 4524 AG Sluis Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op dinsdag 4 augustus om 13.30 uur in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van Ter Valcke te Goes, afd. TV01, dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Na een liefdevolle verzorging in "De Molenhof" hebben we afscheid moeten nemen van onze tante en oud-tante Henriëtte de Koster Graauw, 26-9-1915 Zaamslag, 30-7-2009 Familie d'Hont-d'Haens Familie de Koster Correspondentieadres: mw. A. de Block-d' Hont, Steenstraat 214561 AR Hulst De crematie heeft, volgens haar wens, in besloten kring plaatsgevonden. Na weken geleefd te' hebben tussen hoop en vrees is overleden mijn innig geliefde, zorgzame man en maatje Joost van Keulen Jos in de leeftijd van bijna 70 jaar. Hij was mijn alles Greet van Keulen-Corstanje Vlissingen, 29 juli 2009 Kievithof 41 4332 CL Middelburg De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden op dinsdag 4 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ont vangen deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze jongste broer, zwager en oom Jos van Keulen Voorburg: N. Verhage-van Keulen M. Verhage Serooskerke (W): P. van Keulen C.M. van Keulen-Moens Brouwershaven: J. van Keulen D. van Keulen van de Vaate Vrouwenpolder: C.A. Vermeulen M. Vermeulen-Hanbeukers Neven en nichten Vlissingen, 29 juli 2009 Ik zie de volle maan tussen duizend sterren staan De 1 is groot de ander klein welke ster zou jij nu zijn Lieve Jeannette We zullen je missen Rust Zacht bewoners en medewerkers herengracht 1ste verdieping Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van ons golflid Aad Post Wij wensen de familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Hoe mooier de herinnering, hoe pijnlijker is ons verdriet. Wij danken je voor wie je was en wat je in ons achterliet. Plotseling en onverwacht is van ons heengegaan de heer Paul Mangnus echtgenoot van mevrouw Carine Boon geboren te Clinge (N.L.) op 5 oktober 1955 en overleden te Roncq (FR.) op 28 juli 2009 Mededirecteur van viswinkel Mangnus, Eurospar Mangnus, Avia Mangnus en tankstation gebroeders Mangnus. Gewezen speler van V.V. Steen. Dit melden u Carine Boon zijn echtgenote; Carmen en Kevin Mangnus - Mariman Daphne en Kristof Mangnus - De Caluwe zijn kinderen; Leonard us en Leonia Mangnus - Maes zijn ouders; Eddy en Erna Mangnus - Adam Danny en Silvana Mangnus - Van De Velde en kinderen Eric en Lilian Mangnus - Van Pamelen en kinderen zijn broers, schoonzussen, neven en nicht; Roger (t) en Paula Boon - Nijs zijn schoonmoeder; Kurt en Wendy Meeus - Boon en kinderen zijn schoonbroer, schoonzus, neef en nicht; Zijn nonkels, tantes, neven en nichten. De families Mangnus, Boon, Maes en Nijs. Paul ligt opgebaard in het rouwcentrum Lenaerts, Kield- rechtstraat 16 De Klinge, waar u kunt groeten op maan dag 3 augustus van 19.30 uur tot 20.30 uur. Wij nodigen U uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartplechtigheid in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te De Klinge op DINSDAG 4 AUGUSTUS 2009 om 11 uur, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Samenkomst in de rouwkapel van de kerk vanaf 10.30 uur. Rouwadressen: Buitenstraat 132 - 9170 St. Gillis-Waas Duinenstraat 9 - 9170 De Klinge Begrafenissen - Rouwcentrum Lenaerts, Sint- Pauwels - Tel. 03 779 85 60 - De Klinge - 03 707 00 10 - Druk Van Hoye Sprakeloos Geschokt Verdrietig Veel te vroeg hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, en schoonbroer Paul Mangnus Pa en moeder Eddy en Erna Danny en Silvana Eric en Lilian Dat Carine, Carmen Kevin, Daphne kristof de kracht mogen vinden om dit grote verlies te kunnen dragen. We zijn er voor jullie. Nonkel Paul We zullen je missen Sven Kelly Wesley Jordy Zoë Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze dierbare neef Paul Mangnus Wij wensen Carine, Carmen en Kevin, Daphne en Kristof veel sterkte dit zware verlies te dragen. Oom Leon, Tante Leonie, broers, schoonzussen en kinderen veel sterkte toegewenst. Neven en nichten familie Mangnus Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze werkgever Paul Mangnus Wij wensen Carine, Carmen Kevin, Daphne «Sc Kristof en familie heel veel sterkte met dit grote verlies Personeel Viswinkel Mangnus Personeel Eurospar Mangnus Kapellebrug, 28 juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22